<bgdev />free

Вход Регистрация

Пак няма да сменям масло
0

0 1 2 3 4 ...22 23 24 25 26 ...45 46 47 48 49

#180678 (ツ) |
Създадено на 19:54 , видяно: 97 пъти.

Хахаха, интересно е колко висш духом е козоеба след като не спира да квичи как нямало храна в казармата. Това по някакъв начин показва висш дух? Аз мога да се оплача, че там ми откраднаха "Игра на стъклени перли" на Хесе. Но това са елементарни неща, сигурно им е трябвала тоалетна хартия. :)

#180680 (ツ) |
Създадено на 19:58 , видяно: 89 пъти.

Между другото, аз точно в казармата започнах да експериментирам с неядене за ден-два. От скука, не от друго.

#180682 (ツ) Rabin
Създадено на 20:05 , видяно: 81 пъти.
|

Между другото, аз точно в казармата започнах да експериментирам с неядене за ден-два. От скука, не от друго.

Оттогава ли седиш на глава? Пред очите ми побъркаха другарчетата. Би обяснило много неща.

#180683 (ツ) |
Създадено на 20:14 , видяно: 74 пъти.

Каква е вероятността да са събрали само рабиняци в едно поделение? а090а май ще е окаже прав за кеча. :)

#180684 (ツ) gat3way
Създадено на 20:22 , видяно: 71 пъти.

Мене лично рабиняка няма как да ми дължи пари, но да ми дължеше и повече от тея 50 евро, нямаше никога да прибегна до лубут, каква е тая работа да биеш рабиняк. Рабиняк, ял ли си някога читав лубут като става въпрос? Аз 90-те живях няколко години в едно смесено гяуро-циганско-турско гето, идеалният микс от култури и блабла, при най-големо желание и трезва мисъл все пак на няколко пъти отнесох лубута качествено, то е невъзможно да не се случи след като си декларирал приятелски отношения с някой, треа си путка да не изядеш боя покрай това най-малкото. Усещането след тва е некакво малко безсмислено, ама това е живота, та както и да е, рабиняк, ако ми дължеше 50 евро и ми се лигавеше, немаше да те бия, то би било голямо малоумие, вместо да ти напомням постоянно че за 50 евро путясваш.

#180685 (ツ) Евлампи
Създадено на 20:26 , видяно: 66 пъти.
Rabin

То и голия свирец е доволен, имало яйца. Низшите духом се задоволяват с елементарни неща.

Замеряхме се с яйца чуек :)

Най-яко беше събота като се паднеш караул - половината рота е гсп, тоест в софия, софрите се огъват от кльопачка, не знаеш от къде да почнеш (неизбежният обилен остатък разбира се отиваше под формата на помия в свинефермата която няколко старшинки държаха орташката :), дежурните ларж, сичко леко-леко жъга-жъга, но немаше вагиняци у схемата, имаше завършили виас, имаше мангали (по мои наблюдения мангалите бяха хората с най-високо кпд - можеха да управляват магаре с каруца което беше важна част от логистиката с помията) но вагиняци немаше, аз така си го обяснявам що беше рахат :)

#180698 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 23:06 от Rabin, видяно: 47 пъти.
|

Каква е вероятността да са събрали само рабиняци в едно поделение? а090а май ще е окаже прав за кеча. :)

Всеки може да провери, кеч нямаше след новото хилядолетие.

gat3way

Мене лично рабиняка няма как да ми дължи пари, но да ми дължеше и повече от тея 50 евро, нямаше никога да прибегна до лубут, каква е тая работа да биеш рабиняк. Рабиняк, ял ли си някога читав лубут като става въпрос? Аз 90-те живях няколко години в едно смесено гяуро-циганско-турско гето, идеалният микс от култури и блабла, при най-големо желание и трезва мисъл все пак на няколко пъти отнесох лубута качествено, то е невъзможно да не се случи след като си декларирал приятелски отношения с някой, треа си путка да не изядеш боя покрай това най-малкото. Усещането след тва е некакво малко безсмислено, ама това е живота, та както и да е, рабиняк, ако ми дължеше 50 евро и ми се лигавеше, немаше да те бия, то би било голямо малоумие, вместо да ти напомням постоянно че за 50 евро путясваш.

Кефи ме да поквичите малко.

Евлампи

Замеряхме се с яйца чуек :)

Най-яко беше събота като се паднеш караул - половината рота е гсп, тоест в софия, софрите се огъват от кльопачка, не знаеш от къде да почнеш (неизбежният обилен остатък разбира се отиваше под формата на помия в свинефермата която няколко старшинки държаха орташката :), дежурните ларж, сичко леко-леко жъга-жъга, но немаше вагиняци у схемата, имаше завършили виас, имаше мангали (по мои наблюдения мангалите бяха хората с най-високо кпд - можеха да управляват магаре с каруца което беше важна част от логистиката с помията) но вагиняци немаше, аз така си го обяснявам що беше рахат :)

Всичко около военните е помиярщина. И пак рабин ви крив, макар и отвлечен от шапкарския помияр. Кво толко е имало кльопачка, на медузите ли се радвахте?

Има ли някой от вас инокулантите, да не съм му виновен за несгодите? И ти ли имаш Рабин с рога и вила, в спалнята?

#180699 (ツ) gat3way
Създадено на 23:21 , видяно: 43 пъти.

Рабине, това е тривиалното квичене по европата по принцип:

Ама ми се струва че не си го докарал и дотам.

#180700 (ツ) Rabin
Създадено на 23:22 , видяно: 41 пъти.
gat3way

Рабине, това е тривиалното квичене по европата по принцип:

Ама ми се струва че не си го докарал и дотам.

Не ти разбирам напоследък.

#180701 (ツ) gat3way
Създадено на 23:25 , видяно: 39 пъти.

Няма страшно, не трябва да разбираш.

#180702 (ツ) |
Създадено на 23:36 , видяно: 36 пъти.

Е, официално може да е нямало кеч, но това не означава, че е закрит. :) Където служих аз нямаше нито един такъв слабохарактерен като козоеба.

Иначе, аз не виждам никой друг да квичи и да се оплаква от някакви несгоди. Само козоеба. Та не знам за какви "несгоди" би могъл да ни е виновен миризливеца.

#180705 (ツ) a090a
Създадено на 00:43 , видяно: 30 пъти.
Rabin

То и голия свирец е доволен, имало яйца. Низшите духом се задоволяват с елементарни неща.

Това, че сте имали храна не значи, че и ние сме имали. Всъщност, казармата хвалят само най-застреляните дядки. Дето не ви бърка, че сте роби.

Тоя клип можеш да си го гледаш нон стоп, казах ти къде да си изложиш претенциите. Никога нищо не си направил, само тихо църкаш в ъгъла, сакън да не те чуят.

#180706 (ツ) a090a
Последно редактирано на 01:01 от a090a, видяно: 30 пъти.
Rabin

Всеки може да провери, кеч нямаше след новото хилядолетие.

Да повторим за малоумната част от аудиторията (Здрасти, Вагиняк):

Строителни войски като част от Въоръжените сили на Република България са преобразувани (закрити в дотогавашния им вид) на 31 август 2000 г. След тази дата структурата им е трансформирана в държавно предприятие „Строителство и възстановяване“ към Министерството на регионалното развитие и благоустройството.

КЕЧ е съкращение за Квартирно-експлоатационни части. КЕЧ не са „закрити“ чрез еднократно решение на определена дата, подобно на Строителни войски. На практика, структурите под името КЕЧ постепенно бяха разформировани или влети в други по-големи логистични дирекции в рамките на мащабните реформи в периода 2000–2010 г.

(уау, Вагиняк, не си бил трудовак, а логистик! Логистик- това звучи гордо!)

Ти, тъпо Вагиняче, дали си служил в КЕЧ или строителни войски (аз на всичките им викам трудови войски), е подробност.

Освен това, "закриването" не става ей така, хоп, закрити са, няма ги вече! Заповедта за стр. войски е издадена на 31 авг 2000 г, но докато окачат катинар на портала са минали поне 2 години, че и повече- наборите, които са били в тях са си дослужили, поетапно са опразнени казармените райони, пребазирана е техниката и т.н.

А ти като си знаеш "късмета"- и при закрита структура, теб пак са те действали черникраките ефрейтори.

#180707 (ツ) a090a
Създадено на 01:09 , видяно: 28 пъти.
Rabin

Не беше заразно, става от сухоежбина. Да може вие да дебелеете ние плащахме със инфарктни здравословни проблеми. Не беше изолиран случай.

По-зле от затвор

Крастата е заразно паразитно заболявне!

И ако е имало огнище в поделението, където си бил, никой няма да го остави ей така, защото тя крастата не подбира дали си мизерен Вагиняк-трудовак, старшинка или офицер.

Толкова лесно се дъниш, понеже нямаш никаква представа от нещата, чул си някъде нещо, и пробваш дали ще мине. Е, не минава!

#180714 (ツ) BIGBUGEX
Създадено на 04:19 , видяно: 22 пъти.

Аз да ви кажа пичуи, хубу чи скатах казармата. Като чета как са го гърбили рабинката за храна мангалити.

#180727 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 08:14 от Rabin, видяно: 11 пъти.
a090a

Тоя клип можеш да си го гледаш нон стоп, казах ти къде да си изложиш претенциите. Никога нищо не си направил, само тихо църкаш в ъгъла, сакън да не те чуят.

По съдебен ред не мога да направя нещо съществено. Чантаджийската измет я виждаш в новата власт, заклети кърлежи сте, дори бегло няма да разберете за кво говорим. Какво значи "претенция" - измъквате ме здрав прав корав, проваляте ми семейството, макя ми се грижи за мен и за момата, едновременно. Тройна загуба за кмб. Няма оправия със сган като тебе, 60 бойни имам в сумката, само да се съберете повечко измет на едно място. АК 47 е брутално мощно оръжие, сам го усетих.

a090a

Да повторим за малоумната част от аудиторията (Здрасти, Вагиняк):

Строителни войски като част от Въоръжените сили на Република България са преобразувани (закрити в дотогавашния им вид) на 31 август 2000 г. След тази дата структурата им е трансформирана в държавно предприятие „Строителство и възстановяване“ към Министерството на регионалното развитие и благоустройството.

КЕЧ е съкращение за Квартирно-експлоатационни части. КЕЧ не са „закрити“ чрез еднократно решение на определена дата, подобно на Строителни войски. На практика, структурите под името КЕЧ постепенно бяха разформировани или влети в други по-големи логистични дирекции в рамките на мащабните реформи в периода 2000–2010 г.

(уау, Вагиняк, не си бил трудовак, а логистик! Логистик- това звучи гордо!)

Ти, тъпо Вагиняче, дали си служил в КЕЧ или строителни войски (аз на всичките им викам трудови войски), е подробност.

Освен това, "закриването" не става ей така, хоп, закрити са, няма ги вече! Заповедта за стр. войски е издадена на 31 авг 2000 г, но докато окачат катинар на портала са минали поне 2 години, че и повече- наборите, които са били в тях са си дослужили, поетапно са опразнени казармените райони, пребазирана е техниката и т.н.

А ти като си знаеш "късмета"- и при закрита структура, теб пак са те действали черникраките ефрейтори.

Аз какво общо имам с тия ваще помии, проклета свинеподобна урод, песоглав изклесък, пишман робовладелец? Ако верно ме бяхте завлекли в КЕЧ - кво? Комшийчето беше там, културно и свястно момче, после може да понапиша кво ми разправя. quote=a090a

Крастата е заразно паразитно заболявне!

И ако е имало огнище в поделението, където си бил, никой няма да го остави ей така, защото тя крастата не подбира дали си мизерен Вагиняк-трудовак, старшинка или офицер.

Толкова лесно се дъниш, понеже нямаш никаква представа от нещата, чул си някъде нещо, и пробваш дали ще мине. Е, не минава

/quote Пратиха го в "гошарската спалня", предупредиха ме. Мангалите го натириха, никой друг от ротата не се зарази с краста. Нещо друго ни налази, момата не се зарази, нищо видимо, мина самО по себе си.

Нещо не ти ли е леко неудобно, проклета шапкарска измет, да ме кълнете в дълг и чест, и да си говорим за глад, краста и 1 месечен кир? В Устава пише за насъщната баня, храна и сън. Нито едно не ни осигурихте. Как да не си влачите тлъстите черва, по плаца?

Пак ще кажа, изкарах макс лека казарма, със собствен сан. възел с още едно другарче, само на вечерна проверка ме виждаха. Бях писар. Проблемът е на класов принцип, като по Маркс. Гърч аз лично почти не видях.

Не, че замръзналият ти едногънков ганглий, може да разбере за какво говоря.

BIGBUGEX

Аз да ви кажа пичуи, хубу чи скатах казармата. Като чета как са го гърбили рабинката за храна мангалити.

Принципно не може да разберете, каква долга сган са тез. Изобщо не е до лични преживявания, тая урод утрепа бъдещето на поколения. Аз лично си планувах детето именно с тая мърша, тъй си и остана. Евгени да си записва, идея си нямате, бомбета, къв паразит е шапкарския дебелосерковец! Пазя им списъка с всички уроди дето бачкаха в летището, искам тоя да се изсветли, да му видя свинеподобната морда. Толкова грях има Кой деа го Съди, аз само си мислех с каква брутална машина излизам наряд, слюнка ми потича, не е нормално, знам.

#180736 (ツ) Rabin
Създадено на 09:14 , видяно: 3 пъти.

АК47 е легендарен с почти незабележимия си откат, и колосалните поражения дето прави на мишените. Заяждал ми е в ръцете, старите скачаха на пълнителя, оправи се. 4,7 кг. тежи, не е малко, изумително точно ми стреляше в ръцете. Пиша ги тия неща, чистия войниклък ми хареся, култово беше в учебния център, димки ни хвърляха, халосни, да первземаме баира. Не мога да опиша колко е яко. Аверче от УНИ-то привлякох, болнав беше, доожда на тактика, хареса му. Клептоманския боклук си помисли, че сме им роби. Кир, глад и краста, нямат общо с Клетвата им измислена принудена.

0 1 2 3 4 ...22 23 24 25 26 ...45 46 47 48 49

Пак няма да сменям масло
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE