<bgdev />free

Вход Регистрация

съботно неделна нАука
0

0 1 2 3 4 5 6

#174617 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 10.05.2026 , видяно: 597 пъти.
Delegate

А мене броиш ли ме, щото и аз съм безработен.

Всички сме за София, всички сме за София, всички сме за София

#176971 (ツ) Delegate
Последно редактирано на 27.05.2026 от Delegate, видяно: 493 пъти.

Рабиняк, нов епизод, още по-страшен и опасен.

#176981 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 27.05.2026 , видяно: 461 пъти.
Delegate

rofl

Туй ша го изгледам после...

#177005 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 27.05.2026 , видяно: 441 пъти.
Последният акаунт на Единия

rofl

Туй ша го изгледам после...

Щот си безработен ?

#177006 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 27.05.2026 , видяно: 439 пъти.
Baj_boeb

Щот си безработен ?

Щото бех на фитнес...

#177007 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 27.05.2026 , видяно: 432 пъти.
Последният акаунт на Единия

Щото бех на фитнес...

Ъ ?

#178192 (ツ) Дон Реба
Създадено на 07.06.2026 , видяно: 365 пъти.

от как се помня всички цъкат с език и немеят пред разтърсващата мистерия на голямото червено петно, а меанвхиле на сатурн:

My picture
#178195 (ツ) Последният акаунт на Единия
Последно редактирано на 07.06.2026 от Последният акаунт на Единия, видяно: 358 пъти.
Дон Реба

от как се помня всички цъкат с език и немеят пред разтърсващата мистерия на голямото червено петно, а меанвхиле на сатурн:

My picture

Как бе - цела игра са направили хората, достойна да се направи на филм...

И интрото след като поцъкаш малко и разбираш, че по-случайност космическата станция е около Сатурн... кърти... гони Одисея 2001... се едно петното е живо...

#178239 (ツ) Дон Реба
Създадено на 08.06.2026 , видяно: 307 пъти.

ейго на, а аз не знаех че го има това нещо

#178302 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 08.06.2026 , видяно: 269 пъти.

Вагиняка нали преди години се плашеше да не му земат НДК-то - тука обясняват как става... :'-(

#178527 (ツ) Rabin
Създадено на 11.06.2026 , видяно: 197 пъти.
Последният акаунт на Единия

Вагиняка нали преди години се плашеше да не му земат НДК-то - тука обясняват как става... :'-(

Ко съм се плашел, ко сънува пак?

#178531 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 11.06.2026 , видяно: 188 пъти.
Rabin

Ко съм се плашел, ко сънува пак?

Ми говореше, че ше ни земат НДК-то... :'-(

#178534 (ツ) Rabin
Създадено на 11.06.2026 , видяно: 182 пъти.
Последният акаунт на Единия

Ми говореше, че ше ни земат НДК-то... :'-(

Такова не съм поменувал.

#180545 (ツ) Реконструктор
Създадено на 08:59 , видяно: 64 пъти.

Хахаха след джеймс уеб, сега сума ти групички набраха смелост да разклащат малоумния ламбда сидием rofl

#180549 (ツ) Дон Реба
Създадено на 10:15 , видяно: 52 пъти.
Реконструктор

Хахаха след джеймс уеб, сега сума ти групички набраха смелост да разклащат малоумния ламбда сидием rofl

не я случай тая предателка на науката, трябва да вярваме на УТВЪРДЕНИ експерти!

п.с. още като стигна до методологията на нобелисчетата с честотата на свръхновите подскочих , това да не са им цезиеви атоми дето пукат на случаен принцип, дайба тез зубъри цайсати хахаха

#180550 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 10:27 , видяно: 47 пъти.
Дон Реба

не я случай тая предателка на науката, трябва да вярваме на УТВЪРДЕНИ експерти!

п.с. още като стигна до методологията на нобелисчетата с честотата на свръхновите подскочих , това да не са им цезиеви атоми дето пукат на случаен принцип, дайба тез зубъри цайсати хахаха

Еми ко да очакваме кат Костов е участвал в дефинирането на "тъмната материя"...

My picture

Сам той е тъмна материя и ко стана с мелеоните от приватизацията също е тъмна материя...

И ние 30 години по-късно още му оправяме простотиите - и физиците също ще трябва да чистят... :-(

#180551 (ツ) Реконструктор
Създадено на 10:29 , видяно: 45 пъти.
Дон Реба

не я случай тая предателка на науката, трябва да вярваме на УТВЪРДЕНИ експерти!

п.с. още като стигна до методологията на нобелисчетата с честотата на свръхновите подскочих , това да не са им цезиеви атоми дето пукат на случаен принцип, дайба тез зубъри цайсати хахаха

Не ми пука кво се случва с Вселената, обаче мноо яко ме дразнят някви шамани, дето са превърнали разни суеверни ритуали в нАука.

#180552 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 10:30 , видяно: 45 пъти.

Мама им деа - толкоз Sci-Fi произведения се подържат от "тъмната материя" и "тъмната енергия"... :-(

Току що унищожиха Half-Life 2 за мене... :'-(

#180555 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 10:41 от Rabin, видяно: 39 пъти.
Реконструктор

Не ми пука кво се случва с Вселената, обаче мноо яко ме дразнят някви шамани, дето са превърнали разни суеверни ритуали в нАука.

Урсулът ли? Притика закон в родината на Фюрера, да пандизи 6 месеца който не ВЯРВА в науката ѝ. И не си направи кръвта на полутечна слуз, след като ѝ повярва. И 7000 евро глоба, преди инокулацията разбира се, в панделата нямаше да им прости здравето им. След инокулацията е от умрял писмо.

#180556 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 10:47 , видяно: 29 пъти.

Междувпрочем целата тая работа с "растежа на Вселената" може верно да се окаже пълна глупост, щото Очените се опитват да разберат как е огъната Вселената, и май накрая са стигнали до извода, че е "плоска". Т.е. материята е почти перфектно разпределена навсекъде...

Та поне в тая част от Вселената де можем да наблюдаваме няма изкривявания, няма сферичност, нема никви такива - и в най-добрия случай некви физици спекулират, че ако Вселената верно е "сфера", тя трябва да е поне 250 пъти по-голяма от туй дето може да се наблюдава, за да се отчете почти минималната огънатост, а може да се окаже че сме си безкрайна Вселена и некви негри-Очени да се опитват да ни лъжат, че се разширяваме...

0 1 2 3 4 5 6

съботно неделна нАука
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE