<bgdev />free

Вход Регистрация

Абе, Сенсей Доналд ще отвее ли Заспал Джо?
1

0 1 2 3 4 ...68 69 70 71 72 ...137 138 139 140 141

#46719 (ツ) Major Obvious
Създадено на 15.10.2021 , видяно: 2853 пъти.

Със супермена правете квото щете, само батмана не закачайте, ей! Ал Бънди от много години играе в друг ситком - Modern Family. На легендата не са посегнали но сина му е гей, омъжен при това. Сериалчето е доста забавно.

#46737 (ツ) |
Създадено на 15.10.2021 , видяно: 2846 пъти.
Дон Реба

разбирам им надеждите на хората, но трябва да погледнат истината в очите - заспалия до дупка, а като пукне ги чака някой още по-зле. който не го кефи, ще трябва да се унизи да се поинтересува какви прилични резервати предлага останалия свят (това верно е много срамно за американец)

Смешното е, че си мислиш, че някои от идиотите, гласували за сенсея биха се преместили от САЩ. Това е все едно ти да се преместиш от БГ, няма как да стане. :)

#46739 (ツ) |
Създадено на 15.10.2021 , видяно: 2845 пъти.
Един от многото

Не залагате ли, че заспалия ще "заспи вечен сън", и после първата президентка мангалка ще управлява САЩ (и ни чакат добри времена за биготите, щото Камала е по-голям расист и от Байдън)?

Я, поредния резерватаджия, който знае кой какъв е в САЩ. :)

#46806 (ツ) Stilgar
Последно редактирано на 15.10.2021 от Stilgar, видяно: 2827 пъти.
Дон Реба
gat3way

Не, геноцидът над белия мъж на средна възраст ще е още по-жесток. Не само супермен, ами и батман ще го направят бисексуален.

истинския нож в гърба ще е когато ал бънди го направят бисексуален

To Ед Онийл играе в някъв сериал с гейове. Ама го дава леко бигот пак (по-скоро дъртака дето не разбира гейовете, синът му е гей)

Редакция: А той майорът бил казал същото

#46845 (ツ) |
Създадено на 15.10.2021 , видяно: 2810 пъти.
#46856 (ツ) Дон Реба
Създадено на 16.10.2021 , видяно: 2790 пъти.

много сте далеч черта, още сте там където китай беше преди 80 години

#46871 (ツ) |
Създадено на 16.10.2021 , видяно: 2772 пъти.
Дон Реба

много сте далеч черта, още сте там където китай беше преди 80 години

Ама натам ли сме тръгнали? Хехехе, от ден на ден все по-неадекватни стават "умозаключенията" ти. :)

#46886 (ツ) Дон Реба
Създадено на 16.10.2021 , видяно: 2765 пъти.
|

Ама натам ли сме тръгнали?

по оптимистичния вариант да, а дали ще се получи ами ще видим.

#46887 (ツ) |
Създадено на 16.10.2021 , видяно: 2763 пъти.
Дон Реба
|

Ама натам ли сме тръгнали?

по оптимистичния вариант да, а дали ще се получи ами ще видим.

Благодаря за потвърждението на ||, днес си първия. :)

Ама ако беше по-близо до реалността и фактите, щеше да е по-правдоподобно. Но, случват се такива неща сред изпадналите от далечния край на ултракрасавщината... :)

#47085 (ツ) Дърти Хари
Създадено на 18.10.2021 , видяно: 2712 пъти.

Кравар, знаех си аз че Кравария най-накрая че се оправи и влезе в руслото на световната биготерия. Само ти остана неориентиран джендър.

A Florida school says students who get vaxxed must stay home for 30 days, cuz they claim that they'll infect others

Начи логиката на хамериканците е, че който се ваксинира, има вирус, значи може да зарази останалите прогресивни не-ваксинирани, поради което трябва да се изолират за 30 дни, докато не-ваксинираните имат пълна свобода на движение. Еваларка братчет, избихте рибата и жабите, дето останаха неизручани.

#47086 (ツ) |
Последно редактирано на 18.10.2021 от |, видяно: 2705 пъти.
Дърти Хари

Кравар, знаех си аз че Кравария най-накрая че се оправи и влезе в руслото на световната биготерия. Само ти остана неориентиран джендър.

A Florida school says students who get vaxxed must stay home for 30 days, cuz they claim that they'll infect others

Начи логиката на хамериканците е, че който се ваксинира, има вирус, значи може да зарази останалите прогресивни не-ваксинирани, поради което трябва да се изолират за 30 дни, докато не-ваксинираните имат пълна свобода на движение. Еваларка братчет, избихте рибата и жабите, дето останаха неизручани.

Well, Florida man is not exactly a compliment, is it? :)

#48827 (ツ) |
Създадено на 04.11.2021 , видяно: 2526 пъти.
#48831 (ツ) Stilgar
Създадено на 04.11.2021 , видяно: 2514 пъти.
|

Хаха, абе защо не казвате, че Кюдиотите вчера чакали JFK Jr. да се върне от отвъдното и да стане вицепрезидент на Бившия гай? :)

Tump-Kennedy 2024! Хахахаха.

Why hundreds of QAnon supporters showed up in Dallas, expecting JFK Jr.’s return

Защото само ти ги четеш тея. Ние бяхме заети да се чудим дали демократите ще загубят изборите в New Jersey или само във Virginia

#48835 (ツ) |
Създадено на 04.11.2021 , видяно: 2490 пъти.
Stilgar
|

Хаха, абе защо не казвате, че Кюдиотите вчера чакали JFK Jr. да се върне от отвъдното и да стане вицепрезидент на Бившия гай? :)

Tump-Kennedy 2024! Хахахаха.

Why hundreds of QAnon supporters showed up in Dallas, expecting JFK Jr.’s return

Защото само ти ги четеш тея. Ние бяхме заети да се чудим дали демократите ще загубят изборите в New Jersey или само във Virginia

Не знам за Вирджиния, ама у наше село републиканци не бяха избрани и за dog catcher. :)

#49202 (ツ) |
Създадено на 09.11.2021 , видяно: 2408 пъти.
#49204 (ツ) Пфу
Последно редактирано на 09.11.2021 от Пфу, видяно: 2406 пъти.

Е, искам и аз такова изгнание. Сигурен съм, че като види жените там ще забрави за Юесей.

#49205 (ツ) |
Създадено на 09.11.2021 , видяно: 2405 пъти.
Пфу

Е, искам и аз такова изгнание. Сигурен съм, че като види жените там ще забрави за Лесен.

Някой те спира ли?

#49206 (ツ) Пфу
Създадено на 09.11.2021 , видяно: 2403 пъти.

Финансите.

#49290 (ツ) Един от многото
Създадено на 10.11.2021 , видяно: 2369 пъти.
Пфу

Финансите.

Е ти малко уроци за живота от Чарли Мънгър. Ще ти се вдигнат финансите и ще можеш да отидеш у Беларус. 🙂

#49311 (ツ) Пфу
Създадено на 11.11.2021 , видяно: 2349 пъти.

Тоя Мънгър има интересно лице. Мисля, че човешкия камуфлаж има някакъв срок на годност. Личи си как при него е почнал да се разпада и отдолу проличава влечуго подобното. Разбери най-накрая, че ти си просто модифицирана маймуна (на тебе даже ти личи и външно) и не може да постигнеш доходността на съществата от по-развита извънземна цивилизация.

0 1 2 3 4 ...68 69 70 71 72 ...137 138 139 140 141

Абе, Сенсей Доналд ще отвее ли Заспал Джо?
1

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE