<bgdev />free

Вход Регистрация

Според вас на каква стойност ще спре възхода на цената на ЗЛАТОТО този път
0

0 1 2 3 4 ...43 44 45 46 47 ...86 87 88 89 90

#180570 (ツ) BIGBUGEX
Последно редактирано на 12:32 от BIGBUGEX, видяно: 84 пъти.
Baj_boeb

Има още много да пада, ЮМИЗ победи, а там място за истински неща няма, може и да го забранят.

Юдео Масонската Империя на Злото. А така.

Апропо, вчера зех 50€ злато. И аз ши изчакам кат Дон Реба и може да вкарам 500€.

#180642 (ツ) bvbfan
Създадено на 17:19 , видяно: 53 пъти.
Дон Реба

чакам да падне под 100 йевро грама и ще се набълбуча. а, по-горе съм обещал 110, така да е!

Ще падне и по-надолу от 100.

#180646 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 18:24 , видяно: 38 пъти.
bvbfan

Ще падне и по-надолу от 100.

звездите ти го говорят ?

#180647 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 18:28 от Rabin, видяно: 33 пъти.

Златото е най-евтино, през световните войни. Пасков таман разправя как мелеардерите купуват като изоглавени в Третия свят, и правят бункери.

#180649 (ツ) gat3way
Създадено на 18:29 , видяно: 30 пъти.

Рабине, що не почнеш да копаш и да направиш един бункер, може да удариш кьоравото без да искаш, цял живот си мислил че ше стане с колайдер, а то ставало с копане.

#180653 (ツ) Rabin
Създадено на 18:55 , видяно: 25 пъти.
gat3way

Рабине, що не почнеш да копаш и да направиш един бункер, може да удариш кьоравото без да искаш, цял живот си мислил че ше стане с колайдер, а то ставало с копане.

У СФ напълно сериозно мислех да пробия плочата в магадата, и да копам надолу, да си отворя още едно помещение. Ама кат са сетих, че може да избият подпочвени води, и ми мина мерака.

#180655 (ツ) gat3way
Създадено на 19:00 , видяно: 22 пъти.

У София няма да се продава, обаче у Туче знам ли.

#180657 (ツ) Rabin
Създадено на 19:03 , видяно: 20 пъти.
gat3way

У София няма да се продава, обаче у Туче знам ли.

Кое да се продава?

#180659 (ツ) gat3way
Създадено на 19:04 , видяно: 16 пъти.

Бункера бе рабине. Това дето се копа с лопатата. Пак ли трябва да ти обяснявам, много насериозно си се взел за инженер, може просто копането с лопатата да се окаже бонанзата.

#180660 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 19:11 от Rabin, видяно: 13 пъти.
gat3way

Бункера бе рабине. Това дето се копа с лопатата. Пак ли трябва да ти обяснявам, много насериозно си се взел за инженер, може просто копането с лопатата да се окаже бонанзата.

Дори чадър на морето изкарва повече от вас.

#180664 (ツ) |
Създадено на 19:19 , видяно: 7 пъти.

Това че чадър на морето изкарва повече от козоеба не означава, че изкарва повече от повечето тук. :)

0 1 2 3 4 ...43 44 45 46 47 ...86 87 88 89 90

Според вас на каква стойност ще спре възхода на цената на ЗЛАТОТО този път
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE