<bgdev />free

Вход Регистрация

Льотчика истински цар
0

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

#180479 (ツ) Rabin
Създадено на 12:01 , видяно: 93 пъти.
gat3way

А аз очаквах рабиняка просто да пусне дебелата ИИ сървърджийница и да ги изкопае тея шиткойни за половин час, кви борси, кви глупости.

Монеро му викат монетата на админите. Копае се на процесор, демек на гърба на Паричко.

#180480 (ツ) |
Създадено на 12:01 , видяно: 92 пъти.

Козоеба пак демонстрира неграмотността си. Проценти и абсолютни стойности не работят както той се опитва да ги сравнява.

#180482 (ツ) Rabin
Създадено на 12:02 , видяно: 90 пъти.
|

Козоеба пак демонстрира неграмотността си. Проценти и абсолютни стойности не работят както той се опитва да ги сравнява.

Че те цените в СФ надминаха ФАЩ, макя ти деба проста!

#180483 (ツ) gat3way
Създадено на 12:08 , видяно: 83 пъти.
Rabin

Монеро му викат монетата на админите. Копае се на процесор, демек на гърба на Паричко.

Ми одма бе рабине, ти и без тва gpu-та немаш дето стават, но и да имаше, то е лесно, има пулове дето копаш шиткойни дето се копат на гпу, а ти изплащат печалбата в друг шиткойн по избор, примерно монеро, ето аз знам за тва а нищо не копам, а ти админа и гуруто на шиткойните нямаш идея, каква е тая работа.

#180484 (ツ) Евлампи
Създадено на 12:14 , видяно: 80 пъти.
Rabin

Шапкарят ще доубие клетите ви майки, и който носи кашони като Свир.

Междудругото възлюбената откак е пълнолетна бачка у фирмата и всички са впечатлени каква машина е. Нормално де, тренировките по лека атлетика и таекуондо помежду скучното изкарване на шестици у даскалото си имат своя ефект :)

#180486 (ツ) Rabin
Създадено на 12:21 , видяно: 77 пъти.
Евлампи

Междудругото възлюбената откак е пълнолетна бачка у фирмата и всички са впечатлени каква машина е. Нормално де, тренировките по лека атлетика и таекуондо помежду скучното изкарване на шестици у даскалото си имат своя ефект :)

Пу пу, гледай да не я спукаш, че тоя латекс не се лепи лесно после. Не, че съм имал такова, ама ги правят от гадна материя.

gat3way

Ми одма бе рабине, ти и без тва gpu-та немаш дето стават, но и да имаше, то е лесно, има пулове дето копаш шиткойни дето се копат на гпу, а ти изплащат печалбата в друг шиткойн по избор, примерно монеро, ето аз знам за тва а нищо не копам, а ти админа и гуруто на шиткойните нямаш идея, каква е тая работа.

Не съм сигурен, ама мисля Монеро само на ЦПУ се копае.

#180489 (ツ) Евлампи
Създадено на 12:23 , видяно: 72 пъти.
Rabin

Пу пу, гледай да не я спукаш, че тоя латекс не се лепи лесно после. Не, че съм имал такова, ама ги правят от гадна материя

Реба я е виждал :)

#180490 (ツ) Rabin
Създадено на 12:24 , видяно: 71 пъти.
Евлампи

Реба я е виждал :)

Чакам да потвърди. Не ти вярвам.

#180500 (ツ) Евлампи
Създадено на 12:53 , видяно: 62 пъти.
Rabin

Чакам да потвърди. Не ти вярвам.

А на мен ми пука дали ми вярваш понеже?

#180502 (ツ) Дон Реба
Създадено на 13:03 , видяно: 59 пъти.
Rabin

Чакам да потвърди. Не ти вярвам.

рАбинка, тука едва ли друг освен тебе е лъгал съзнателно някога

#180506 (ツ) Rabin
Създадено на 13:41 , видяно: 50 пъти.
Дон Реба

рАбинка, тука едва ли друг освен тебе е лъгал съзнателно някога

За кое съм лъгал? Само плямпате, пример никакъв.

#180514 (ツ) BIGBUGEX
Създадено на 15:29 , видяно: 34 пъти.
Rabin

За кое съм лъгал? Само плямпате, пример никакъв.

Излъга че не скумуваш в къщи сам като щъркел.

#180523 (ツ) waldorf
Създадено на 17:30 , видяно: 16 пъти.
Rabin

За кое съм лъгал? Само плямпате, пример никакъв.

С твоя лакмус на практика нищо от това което казваш не е вярно. Нищичко. Ей даже един бас не си плати барем малко от малко да се покажеш като мъж дето си тежи на мястото.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Льотчика истински цар
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE