<bgdev />free

Вход Регистрация

Пак няма да сменям масло
0

0 1 2 3 4 ...18 19 20 21 22 ...38 39 40 41 42

#180393 (ツ) Евлампи
Създадено на 20:37 , видяно: 119 пъти.
Rabin

Тъп шапкар не разбира от ирония, иносказание, метафора, хипербола. Вече го доказа, единствен тъпанар се върза как ще събличам фирмата.

Ти разбираш ли от ирония :)

Освен твоята собствена която не е особено популярна така да го кажем :)

#180394 (ツ) Евлампи
Създадено на 20:43 , видяно: 115 пъти.
Rabin

Ако бяхте поне половин мъже щях да се разплатя лично още другия ден. Розова 50-тачка.

Вагиняк, аз направих точно това, точно на другия ден с камионжито, със зелена стотачка :)

После се разбрахме с Реба и понеже канала за изпълнение на баса в нашия случай беше лична среща на хора от различни градове се видяхме в неделя. Точно седмица след изборите.

Да ти казвам ли колко жалка разпрана путка си или леко започваш да се досещаш :)

#180395 (ツ) a090a
Създадено на 20:46 , видяно: 114 пъти.
Rabin

Вече го доказа, единствен тъпанар се върза как ще събличам фирмата.

Вероятно защото звучеше точно като това, което един пълен идиот (за теб става дума) би направил. Не докосвал жена в последните 30 години, загорял, самоизолирал се с години в някакъв коптор на майната си. Изведнъж по неведоми пътища му дали достъп до системата за видеонаблюдение. Единственият начин да види гола жена (изключая порното) е да шпионира (НЕЗАКОННО) нищо не подозиращите жени в офиса. Не е като да не се е случвало, а за мерзавец и перверзник като теб би било напълно в реда на нещата да го направи.

#180396 (ツ) Rabin
Създадено на 20:55 , видяно: 113 пъти.
a090a

Вероятно защото звучеше точно като това, което един пълен идиот (за теб става дума) би направил. Не докосвал жена в последните 30 години, загорял, самоизолирал се с години в някакъв коптор на майната си. Изведнъж по неведоми пътища му дали достъп до системата за видеонаблюдение. Единственият начин да види гола жена (изключая порното) е да шпионира (НЕЗАКОННО) нищо не подозиращите жени в офиса. Не е като да не се е случвало, а за мерзавец и перверзник като теб би било напълно в реда на нещата да го направи.

Чак ме мързи да пиша с мишката, колко си тъп. Отива ти на фуражката.

#180397 (ツ) Rabin
Създадено на 20:58 , видяно: 109 пъти.
Евлампи

Вагиняк, аз направих точно това, точно на другия ден с камионжито, със зелена стотачка :)

После се разбрахме с Реба и понеже канала за изпълнение на баса в нашия случай беше лична среща на хора от различни градове се видяхме в неделя. Точно седмица след изборите.

Да ти казвам ли колко жалка разпрана путка си или леко започваш да се досещаш :)

Не може лична среща. Фундаментално не осъзнавате опазването на лично инфо в нета. Затуй мъкнеш кашони, а Евгени се моли на Валтер Папазки, и пак го отсвириха.

Рабин ви крив, разбира се. Много сте умни на кашоните.

#180398 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 20:58 , видяно: 108 пъти.
Евлампи

Вагиняк, аз направих точно това, точно на другия ден с камионжито, със зелена стотачка :)

После се разбрахме с Реба и понеже канала за изпълнение на баса в нашия случай беше лична среща на хора от различни градове се видяхме в неделя. Точно седмица след изборите.

Да ти казвам ли колко жалка разпрана путка си или леко започваш да се досещаш :)

Хахаха, колко баса си изгубил покрай тези избори

#180399 (ツ) |
Създадено на 21:21 , видяно: 101 пъти.

Да повторя пак, единствените който са публикували чуждо лично инфо тук без разрешение са козоеба и лудия.

#180402 (ツ) Евлампи
Създадено на 22:11 , видяно: 94 пъти.
Baj_boeb

Хахаха, колко баса си изгубил покрай тези избори

Само два, тоя с Реба беше ясен че ще го изгубя но камионжито (и аз) бяхме шокирани че спечели (баса с него беше че Фърчилката няма да има 121 дупетата (моята теза) па то си еба майката :)

Залепих му зелената хартишка на самодоволната мутра де, още понеделика след изборите като дойде да си земе кафе :)

#180403 (ツ) Евлампи
Създадено на 22:47 , видяно: 91 пъти.
Rabin

Затуй мъкнеш кашони

Това е много забавно :)

Отдавна съм клиент на фирмата и веднъж минавайки покрай един магазин гледам някъв сгънат страдащ човечец и си викам - глей деба - хората имат посевка за рай а страдат!

И попитах касиерката дали търсят хора (няма цеве, няма линкдин, няма нищо) и тя ме погледна и зе няква фърлена у коша белешка и ми даде телефона на шефа. Той като разбра че имам нещо общо с компютри и се изприщи завалията, но някак си поговорихме и сега си бачкаме :)

#180404 (ツ) Rabin
Създадено на 23:02 , видяно: 87 пъти.
Евлампи

Това е много забавно :)

Отдавна съм клиент на фирмата и веднъж минавайки покрай един магазин гледам някъв сгънат страдащ човечец и си викам - глей деба - хората имат посевка за рай а страдат!

И попитах касиерката дали търсят хора (няма цеве, няма линкдин, няма нищо) и тя ме погледна и зе няква фърлена у коша белешка и ми даде телефона на шефа. Той като разбра че имам нещо общо с компютри и се изприщи завалията, но някак си поговорихме и сега си бачкаме :)

Кашони и рай нещо не ми се връзват заедно.

|

Да повторя пак, единствените който са публикували чуждо лично инфо тук без разрешение са козоеба и лудия.

Публично инфо с линк и цитат, макя ти прОстата, фОстата!

#180408 (ツ) |
Създадено на 00:32 , видяно: 79 пъти.

Публично, непублично, фактите са че миризливия доносник взима лична информация от други форуми и я пуска тук без разрешението на съответния човек.

Но мангала има опит в доносничеството от малък. Пък и му липсват първите 18 години. :)

#180409 (ツ) Евлампи
Създадено на 00:45 , видяно: 76 пъти.
|

Публично, непублично, фактите са че миризливия доносник взима лична информация от други форуми и я пуска тук без разрешението на съответния човек.

Но мангала има опит в доносничеството от малък. Пък и му липсват първите 18 години. :)

Вагиняка е малко като озлобен сакат човек на практика, не му придиряй толкова.

Неговата 'логика' е че понеже Карма Битч го изнасилва брутално всичко което той прави е 'оправдано' понеже ТЕ го 'заслужават' :)

#180415 (ツ) Rabin
Създадено на 06:34 , видяно: 56 пъти.
|

Публично, непублично, фактите са че миризливия доносник взима лична информация от други форуми и я пуска тук без разрешението на съответния човек.

Но мангала има опит в доносничеството от малък. Пък и му липсват първите 18 години. :)

Кво да го правя тоя дето ще ми разбива главата в бордюра, кога отида да му се моля да робувам най-малоумната хамалогия, за минималка?

#180418 (ツ) BIGBUGEX
Създадено на 07:02 , видяно: 50 пъти.
Rabin

Кво да го правя тоя дето ще ми разбива главата в бордюра, кога отида да му се моля да робувам най-малоумната хамалогия, за минималка?

Ми доносник си чуек. Спор няма тука.

#180419 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 07:08 от Rabin, видяно: 49 пъти.
a090a

Има писмени свидетелства тук, в тоя форум! Ти сега можеш да дрънкаш всякакви глупости, както обикновено, но както се казва- "архивите са живи"

Всъщност, причината да се активизирам по изборите е - във властта да не гледаме отново шапкар. Между фатмашкия каскет и генералските лампази няма разлика.

Фуражката поврежда главата.

След двойното обедняване от еврото на ви двойни данъци! Шапкарът е обучен да поробва и руши, това е военното дело. Като няма външен враг - обръща се срещу народа си.

#180422 (ツ) synergie
Последно редактирано на 07:12 от synergie, видяно: 44 пъти.
Rabin

След двойното обедняване от еврото на ви двойни данъци!

Благодаря, виж как възпитателно действат, вместо да пропива миризма на козя вагина в шалварите ти в Туче, шапкаря те докара в София да монтираш звънци да свържеш двата края.

#180424 (ツ) Rabin
Създадено на 07:16 , видяно: 38 пъти.
synergie

Благодаря, виж как възпитателно действат, вместо да пропива миризма на козя вагина в шалварите ти в Туче, шапкаря те докара в София да монтираш звънци да свържеш двата края.

Много преди шапкаря се прибрах, мама ти деба проста!

#180425 (ツ) synergie
Създадено на 07:17 , видяно: 36 пъти.
Rabin

Много преди шапкаря се прибрах, мама ти деба проста

Ще ти се наложи да поостанеш. Софийските кофи са с по-богати находки :)

#180429 (ツ) Rabin
Създадено на 08:19 , видяно: 28 пъти.
BIGBUGEX

Ми доносник си чуек. Спор няма тука.

Публично инфо не е донос. Пък и да беше - Свир ми се явява враг. Непредизвикана агресия, тип нероден Петко. Щел съм да ходя да му се моля да робувам, пък той щял да ме натири с бой. Малоумник мерзавец.

#180434 (ツ) BIGBUGEX
Последно редактирано на 08:28 от BIGBUGEX, видяно: 22 пъти.
Rabin

Публично инфо не е донос. Пък и да беше - Свир ми се явява враг. Непредизвикана агресия, тип нероден Петко. Щел съм да ходя да му се моля да робувам, пък той щял да ме натири с бой. Малоумник мерзавец.

Абе боклук сплескан. Ти първо изсра личната информация, и едва след като щеше да го преследваш да го снимаш къде работи му кипна и щеше да те бие. Доносник.

0 1 2 3 4 ...18 19 20 21 22 ...38 39 40 41 42

Пак няма да сменям масло
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE