<bgdev />free

Вход Регистрация

форумен запой
0

0 1 2

#180280 (ツ) Rabin
Създадено на 23.06.2026 , видяно: 247 пъти.
Дон Реба

тука има тапа към бургас, в посока софия няма, дори само това е червена лампа че нещо са объркали

Фичър, не бъг. Тъй усвояват средства, боковите клептомани.

#180281 (ツ) Дон Реба
Създадено на 23.06.2026 , видяно: 245 пъти.
Реконструктор

Достатъчно, но говорим за ганя примат, който е олигофрен зад волана (част от всеобщата олигофрения).

има логика, бургас е територия на огита и нацепени батки, логично е да привлича нискочелите примати, а софия е модерна европейска столица, привлича културни хора, това обяснява липсата на тапа в посока софия :-)

#180282 (ツ) Stilgar
Създадено на 23.06.2026 , видяно: 236 пъти.

Тая събота ли сте решили?

#180283 (ツ) Дон Реба
Създадено на 23.06.2026 , видяно: 235 пъти.

да, събра се кворум

#180284 (ツ) waldorf
Създадено на 23.06.2026 , видяно: 231 пъти.
Реконструктор

ако не беха малоумните тапи по малоумната "магистрала", моеше и аз да се пусна, ма не ми се виси

Неделя минах - е чака се ама се минава.

Напъни малко де, толкова години се знаем а още не сме пили бира за срамотиите - така и така бай Ламби ще идва - що не фанете влака с по една двулитровка студена бира за кураж и его де е - докато се усетите сте при нас.

#180289 (ツ) a090a
Създадено на 23.06.2026 , видяно: 222 пъти.
Дон Реба

да, събра се кворум

Ако приемате и пришълци- кажете къде сте го замислили да бъде, че май не схванах.

#180315 (ツ) waldorf
Създадено на 23.06.2026 , видяно: 208 пъти.
a090a

Ако приемате и пришълци- кажете къде сте го замислили да бъде, че май не схванах.

Че как да не приемаме?! Даже и Рабиняка ще приемем ако пристане.

По традиция те тука:

https://maps.app.goo.gl/sr7ALSJuMvrmrqsf9

Голяма кръчма, няма нужда от резервации, готвят всякакви гозби, удобно място. Паркирането е малко трудно ама не е и невъзможно. Аз ще съм пеш де - на такъв запой с кола не се ходи rofl

#180324 (ツ) Stilgar
Създадено на 23.06.2026 , видяно: 199 пъти.
Дон Реба

да, събра се кворум

В колко часа? Аз както винаги ще се опитам да дойда ама може да не успея

#180327 (ツ) waldorf
Създадено на 23.06.2026 , видяно: 196 пъти.
Stilgar

В колко часа? Аз както винаги ще се опитам да дойда ама може да не успея

По традиция от обед до ранни зори!

#180331 (ツ) Дон Реба
Създадено на 23.06.2026 , видяно: 186 пъти.
Stilgar

В колко часа? Аз както винаги ще се опитам да дойда ама може да не успея

ми ако софеанци ще напират да си одят, по-добре някъде към обед, 1-2 примерно , па ние после по традиция трамбоваме до альошата и ходим в оная мрачна дупка, даунлоъда

#180525 (ツ) Евлампи
Създадено на 24.06.26 18:27 , видяно: 126 пъти.
Дон Реба

ми ако софеанци ще напират да си одят, по-добре някъде към обед, 1-2 примерно , па ние после по традиция трамбоваме до альошата и ходим в оная мрачна дупка, даунлоъда

Ще дойда с влак някъде около един на обед по разписание, като гледам даяната е близо до гарата, обратен автобус от автогара юг има някъде около осем вечерта така че ще мога хубаво да се напия с който може да носи :)

#180526 (ツ) BIGBUGEX
Създадено на 24.06.26 18:33 , видяно: 123 пъти.

Аз имам котенца пичуи. Тоя път няма да мога.

#180543 (ツ) waldorf
Създадено на 25.06.26 08:52 , видяно: 88 пъти.
Евлампи

Ще дойда с влак някъде около един на обед по разписание, като гледам даяната е близо до гарата, обратен автобус от автогара юг има някъде около осем вечерта така че ще мога хубаво да се напия с който може да носи :)

О, предните запои свършваха 3-4 през нощта ... просто човек трябва да си уцели темпото за пиене, че да не приключи още в началото. И да не пие шотове покрай бирите, че мамицата им и бармани ...

#180544 (ツ) Евлампи
Създадено на 25.06.26 08:58 , видяно: 82 пъти.
waldorf

О, предните запои свършваха 3-4 през нощта ... просто човек трябва да си уцели темпото за пиене, че да не приключи още в началото. И да не пие шотове покрай бирите, че мамицата им и бармани ...

Още не съм си взел билет за връщане, като гледам има влак в 2 през нощта така че няма проблем

#180728 (ツ) Дон Реба
Последно редактирано на 08:35 от Дон Реба, видяно: 38 пъти.

процедурно предложение - вместо дианата тоя път да сме на бунаржишкия южен полъх. аз наскоро бях там и ми направи приятно впечатление, но по-важното е че е насред парка на тепето и ще пуснем синчетата (моя и на дебелия) да пасат докато ние си пием

#180729 (ツ) Дон Реба
Създадено на 08:36 , видяно: 38 пъти.

гледам на ламби влака пристига 13:07, така че като час май се завормя около 13:30

#180732 (ツ) Реконструктор
Създадено на 08:46 , видяно: 36 пъти.

ламбиту може да се вози при мене, ама ше тряя спи там

#180733 (ツ) Дон Реба
Създадено на 08:51 , видяно: 35 пъти.

е що да траа, мое си фане влака наобратно

#180734 (ツ) Реконструктор
Създадено на 08:53 , видяно: 35 пъти.

е мое и така, той си решава

#180753 (ツ) waldorf
Създадено на 12:14 , видяно: 17 пъти.
Дон Реба

процедурно предложение - вместо дианата тоя път да сме на бунаржишкия южен полъх. аз наскоро бях там и ми направи приятно впечатление, но по-важното е че е насред парка на тепето и ще пуснем синчетата (моя и на дебелия) да пасат докато ние си пием

Става, от там по лесно се атакува Альоша rofl

0 1 2

форумен запой
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE