Освен дето си луд, ми си и тъп. Именно зарад непредизвиканите му закани му изтъпаних личните простотии и мангалската морда. Като преди това 2 пъти го предупредих какво ще му се случи. Без причина няма да го направя, сепак от 15 г. клати топурдаците, и му се смее половината гилдия. Можел съм да го направя много отдавна. Въпиющата му простотия ги тригерира тия неща. Затова ме е страх да се мешам с вас, щото сте тъпи, а не щото сте страшни. Зарад простотията си затваряте малкото смислени културни работни позиции. Гана те проучва преди да те викне дори на яйчар интервю. И почти 100 % от вас тука, има от кво да се срамуват. Май само Стилгара не съм псувал. Жони беше на косъм, като ми триеше картинки за соца.