<bgdev />free

Вход Регистрация

Всичкият софтуер е лайно
0

0 1 2 3 4 ...6 7 8 9 10 ...13 14 15 16 17

#180941 (ツ) Реконструктор
Създадено на 11:34 , видяно: 119 пъти.

Първо изчезна стрелка надолу да избираш от списъка. Сега изчезна и ентер-а, вече просто добавя празни редове. Затъпяването е катастрофално.

My picture
Attached files:
FileSizeUploadedDownloadsMD5 hash
image.png110993 bytes28.06.2026333fb7f4d0b59036e2958411bcb6d19c0f
#180942 (ツ) Дон Реба
Създадено на 11:38 , видяно: 116 пъти.

при мене няма проблем

#180943 (ツ) Rabin
Създадено на 11:39 , видяно: 116 пъти.
Реконструктор

Затъпяването е катастрофално.

Верно е това!

Идиократ търси футбол с негри.

#180963 (ツ) Реконструктор
Създадено на 13:22 , видяно: 97 пъти.

Нда, питаш единия ллм как да разкараш другия. Лайно върху лайното. Помогна, все пак.

My picture
Attached files:
FileSizeUploadedDownloadsMD5 hash
image.png40696 bytes28.06.202633cfca2d4960971e96ac7f7c92e70c8177
#180966 (ツ) Реконструктор
Създадено на 13:28 , видяно: 94 пъти.
Rabin

Верно е това!

Идиократ търси футбол с негри.

Уви, няма интересни мачове днес. Ако си решил, че негледането на футбол те прави нещо повече от другите, имам много лоши новини за тебе и е наистина добре да посетиш специалист, защото нещата стават много зле.

#180967 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 13:31 , видяно: 92 пъти.
Реконструктор

Уви, няма интересни мачове днес. Ако си решил, че негледането на футбол те прави нещо повече от другите, имам много лоши новини за тебе и е наистина добре да посетиш специалист, защото нещата стават много зле.

Тц, тц, уж за Русия, а дава пари на ъмериканското световно по футбол. Оди някъде из Европа (или Русия), ще се нагледаш на негри.

#180968 (ツ) Реконструктор
Създадено на 13:34 , видяно: 90 пъти.
Baj_boeb

Тц, тц, уж за Русия, а дава пари на ъмериканското световно по футбол. Оди някъде из Европа (или Русия), ще се нагледаш на негри.

Още един за психиатър.

#180970 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 13:59 от Rabin, видяно: 81 пъти.
Реконструктор

Уви, няма интересни мачове днес. Ако си решил, че негледането на футбол те прави нещо повече от другите, имам много лоши новини за тебе и е наистина добре да посетиш специалист, защото нещата стават много зле.

Малко уважение към психиатрите, 7 години е учил, преди да те приеме.

Забелязвал ли си, примерите за ИИ е да ти организира отпуската, а примерите за търсачка е именно футбол. Нашия да седи на дивана, да попръцква, и някой да го забавлява.

Като боба с наденицата, като тъпанаря с шапка идиотка, като Ганя с мустака. Темплейт просто. Буля ти търси сапунки и Ергенът, мъжо ѝ търси футбол с негри. То барем да играеха "нашите", нищо че и те са негри.

#180973 (ツ) Rabin
Създадено на 14:03 , видяно: 72 пъти.

My picture
My picture
My picture
Attached files:
FileSizeUploadedDownloadsMD5 hash
image.png408130 bytes28.06.202629d9b693bb032f54d43a2e9c12890d08e2
image.png330519 bytes28.06.20262984aef97d7d724d934691f2ac378d7697
image.png415865 bytes28.06.202629d18455360c121fc64b587d8d188c200e
#180974 (ツ) Реконструктор
Създадено на 14:05 , видяно: 70 пъти.

нищо не разбрах, as usual

#180978 (ツ) gat3way
Създадено на 14:08 , видяно: 69 пъти.

Рабине, цялата визия рабиняк да отиде да издърпа идиокрация от замундата и след това да отиде да нарежда матряла че са идиоти и филма бил сбъдващо се предсказание ми е малко същия все едно некаква хедж фонд пикла дето прави по двадесетина презокеански полета годишно, половината с цел туризъм да изгледа "don't look up" и да обяснява колко безхаберни и алчни са хората и капитализЪма и как съсипват планетата.

#180979 (ツ) Rabin
Създадено на 14:08 , видяно: 68 пъти.
Реконструктор

нищо не разбрах, as usual

То тука повечето не са схванали основната идея на "Идиокрация", споко, не си сам!

#180980 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 14:11 от Rabin, видяно: 67 пъти.
gat3way

Рабине, цялата визия рабиняк да отиде да издърпа идиокрация от замундата и след това да отиде да нарежда матряла че са идиоти и филма бил сбъдващо се предсказание ми е малко същия все едно некаква хедж фонд пикла дето прави по двадесетина презокеански полета годишно, половината с цел туризъм да изгледа "don't look up" и да обяснява колко безхаберни и алчни са хората и капитализЪма и как съсипват планетата.

Грета Тунберг това прави. Лети до ФАЩ, после да се връне в лодка от празни бутилки.

Аз я харесвам де, има секси тяло.

Да не искаш да си платя за кино? Или да си КУПЯ книга?

След хилядите варианти да се копира инфо, не давам пари за инфо/филм/книга. Евгени ше има да почека, да направи пачка от рабиняци.

#180981 (ツ) gat3way
Създадено на 14:11 , видяно: 65 пъти.

Ето, по нещо си приличате с Грета значи.

#180982 (ツ) Rabin
Създадено на 14:12 , видяно: 61 пъти.
gat3way

Ето, по нещо си приличате с Грета значи.

Ша я лигавим кат щърбава баба - вчерашен леб!

#180983 (ツ) gat3way
Създадено на 14:14 , видяно: 59 пъти.

Сигурен съм че и тя ще намери нещо позитивно в тебе, но ако не стане, пробвай да туриш един палестински пешкир на главата.

#180992 (ツ) Delegate
Създадено на 15:31 , видяно: 41 пъти.
Rabin

Ша я лигавим кат щърбава баба - вчерашен леб!

Внимавай, че тя има синдром на Аспержи, а ти си пълен с неустановени синдроми и мое да стане некъв странен микс.

#180993 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 15:33 , видяно: 40 пъти.
Rabin

Аз я харесвам де, има секси тяло.

АХАХАХАХАХАХАХrofl rofl rofl rofl rofl

#181002 (ツ) Rabin
Създадено на 15:54 , видяно: 32 пъти.
Baj_boeb

АХАХАХАХАХАХАХrofl rofl rofl rofl rofl

Бе не е пръва манекенка, ама не е и като слоновете на тукашните чичаци.

Delegate

Внимавай, че тя има синдром на Аспержи, а ти си пълен с неустановени синдроми и мое да стане некъв странен микс.

Нямам идея какво е. Дори не карам момите да шетат и къщуват. Няма да играя шах с нея, я...

#181036 (ツ) waldorf
Създадено на 18:25 , видяно: 17 пъти.
Реконструктор

Първо изчезна стрелка надолу да избираш от списъка. Сега изчезна и ентер-а, вече просто добавя празни редове. Затъпяването е катастрофално.

My picture

Ти пробва ли да изключиш “Режим с AI”? И да го включиш на некой имперски език?

0 1 2 3 4 ...6 7 8 9 10 ...13 14 15 16 17

Всичкият софтуер е лайно
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE