<bgdev />free

Вход Регистрация

Абе Вагиняк, защо толкова те е срам от имената ти?
0

0 1 2 3 4 ...37 38 39 40 41 ...75 76 77 78 79

#180354 (ツ) Rabin
Създадено на 23.06.2026 , видяно: 246 пъти.
a090a

О, да, сигурно!

Да висиш по форумите, верно бая работа си е, особено в твоя (клиничен) случай!

Един ден само да беше пропуснал, и щеше да имаш време да си платиш дължимото.

Точно на тебе няма да ти се обяснявам. Отивам да фрезовам, имам да пазарувам разни неща, наближава и вашето време. И кучия задник един ден го огрява слънцето.

#180356 (ツ) synergie
Създадено на 23.06.2026 , видяно: 240 пъти.

Оставете Вагиняка трябва да пазарува тампони и мазила за разпорената си вагина

#180367 (ツ) Delegate
Създадено на 23.06.2026 , видяно: 225 пъти.
Rabin

Точно на тебе няма да ти се обяснявам. Отивам да фрезовам, имам да пазарувам разни неща, наближава и вашето време. И кучия задник един ден го огрява слънцето.

Ти си първия случай на смяна на пола за 50 евро.

#180382 (ツ) synergie
Създадено на 23.06.2026 , видяно: 210 пъти.
Delegate

Ти си първия случай на смяна на пола за 50 евро.

Убедн съм че и последния. Няма друг такъв измекяр да се роди близките 50 години.

#180387 (ツ) Rabin
Създадено на 23.06.2026 , видяно: 198 пъти.
synergie

Убедн съм че и последния. Няма друг такъв измекяр да се роди близките 50 години.

Има такъв мерзавец тука. Правите се, че не помните. Щото сте лика-прилика. Тройно инокулирани донори идиотекари слоновъди.

#180414 (ツ) BIGBUGEX
Създадено на 24.06.26 06:16 , видяно: 174 пъти.

54.65€ 65 дена забавяне.

#180420 (ツ) synergie
Създадено на 24.06.26 07:07 , видяно: 168 пъти.
Rabin

Има такъв мерзавец тука. Правите се, че не помните. Щото сте лика-прилика. Тройно инокулирани донори идиотекари слоновъди.

Бобиб си смени пола за 1000 лева, което по днешни пари е 1500 евро. За въшливи 50 евро само най-разпраната вагиноидна твар рабин може да го направи.

#180421 (ツ) Rabin
Създадено на 24.06.26 07:10 , видяно: 166 пъти.
synergie

Бобиб си смени пола за 1000 лева, което по днешни пари е 1500 евро. За въшливи 50 евро само най-разпраната вагиноидна твар рабин може да го направи.

Харесва ми кат квичите. Поне има защо.

#180423 (ツ) synergie
Последно редактирано на 24.06.26 07:14 от synergie, видяно: 160 пъти.
Rabin

Харесва ми кат квичите. Поне има защо.

И на нас ни харесва че си свикнал с разпраната вагина между краката си. Това ти е макса в живота, да ти поникне путка, за друго си негоден

#180518 (ツ) Delegate
Създадено на 24.06.26 16:39 , видяно: 133 пъти.

Вагинка, спри да си бършеш гъза отзад напред, както си правел преди да ти се разтвори цепката на мястото на ташаците, че може да се напълни с фекални маси и може да габърдяса и да протече. Има и методи със смрадлика за стягане на разпорени путки, седящи вани и др. Абе купи си книгата "Терапия на дърти новопредставени путки у дома" Партиздат - 167 стр., 74 ст.

#180533 (ツ) BIGBUGEX
Създадено на 25.06.26 00:29 , видяно: 101 пъти.

54.72€ 66 дена забавяне.

#180686 (ツ) BIGBUGEX
Създадено на 21:02 , видяно: 62 пъти.

54.80€ 67 дена забавяне.

#180687 (ツ) Последният акаунт на Единия
Последно редактирано на 21:09 от Последният акаунт на Единия, видяно: 56 пъти.
BIGBUGEX

54.80€ 67 дена забавяне.

~ 19 * 24 * 67 => 30552

30552 гяурчета си заминаха, без да разберат, че Вагиняка не е ~ ПУТКА

и си държи на мъжката дума... :'-(

#180693 (ツ) Последният акаунт на Единия
Последно редактирано на 21:28 от Последният акаунт на Единия, видяно: 40 пъти.

Я решете следните задачи:

~ 0 ^ (Вагиняк) = ?

~ 0 ^ (Вагиняк ^ (Козоеб)) = ?

~ 0 ^ (Вагиняк ^ (Козоеб ^ (Клошар))) = ?

~ 0 ^ (Вагиняк ^ (Козоеб ^ (Клошар ^ (Селяндур)))) = ?

~ 0 ^ (Вагиняк ^ (Козоеб ^ (Клошар ^ (Селяндур ^ (Чукундур))))) = ?

~ 0 ^ (Вагиняк ^ (Козоеб ^ (Клошар ^ (Селяндур ^ (Чукундур ^ (Каруцар)))))) = ?

#180694 (ツ) Последният акаунт на Единия
Последно редактирано на 21:32 от Последният акаунт на Единия, видяно: 37 пъти.

~ ((0 / (Вагиняк))/(Козоеб))/(Мангел)

#180696 (ツ) Последният акаунт на Единия
Последно редактирано на 22:14 от Последният акаунт на Единия, видяно: 23 пъти.

~ Вагиняк^(Вагиняк^(Вагиняк^(Вагиняк^(Вагиняк^(Вагиняк^(Вагиняк^(Вагиняк^(Вагиняк^(Вагиняк^(Вагиняк^(Вагиняк^(Вагиняк^(Вагиняк^(Вагиняк^(Вагиняк^(Вагиняк^(Вагиняк^(Вагиняк^(Вагиняк^(Вагиняк^(Вагиняк^(Вагиняк^(Вагиняк))))))))))))))))))))))) (((((((((Козоеб)/(Козоеб))/(Козоеб))/(Козоеб))/(Козоеб))/(Козоеб))/(Козоеб))/(Козоеб))/(Козоеб))/(Козоеб)

0 1 2 3 4 ...37 38 39 40 41 ...75 76 77 78 79

Абе Вагиняк, защо толкова те е срам от имената ти?
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE