<bgdev />free

Вход Регистрация

Абе Вагиняк, защо толкова те е срам от имената ти?
0

0 1 2 3 4 ...37 38 39 40 41 ...75 76 77 78 79

#180354 (ツ) Rabin
Създадено на 23.06.26 17:13 , видяно: 156 пъти.
a090a

О, да, сигурно!

Да висиш по форумите, верно бая работа си е, особено в твоя (клиничен) случай!

Един ден само да беше пропуснал, и щеше да имаш време да си платиш дължимото.

Точно на тебе няма да ти се обяснявам. Отивам да фрезовам, имам да пазарувам разни неща, наближава и вашето време. И кучия задник един ден го огрява слънцето.

#180356 (ツ) synergie
Създадено на 23.06.26 17:29 , видяно: 150 пъти.

Оставете Вагиняка трябва да пазарува тампони и мазила за разпорената си вагина

#180367 (ツ) Delegate
Създадено на 23.06.26 18:11 , видяно: 135 пъти.
Rabin

Точно на тебе няма да ти се обяснявам. Отивам да фрезовам, имам да пазарувам разни неща, наближава и вашето време. И кучия задник един ден го огрява слънцето.

Ти си първия случай на смяна на пола за 50 евро.

#180382 (ツ) synergie
Създадено на 23.06.26 19:43 , видяно: 120 пъти.
Delegate

Ти си първия случай на смяна на пола за 50 евро.

Убедн съм че и последния. Няма друг такъв измекяр да се роди близките 50 години.

#180387 (ツ) Rabin
Създадено на 23.06.26 20:20 , видяно: 108 пъти.
synergie

Убедн съм че и последния. Няма друг такъв измекяр да се роди близките 50 години.

Има такъв мерзавец тука. Правите се, че не помните. Щото сте лика-прилика. Тройно инокулирани донори идиотекари слоновъди.

#180414 (ツ) BIGBUGEX
Създадено на 06:16 , видяно: 84 пъти.

54.65€ 65 дена забавяне.

#180420 (ツ) synergie
Създадено на 07:07 , видяно: 78 пъти.
Rabin

Има такъв мерзавец тука. Правите се, че не помните. Щото сте лика-прилика. Тройно инокулирани донори идиотекари слоновъди.

Бобиб си смени пола за 1000 лева, което по днешни пари е 1500 евро. За въшливи 50 евро само най-разпраната вагиноидна твар рабин може да го направи.

#180421 (ツ) Rabin
Създадено на 07:10 , видяно: 76 пъти.
synergie

Бобиб си смени пола за 1000 лева, което по днешни пари е 1500 евро. За въшливи 50 евро само най-разпраната вагиноидна твар рабин може да го направи.

Харесва ми кат квичите. Поне има защо.

#180423 (ツ) synergie
Последно редактирано на 07:14 от synergie, видяно: 70 пъти.
Rabin

Харесва ми кат квичите. Поне има защо.

И на нас ни харесва че си свикнал с разпраната вагина между краката си. Това ти е макса в живота, да ти поникне путка, за друго си негоден

#180518 (ツ) Delegate
Създадено на 16:39 , видяно: 43 пъти.

Вагинка, спри да си бършеш гъза отзад напред, както си правел преди да ти се разтвори цепката на мястото на ташаците, че може да се напълни с фекални маси и може да габърдяса и да протече. Има и методи със смрадлика за стягане на разпорени путки, седящи вани и др. Абе купи си книгата "Терапия на дърти новопредставени путки у дома" Партиздат - 167 стр., 74 ст.

#180533 (ツ) BIGBUGEX
Създадено на 00:29 , видяно: 11 пъти.

54.72€ 66 дена забавяне.

0 1 2 3 4 ...37 38 39 40 41 ...75 76 77 78 79

Абе Вагиняк, защо толкова те е срам от имената ти?
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE