Юдео Масонската Империя на Злото. А така.
Апропо, вчера зех 50€ злато. И аз ши изчакам кат Дон Реба и може да вкарам 500€.
0 1 2 3 4 ...43 44 45 46 47 ...86 87 88 89 90
Юдео Масонската Империя на Злото. А така.
Апропо, вчера зех 50€ злато. И аз ши изчакам кат Дон Реба и може да вкарам 500€.
Златото е най-евтино, през световните войни. Пасков таман разправя как мелеардерите купуват като изоглавени в Третия свят, и правят бункери.
Рабине, що не почнеш да копаш и да направиш един бункер, може да удариш кьоравото без да искаш, цял живот си мислил че ше стане с колайдер, а то ставало с копане.
У СФ напълно сериозно мислех да пробия плочата в магадата, и да копам надолу, да си отворя още едно помещение. Ама кат са сетих, че може да избият подпочвени води, и ми мина мерака.
У София няма да се продава, обаче у Туче знам ли.
Бункера бе рабине. Това дето се копа с лопатата. Пак ли трябва да ти обяснявам, много насериозно си се взел за инженер, може просто копането с лопатата да се окаже бонанзата.
Дори чадър на морето изкарва повече от вас.
0 1 2 3 4 ...43 44 45 46 47 ...86 87 88 89 90