<bgdev />free

Вход Регистрация

форумен запой
0

0 1 2

#180755 (ツ) Евлампи
Създадено на 12:27 , видяно: 75 пъти.
Реконструктор

ламбиту може да се вози при мене, ама ше тряя спи там

Снощи си взех билет за влака дето е три без нещо, бая мислех да си резервирам хотел и да се прибера чак неделя следобед че не съм бил скоро у филибето ама имам разни срещи през деня

#180757 (ツ) Stilgar
Създадено на 12:39 , видяно: 69 пъти.
Евлампи

Снощи си взех билет за влака дето е три без нещо, бая мислех да си резервирам хотел и да се прибера чак неделя следобед че не съм бил скоро у филибето ама имам разни срещи през деня

Защо си купуваш предварително точно за тея влакове?

#180761 (ツ) Евлампи
Създадено на 14:16 , видяно: 55 пъти.
Stilgar

Защо си купуваш предварително точно за тея влакове?

Ами първо си взех тоя с който ще дойда така че да някъде около обедно в пловдив, после по-скоро мислех да остана и неделята и да се приберя някъде следобед вечерно но междувременно се потвърдиха едни други плаващи дотогава уговорки за през деня и тоя вариант за прибиране по нощите ми се видя оптимален, не съм го мислил кой знае колко :)

#180777 (ツ) Дон Реба
Създадено на 17:33 , видяно: 34 пъти.
#180785 (ツ) Реконструктор
Създадено на 18:30 , видяно: 19 пъти.

My picture
Attached files:
FileSizeUploadedDownloadsMD5 hash
image.png971193 bytes26.06.202613896c89a89397dedc8424310fd6b1b3cd
#180796 (ツ) waldorf
Създадено на 19:16 , видяно: 10 пъти.
Дон Реба

добре, да го боднем, който влиза да знае точно - бунаржика, южен полъх, 13:30

С теб по традиция по раничко да може да наберем инерция? Ако се получи де …

0 1 2

форумен запой
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE