В смисъл ти сериозно се притесняваш че някой джамбазин ще тръгне да ти го пали и да го кара някъде?
Макар че не знам, не знам, кога бех в университета имах съквартирант за известно време, от който се запознах с трабантената мафия, пичовете излизаха нощно време на сафари за трабанти, от които се сваляха там полезни части, а на следващата вечер техния трабант ставаше жертва на сафари от други ловци, по едно време даже беше направил пича мини склад за авточасти на терасата, той беше свестен човека и затова никога не съм повдигал въпроса за това му занимание, но и никога не съм виждал смисъла (теорията ми е че ако не ходиш на сафари, така или иначе някой друг идва за твоя трабант, та трябва да има равновесие в природата). Както и да е, "блокировката" нема да те предпази от други рабиняци тръгнали на сафари за жипари мисля?