<bgdev />free

Вход Регистрация

Льотчика истински цар
0

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

#180389 (ツ) Rabin
Създадено на 20:26 , видяно: 112 пъти.
synergie

Само ти си с путка от потребителите на форума доколкото ми е известно и по всичко изглежда че само на теб ти влиза до яйчниците от шапкаря!

Ся като ти накове двоен данък, и борсата е към края си...:-D

#180401 (ツ) Евлампи
Създадено на 21:27 , видяно: 100 пъти.
Rabin

На двойното обедняване от еврото

Аз откак сме с еврачките се родих! Преди се замислях - бе харесвам белгийски вайс бири ама пет лева за 0.33 бутилче?

Ся не ми пука - две евраки плюс минус - къде не отишли.

Тая концепция има силна нАучна обосновка впрочем - компресия се нарича явлението - вкарваш повече блага в по-малко числа :)

#180405 (ツ) Rabin
Създадено на 23:05 , видяно: 93 пъти.
Евлампи

Аз откак сме с еврачките се родих! Преди се замислях - бе харесвам белгийски вайс бири ама пет лева за 0.33 бутилче?

Ся не ми пука - две евраки плюс минус - къде не отишли.

Тая концепция има силна нАучна обосновка впрочем - компресия се нарича явлението - вкарваш повече блага в по-малко числа :)

И като ти надънят двоен данък за панелката в Слатина...

Душевен педерас се казва, тегли те да ти е вътре отзад.

#180407 (ツ) Евлампи
Създадено на 00:32 , видяно: 89 пъти.
Rabin

И като ти надънят двоен данък за панелката в Слатина...

Да дънят бе, няма проблем, данъка е няква смешка така или иначе, Единия даже не можа да повярва че може си го платиш през няква безлична страничка на общината :)

Искам обаче да те видя тебе - разпраната путка на протест срещу Фърчилката :)

#180412 (ツ) synergie
Създадено на 05:37 , видяно: 80 пъти.
Евлампи

Да дънят бе, няма проблем, данъка е няква смешка така или иначе, Единия даже не можа да повярва че може си го платиш през няква безлична страничка на общината :)

Искам обаче да те видя тебе - разпраната путка на протест срещу Фърчилката :)

Само да имаше поне мако време, много му е напечено сега обаче от писане по форуми и не може да прати 50 евра дето да си излее диарията само в едно мнение във форума отнема повече време.

#180416 (ツ) Rabin
Създадено на 06:38 , видяно: 73 пъти.
synergie

Само да имаше поне мако време, много му е напечено сега обаче от писане по форуми и не може да прати 50 евра дето да си излее диарията само в едно мнение във форума отнема повече време.

Регването по крипто борси е цяла епопея. Лични документи, уверения и какво ли не измислиха тия дни.

#180426 (ツ) synergie
Създадено на 07:18 , видяно: 65 пъти.
Rabin

Регването по крипто борси е цяла епопея. Лични документи, уверения и какво ли не измислиха тия дни.

За разлика от неможачи с разпрани путки като теб, аз знам колко отнема регването на борси. Между две твои мнения или около 2 минути, трае реистрацията

#180427 (ツ) Дон Реба
Създадено на 07:36 , видяно: 62 пъти.
Rabin

Регването по крипто борси е цяла епопея. Лични документи, уверения и какво ли не измислиха тия дни.

а какво очакваш, криптоборсите са от сороса за да държи под контрол енвесторчетата. нали си мисляч, аз ли ропчето без амбиции да ти ги обяснявам елементарни неща? ако си истински свободолюбец, прайш си директно крипто акаунт, ако не ти се копае, продаваш у даркнетя нещо, примерно децко порно или клипчета с убиване на животни. така се прави, какви са тия борси морси

#180428 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 07:41 , видяно: 59 пъти.
Дон Реба

а какво очакваш, криптоборсите са от сороса за да държи под контрол енвесторчетата. нали си мисляч, аз ли ропчето без амбиции да ти ги обяснявам елементарни неща? ако си истински свободолюбец, прайш си директно крипто акаунт, ако не ти се копае, продаваш у даркнетя нещо, примерно децко порно или клипчета с убиване на животни. така се прави, какви са тия борси морси

Той само животниско порно мое да продаде... :'-(

#180430 (ツ) Rabin
Създадено на 08:20 , видяно: 46 пъти.
Последният акаунт на Единия

Той само животниско порно мое да продаде... :'-(

Като фистя макя ти проста.

#180432 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 08:21 , видяно: 40 пъти.
Rabin

Като фистя макя ти проста.

Фистиш Ебелинката, козоеб - по-скоро той те фисти тебе...

#180433 (ツ) gat3way
Създадено на 08:24 , видяно: 38 пъти.
Rabin

Регването по крипто борси е цяла епопея. Лични документи, уверения и какво ли не измислиха тия дни.

Хаха. Рабине, остава има-няма седмица до мика-та човек, урсулът ЛЕГАЛНО ще знае кой си и кво правиш по тея борси и ако не слушаш и правиш бели, идва шапкаря и боц-боц рнк-то в дупето, айде не остана време и от фасони ще си останеш с титлата "путка" за вечни времена.

#180435 (ツ) Дон Реба
Създадено на 08:53 , видяно: 26 пъти.

какво е мика?

#180436 (ツ) Rabin
Създадено на 09:18 , видяно: 20 пъти.
synergie

За разлика от неможачи с разпрани путки като теб, аз знам колко отнема регването на борси. Между две твои мнения или около 2 минути, трае реистрацията

Бе, харесва ми да квичите, и да има за кво.

#180438 (ツ) gat3way
Създадено на 09:20 , видяно: 18 пъти.
Дон Реба

какво е мика?

Регулацията на криптото в ЕС.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Льотчика истински цар
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE