<bgdev />free

Вход Регистрация

плоскоземците и приматите ПАК излязоха прави :)
0

0 1

#179844 (ツ) Rabin
Създадено на 20.06.2026 , видяно: 251 пъти.
Дон Реба

наистина ли? още по-лошо тогава. това е официално от вашето правителство, ако наистина лъжат то плоскоземците ПАК са прави и то в много по-генерален план. тяхната истинска доктрина е "ТЕ ни лъжат", това със плоската зема е просто импликация. ако бях соросоид бих предпочел фаучи да опере пешкира и да стане негърска булка, отколкото да допусна че ТЕ ни лъжат, това е много по-тежко поражение.

То вече за нищо никой не им вярва. Жалко, че не сме рабиняците повече, че да увиснат по клоните, весело махайки с крайничеста под тлъсти шкембета.

Просто сте сган безпросветна, и 1 % ви правят на нещо по-жалко от говедо. Говедото поне не навива будилник сабалем, не изплаща лизинг за каруцата с която отива да оре, не му дреме дали оборът му е за ремонт. Инак общото с говедата е, че ви колят, ама в съесем буквалния сми. Кучета ви яли, пак в буквалния сми. То не бяха кучета, не бяха мечки.

#179845 (ツ) |
Създадено на 20.06.2026 , видяно: 250 пъти.
Дон Реба

наистина ли? още по-лошо тогава. това е официално от вашето правителство, ако наистина лъжат то плоскоземците ПАК са прави и то в много по-генерален план. тяхната истинска доктрина е "ТЕ ни лъжат", това със плоската зема е просто импликация. ако бях соросоид бих предпочел фаучи да опере пешкира и да стане негърска булка, отколкото да допусна че ТЕ ни лъжат, това е много по-тежко поражение.

Определено е много смешно това, което пишеш. :) Все пак, нашето правителство в момента са ТОЧНО плоскоземците :)

#179846 (ツ) Rabin
Създадено на 20.06.2026 , видяно: 248 пъти.
|

Определено е много смешно това, което пишеш. :) Все пак, нашето правителство в момента са ТОЧНО плоскоземците :)

Тебе 6 пъти ти го нашиха в гъза и пак не разбрал!

#180330 (ツ) |
Създадено на 23.06.2026 , видяно: 162 пъти.

Та, какво се случи с това невероятно разкритие на глупавата Тулси? :)

#180411 (ツ) Дон Реба
Създадено на 24.06.26 04:31 , видяно: 127 пъти.

ами какво да се е случило, повтарят го и други говорещи глави.

#180417 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 24.06.26 06:54 от Rabin, видяно: 118 пъти.
|

Та, какво се случи с това невероятно разкритие на глупавата Тулси? :)

Умен си бе. Урсул ти мисли доброто, ако имаше и минимален шанс да ти стане кръвта на юфка - ще си стъпче милиардите, ще си прати 7-те изчадия в приют. Само ти да си добре!

Стой на глава и не го мисли. Наший си още 6 бустера. Не си ти тъпия. Пък и гана ти заповяда. Инак уволнение. Гана не може да греши!

Люк Монтание им каза, че е синтетичен вирус. Умря скоропостижно. Не го пуснаха да напише научна статия.

Ти си умния, споко!

#180468 (ツ) |
Създадено на 24.06.26 11:35 , видяно: 88 пъти.
Дон Реба

ами какво да се е случило, повтарят го и други говорещи глави.

Какво повтарят? Същите идиотщини, които говореха преди и без никакви доказателства?

Не е случайно, че никоя СЕРИОЗНА говореща глава не ги споменава. Просто защото няма нищо ново, което вече не е казано.

#180481 (ツ) Rabin
Създадено на 24.06.26 12:02 , видяно: 79 пъти.
|

Какво повтарят? Същите идиотщини, които говореха преди и без никакви доказателства?

Не е случайно, че никоя СЕРИОЗНА говореща глава не ги споменава. Просто защото няма нищо ново, което вече не е казано.

Жалко, че като стиснеш гъза завинаги, дори няма да разберем. Дори близките ти няма да забележат отсъствието ти.

#180485 (ツ) Евлампи
Създадено на 24.06.26 12:16 , видяно: 73 пъти.
Rabin

Жалко, че като стиснеш гъза завинаги, дори няма да разберем. Дори близките ти няма да забележат отсъствието ти.

За ралика от тебе, нали :)

#180487 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 24.06.26 12:23 от Rabin, видяно: 70 пъти.
Евлампи

За ралика от тебе, нали :)

Аз имам наследници, все ще се заинтересуват от имот в центъра на СФ, къща на село, ниви, имот за строеж в ПУП...

#180605 (ツ) Реконструктор
Създадено на 15:03 , видяно: 24 пъти.
#180608 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 15:07 от Rabin, видяно: 23 пъти.
Реконструктор

хахахахаххаххаха

Учудва те тъпотията на розовия гъз ли? Дори бактериите си пазят жизненото пространство, не си посрещат колячите с цветя и плюшени мечета на гарата.

0 1

плоскоземците и приматите ПАК излязоха прави :)
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE