Точно на тебе няма да ти се обяснявам. Отивам да фрезовам, имам да пазарувам разни неща, наближава и вашето време. И кучия задник един ден го огрява слънцето.
0 1 2 3 4 ...37 38 39 40 41 ...75 76 77 78 79
Точно на тебе няма да ти се обяснявам. Отивам да фрезовам, имам да пазарувам разни неща, наближава и вашето време. И кучия задник един ден го огрява слънцето.
Оставете Вагиняка трябва да пазарува тампони и мазила за разпорената си вагина
Ти си първия случай на смяна на пола за 50 евро.
Убедн съм че и последния. Няма друг такъв измекяр да се роди близките 50 години.
Има такъв мерзавец тука. Правите се, че не помните. Щото сте лика-прилика. Тройно инокулирани донори идиотекари слоновъди.
Бобиб си смени пола за 1000 лева, което по днешни пари е 1500 евро. За въшливи 50 евро само най-разпраната вагиноидна твар рабин може да го направи.
0 1 2 3 4 ...37 38 39 40 41 ...75 76 77 78 79