<bgdev />free

Вход Регистрация

Загниващия запад
0

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

#180750 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 11:42 , видяно: 28 пъти.
Дон Реба

в буквален :) бъдещето е на нас, мангалите

бъдещето за което става въпрос:

My picture
Attached files:
FileSizeUploadedDownloadsMD5 hash
1782467597376643.jpg459320 bytes26.06.202617d14eed6fe29b2c96d09e2d8dbdba4d13
#180751 (ツ) Дон Реба
Създадено на 12:07 , видяно: 24 пъти.
Baj_boeb

бъдещето за което става въпрос:

ние сме негъра, макар че аз предпочитам моите деца да не се чифтосват с бели, кекава им е смеката :-)

#180752 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 12:12 , видяно: 23 пъти.
Дон Реба

ние сме негъра, макар че аз предпочитам моите деца да не се чифтосват с бели, кекава им е смеката :-)

whatever helps you sleep at night

#180754 (ツ) waldorf
Създадено на 12:22 , видяно: 21 пъти.
Rabin

Пробвай да не се къпеш 1 месец лятото, после ми викай путка.

Ти лятото така ли правиш бре???

#180763 (ツ) Rabin
Създадено на 14:44 , видяно: 7 пъти.
waldorf

Ти лятото така ли правиш бре???

Тия боклуци така ни третираха, да. Пак да кажа, аз само 2 седмици бях с тия мърши долни. После си имах ключ за сан. възел, пусках другарчетата да се къпят, тайно от тоя с непроизносимото име и мозък.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Загниващия запад
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE