<bgdev />free

Вход Регистрация

форумен запой
0

0 1 2 3

#180755 (ツ) Евлампи
Създадено на 26.06.26 12:27 , видяно: 214 пъти.
Реконструктор

ламбиту може да се вози при мене, ама ше тряя спи там

Снощи си взех билет за влака дето е три без нещо, бая мислех да си резервирам хотел и да се прибера чак неделя следобед че не съм бил скоро у филибето ама имам разни срещи през деня

#180757 (ツ) Stilgar
Създадено на 26.06.26 12:39 , видяно: 208 пъти.
Евлампи

Снощи си взех билет за влака дето е три без нещо, бая мислех да си резервирам хотел и да се прибера чак неделя следобед че не съм бил скоро у филибето ама имам разни срещи през деня

Защо си купуваш предварително точно за тея влакове?

#180761 (ツ) Евлампи
Създадено на 26.06.26 14:16 , видяно: 194 пъти.
Stilgar

Защо си купуваш предварително точно за тея влакове?

Ами първо си взех тоя с който ще дойда така че да някъде около обедно в пловдив, после по-скоро мислех да остана и неделята и да се приберя някъде следобед вечерно но междувременно се потвърдиха едни други плаващи дотогава уговорки за през деня и тоя вариант за прибиране по нощите ми се видя оптимален, не съм го мислил кой знае колко :)

#180777 (ツ) Дон Реба
Създадено на 26.06.26 17:33 , видяно: 173 пъти.
#180785 (ツ) Реконструктор
Създадено на 26.06.26 18:30 , видяно: 158 пъти.

My picture
Attached files:
FileSizeUploadedDownloadsMD5 hash
image.png971193 bytes26.06.202651896c89a89397dedc8424310fd6b1b3cd
#180796 (ツ) waldorf
Създадено на 19:16 , видяно: 149 пъти.
Дон Реба

добре, да го боднем, който влиза да знае точно - бунаржика, южен полъх, 13:30

С теб по традиция по раничко да може да наберем инерция? Ако се получи де …

#180845 (ツ) Дон Реба
Последно редактирано на 04:30 от Дон Реба, видяно: 127 пъти.

нямам идея, мисля да помайсторя това онова че се събраха дреболии из къщата, ако ме замъчи безделие може ти се обадя

#180860 (ツ) Stilgar
Създадено на 08:50 , видяно: 109 пъти.

Аз засега планирам да дойда към 2

#180864 (ツ) waldorf
Създадено на 11:40 , видяно: 92 пъти.

Наздраве!

My picture
Attached files:
FileSizeUploadedDownloadsMD5 hash
image.jpeg4197956 bytes27.06.20263726f3db3c1071ad31e7d7387b3e389087
#180865 (ツ) Delegate
Създадено на 11:41 , видяно: 90 пъти.

ако пускате снимки, направете го в прайвът тема, като изключите морално нестабилните за да не може рабиняка да ви коментира и да си пълни колекцията от компромати.

#180866 (ツ) BIGBUGEX
Създадено на 11:41 , видяно: 90 пъти.

Ади наздраве!

#180867 (ツ) Rabin
Създадено на 11:44 , видяно: 88 пъти.
waldorf

Наздраве!

My picture

В ляво на снимката Свир ли е? Жони не доде ли?

#180868 (ツ) Delegate
Създадено на 11:47 , видяно: 84 пъти.

По-интересното е, Река що го нема.. Субару закипел и выплеснул водичкой ?

#180869 (ツ) Rabin
Създадено на 12:44 , видяно: 73 пъти.
Delegate

ако пускате снимки, направете го в прайвът тема, като изключите морално нестабилните за да не може рабиняка да ви коментира и да си пълни колекцията от компромати.

Мокър от дъжд не се бои. Какви компромати, Гейбука е основно с такива снимки. Кофтито е като ви свържат личността с писанията, пък нека Рабин да е тъп.

#180871 (ツ) Последният акаунт на Единия
Последно редактирано на 12:56 от Последният акаунт на Единия, видяно: 67 пъти.

Ко прави тоя мръсен анти-кучераст с вас, бе!? >:-(

Повече кучета от колкото гяури са умрели тая година заради него! >:-(

#180872 (ツ) Rabin
Създадено на 13:49 , видяно: 60 пъти.
Последният акаунт на Единия

Ко прави тоя мръсен анти-кучераст с вас, бе!? >:-(

Повече кучета от колкото гяури са умрели тая година заради него! >:-(

Тебе що са ти кучета?

#180874 (ツ) |
Създадено на 14:51 , видяно: 46 пъти.

Наздраве!

#180875 (ツ) waldorf
Създадено на 15:01 , видяно: 42 пъти.

My picture
Attached files:
FileSizeUploadedDownloadsMD5 hash
image.jpeg2741958 bytes27.06.2026208c735160eb3421a3e4b5e3eb8d35e05e
#180876 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 15:18 , видяно: 35 пъти.
waldorf

My picture

Тоя малкия - Ламбето ли е? :-)

#180877 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 16:06 от Rabin, видяно: 25 пъти.

Свир е изпосталял нещо. Бабуля не го храни, само го гърби. Таман ще го научи да не яде, и то ще вземе да... Няма да го казвам, да не каже, че кълна.

0 1 2 3

форумен запой
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE