<bgdev />free

Вход Регистрация

Честита Трета Световна
9

0 1 2 3 4 ...522 523 524 525 526 ...1045 1046 1047 1048 1049

#180731 (ツ) Stilgar
Създадено на 08:45 , видяно: 96 пъти.
Дон Реба

аха, както се каззва "кунмъ беше ударил по зъбъ, щях та размажа кат хлебарка!"

Аз не казвам, че не са спечелили войната, казвам, че американските военни продължават да са най-компетентната армия на планетата дето ако ти се живее трябва да те е страх от нея. Сега ако не ти се живее вече може и да не те е страх

#180735 (ツ) Дон Реба
Създадено на 08:56 , видяно: 95 пъти.
Stilgar

дето ако ти се живее трябва да те е страх от нея. Сега ако не ти се живее вече може и да не те е страх

е то всеки му се живее, не мисля че това е точната формулировка.

#180740 (ツ) Stilgar
Последно редактирано на 10:18 от Stilgar, видяно: 84 пъти.
Дон Реба

е то всеки му се живее, не мисля че това е точната формулировка.

Абе убеден съм че ме разбираш какво казвам

Освен това в конкретния случай с Украйна САЩ си имат сухопътна армия която да се бие след като полеят с бомби и ракети - украинската

#180742 (ツ) BIGBUGEX
Създадено на 10:55 , видяно: 71 пъти.
Stilgar

Абе убеден съм че ме разбираш какво казвам

Освен това в конкретния случай с Украйна САЩ си имат сухопътна армия която да се бие след като полеят с бомби и ракети - украинската

САЩ ши напада Украйна ли бе? Крайно време беше.

#180743 (ツ) Реконструктор
Създадено на 11:15 , видяно: 68 пъти.
Stilgar

Абе убеден съм че ме разбираш какво казвам

Освен това в конкретния случай с Украйна САЩ си имат сухопътна армия която да се бие след като полеят с бомби и ракети - украинската

Доста се стопи тая армия напоследък.

#180744 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 11:19 , видяно: 67 пъти.
gat3way

Като я докара та какво, то тая армия я командори алкохолик-инфлуенсър ве, дори такива тъпаци като иранците се изгавриха с нея.

Обаче има дипломатически успехи от друга страна, опънаха червения килим на путинката и тоя си повярва че нещо се е разбрал с тея, дори расафилчетата тука се превъзнасяха "големите се разбраха, играта свърши", е ама не свърши и путинката тея дни тропа ядосано по масата "нали се разбрахме" та онова кубинчето рубио вчера им изцепи "нищо не сме се разбирали ве тъпаци", голям смях.

Не знам за другите русофилчета, ама на мен ми беше ясно, че е юдео-масонски цирк това. Виж евреОатлантичетата в дневник.бг коментарите виеха на умряло по въпроса.

#180745 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 11:20 , видяно: 66 пъти.
Дон Реба

но няма топки за тая работа, така че по-вероятно да търка нара

тролололол, ех

#180746 (ツ) Stilgar
Създадено на 11:23 , видяно: 59 пъти.
Реконструктор

Доста се стопи тая армия напоследък.

Сега първо говорим за потенциална намеса на САЩ 2022, второ убеден съм че ако някак си стане американците да почнат да бомбят руските позиции (което няма да стане разбира се) и сегашната украинска армия ще е напълно достатъчна да стигне до Москва.

#180747 (ツ) Дон Реба
Създадено на 11:26 , видяно: 53 пъти.
Stilgar

(което няма да стане разбира се)

е що па да няма, сега е момента, путин може и да отговори, ама може и да не отговори. а и да отговори ще е с празен орешник по киев, какво толкова

#180748 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 11:28 , видяно: 51 пъти.

Denmark will stop granting asylum to men from Ukraine aged between 23 and 60 who are subject to conscription - the country's Ministry of Foreign Affairs

#180749 (ツ) Дон Реба
Създадено на 11:31 , видяно: 49 пъти.
Baj_boeb

Denmark will stop granting asylum to men from Ukraine aged between 23 and 60 who are subject to conscription - the country's Ministry of Foreign Affairs

аз само се чудя защо чак сега

#180758 (ツ) |
Създадено на 12:50 , видяно: 40 пъти.
Stilgar

Аз не казвам, че не са спечелили войната, казвам, че американските военни продължават да са най-компетентната армия на планетата дето ако ти се живее трябва да те е страх от нея. Сега ако не ти се живее вече може и да не те е страх

Армия може да е компетентна само ако участва в реални военни действия. Американската е компетентна защото продължава да го прави. Колкото и да не ми харесва това, варианта да плащам за некомпетентна армия не ми харесва повече.

#180759 (ツ) Реконструктор
Създадено на 13:24 , видяно: 26 пъти.
Stilgar

Сега първо говорим за потенциална намеса на САЩ 2022, второ убеден съм че ако някак си стане американците да почнат да бомбят руските позиции (което няма да стане разбира се) и сегашната украинска армия ще е напълно достатъчна да стигне до Москва.

пффффхахаххахахха

#180760 (ツ) waldorf
Създадено на 13:24 , видяно: 26 пъти.
|

Армия може да е компетентна само ако участва в реални военни действия. Американската е компетентна защото продължава да го прави. Колкото и да не ми харесва това, варианта да плащам за некомпетентна армия не ми харесва повече.

Клише ама - ако не плащаш за своя армия някой ден ще плащаш повече на чужда ...

#180762 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 14:42 от Rabin, видяно: 11 пъти.
waldorf

Клише ама - ако не плащаш за своя армия някой ден ще плащаш повече на чужда ...

Като гледаш нащо шапкарче - ей тъй 1 стинка би ли му платил? Ся знам че ще се заядеш, Рабин пак ви виновен, малко пари дал на гнасните фуражки, малко гладувал, нямало да ви пазя маките изстрадали, което е вярно.

Ей за тая сган проклета, дето за малко да ни убие, армия ли е туй, и би ли разчитал на тия боклуци, да се застъпят за туй, дето изостави?

0 1 2 3 4 ...522 523 524 525 526 ...1045 1046 1047 1048 1049

Честита Трета Световна
9

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE