И сега стана, че по-добър от кабинет от на ББ - няма, тоя на РР ще е по-слаб от ЖВ, изглежда че иска по административен път да ни извади от ЕС.
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ...11 12 13 14 15
И сега стана, че по-добър от кабинет от на ББ - няма, тоя на РР ще е по-слаб от ЖВ, изглежда че иска по административен път да ни извади от ЕС.

~ Спестили | са | пари | от | икони!
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ...11 12 13 14 15