<bgdev />free

Вход Регистрация

Честита Трета Световна
9

0 1 2 3 4 ...524 525 526 527 528 ...1049 1050 1051 1052 1053

#181019 (ツ) Stilgar
Създадено на 16:57 , видяно: 100 пъти.
Baj_boeb

Добре де, ти не викаш ли против юдеомасонската империя, това че ще пратят повече руснаци да убиват руснаци не е ли в интерес на тая империя?

#181022 (ツ) BIGBUGEX
Създадено на 17:14 , видяно: 94 пъти.
Stilgar

Добре де, ти не викаш ли против юдеомасонската империя, това че ще пратят повече руснаци да убиват руснаци не е ли в интерес на тая империя?

Бай боебката се е отчаял и е дигнал ръце от живота. И само ни навира как евреите са победили.

#181023 (ツ) Евлампи
Създадено на 17:18 , видяно: 92 пъти.
BIGBUGEX

И само ни навира как евреите са победили.

Забавното е че го казва like it's a bad thing :)

#181025 (ツ) Rabin
Създадено на 17:24 , видяно: 91 пъти.
Евлампи

Е колко пъти се чорплезиш на некой като Байото че за разлика от такива като него дето не са ходили у казармата ти си ходил и ги знаеш нещата преди някой от тея дето също сме ходили при това за по-дълго време и без да сме отделени в safe space като саксиени цветета сакън да не ги надуе некой с компресор да ти покаже къде ти мястото - делфин и марш да въртиш сапунка докато мечтаеш как ще допипаш калаша и мамицата им ще разгониш на тея дето ти възпаляват крехката ранима душевнос :)

Нищо не си вдянал, дори бегло.

Взаимодействието, дишането на един въздух с добитък като тебе и шапкарите - туй беше тегавото. Сапунка в класическия вид на помня да съм правил дори веднъж.

#181030 (ツ) Евлампи
Създадено на 17:51 , видяно: 87 пъти.
Rabin

Нищо не си вдянал, дори бегло.

Взаимодействието, дишането на един въздух с добитък като тебе и шапкарите - туй беше тегавото

Пет бона негевесето бе Вагиняк, аз тогава дето баща ми ме юркаше лятоска да бачкам по строежи за да съм наясно колко всъщност струва рийбока за сто и пейсе лева можех да ги извадя, също така бях приет държавна поръчка вишо но малко пънкарщина не вреди. Ти като толкова не си искал да си мешаш синята кръв с простолюдието защо просто си се оставил събитията да се разпореждат със съдбата ти? Защото си НЕМОЖАЧ ли :)

#181031 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 17:57 от Rabin, видяно: 83 пъти.
Евлампи

Пет бона негевесето бе Вагиняк, аз тогава дето баща ми ме юркаше лятоска да бачкам по строежи за да съм наясно колко всъщност струва рийбока за сто и пейсе лева можех да ги извадя, също така бях приет държавна поръчка вишо но малко пънкарщина не вреди. Ти като толкова не си искал да си мешаш синята кръв с простолюдието защо просто си се оставил събитията да се разпореждат със съдбата ти? Защото си НЕМОЖАЧ ли :)

Е беднотор бях, ама и не предполагах, че са ЧАК такъв обор, и ублюдки! Пръво вишосах после ме отвлякоха в каторга.

#181032 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 17:59 , видяно: 78 пъти.
Stilgar

Добре де, ти не викаш ли против юдеомасонската империя, това че ще пратят повече руснаци да убиват руснаци не е ли в интерес на тая империя?

ами да. слагам го това, за да покажа лицемерието на тая империя.

#181033 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 18:00 , видяно: 77 пъти.
BIGBUGEX

Бай боебката се е отчаял и е дигнал ръце от живота. И само ни навира как евреите са победили.

това също е вярно

#181045 (ツ) waldorf
Създадено на 19:03 , видяно: 65 пъти.
Baj_boeb

това е жена ? :-D rofl

Рабинката веднага ще ти обясни за лигавенето на вчерашния леб. Той си ги обича такива, по мъжкарани, да допълват неговата мъженственост rofl

#181048 (ツ) waldorf
Създадено на 19:07 , видяно: 63 пъти.
Stilgar

Точно така, но американската е и най-компетентната от тези дето участват (украинската, иранската, израелската, руската...)

За момента и първата и втората най могъщи армии мощно се дънят … да видим коя ще е третата - бе вчера не я ли дъфкахме тая тема с Рек на живо?

#181050 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 19:44 от Rabin, видяно: 50 пъти.
waldorf

Рабинката веднага ще ти обясни за лигавенето на вчерашния леб. Той си ги обича такива, по мъжкарани, да допълват неговата мъженственост rofl

Нали си виждал на Ребата слона? Ся тури Грета до нея, ако не е напълняла напоследък, последно имаше перфектно тяло.

#181053 (ツ) Евлампи
Създадено на 19:59 , видяно: 40 пъти.
Rabin

Пръво вишосах после ме отвлякоха в каторга.

Това винаги съм го считал за fatal flaw у законите за военна повинност :)

Моят ИЗБОР беше да служа преди вишото, въпреки че бях приет къде тебе НИКОГА нема да те приемат :)

Възлюбената е опитна фотаджийка впрочем, сега я гудя да ме научи как да седя оптимално пред камера, мене камерата ме мрази органично но с някви упражнения предполагам може да се минимизира това да не е чак толко раплакващо зле, тамън ще си има портфолио да се докарва пред Ганите - глей тоя злетак как с измама го направих да изглежда горе-долу приемлив :)

#181056 (ツ) Rabin
Създадено на 20:20 , видяно: 32 пъти.
Евлампи

Това винаги съм го считал за fatal flaw у законите за военна повинност :)

Моят ИЗБОР беше да служа преди вишото, въпреки че бях приет къде тебе НИКОГА нема да те приемат :)

IT държавна поръчка учих. Скатах 1 г. от проклетия им обор.

Види се колко са те изучили. Чернокрака с шевролета, Свир с метлата.:-D

#181060 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 21:11 , видяно: 14 пъти.
Rabin

Нали си виждал на Ребата слона? Ся тури Грета до нея, ако не е напълняла напоследък, последно имаше перфектно тяло.

Вагиняк - недей, че се сетих за тоя meme за Грета... глей кви meme-ове правят Вагиняците кат тебе... :'-(

My picture

My picture
#181061 (ツ) Евлампи
Създадено на 21:12 , видяно: 11 пъти.
Rabin

Чернокрака с шевролета, Свир с метлата.:-D

Това е проблем само за СЧУПЕНИТЕ ЗАВИСТЛИВИ хора, като теб :)

Неслучайно ти го натяквам :)

#181062 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 21:14 , видяно: 10 пъти.

Вагиняк - гледам нещо си се разциврил летото... пускаш анал-лизатори, се едно ни пука за Гетото тука, псуеш кат селяндур... тъпо ти е, че има само козички за мандръсане ли!? :'-(

Ама ти си Вагиняк, бе - намери си един богат приятел с голяма тояга кат Захата и нема да имаш проблеми...

"да има един от ония партийни куфари, да купи на пет Вагиняка миникупъри..."

0 1 2 3 4 ...524 525 526 527 528 ...1049 1050 1051 1052 1053

Честита Трета Световна
9

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE