<bgdev />free

Вход Регистрация

The Talmud
0

0 1 2 3 4 ...14 15 16 17 18 ...29 30 31 32 33

#180024 (ツ) waldorf
Създадено на 21.06.2026 , видяно: 128 пъти.
Дон Реба

аз го виждам от отмяната на феодализма и приемането на костентуция, кой император еврораст беше не помня, 60те години май, но така е който се води по европейска мода

Баш!

Откак са публикували Протоколите …

#180025 (ツ) Дон Реба
Последно редактирано на 21.06.2026 от Дон Реба, видяно: 127 пъти.
waldorf

Че аз съм русофил бре! Но не ми харесват простотиите на злото жуже - съсипа убавата дръжава.

ако консервативния поглед върху нещата "народа му писна от негри и джендъри, европа се събужда и ще има масов десен завой" вземе че наистина се сбъдне, тогава да, путкин ще излезе пълен глупак че изби 6 мильона руснаци вместо просто да си го премести и да чака консервативната революция да се разгори. само че засега нещата не изглеждат така. путкин е страхливец, но от това което виждаме при вас няма основание да се каже че е бил глупак започвайки войната. ако е имало частична глупост в това, то е само в убеждението че е добър военен лидер, какъвто не е. зелката все още не го е смазал само защото и той не е, един юлий цезар до сега щеше да е побил знамето с дъгата на спаската башня

#180027 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 21.06.2026 , видяно: 113 пъти.
Дон Реба

~ ако+ консервативния поглед върху нещата "народа му писна от негри и джендъри, европа се събужда и ще има масов десен завой" вземе че наистина се сбъдне, тогава да, путкин ще излезе пълен глупак че изби 6 мильона руснаци вместо просто да си го премести и да чака консервативната революция да се разгори. само че засега нещата не изглеждат така. путкин е страхливец, но от това което виждаме при вас няма основание да се каже че е бил глупак започвайки войната. ако е имало частична глупост в това, то е само в убеждението че е добър военен лидер, какъвто не е. зелката все още не го е смазал само защото и той не е, един юлий цезар до сега щеше да е побил знамето с дъгата на спаската башня

Я да видиме дали бъга си го има...

#180030 (ツ) Дон Реба
Създадено на 21.06.2026 , видяно: 109 пъти.

единка, защо цитатите ти излизат с разредени сини букви?

#180031 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 21.06.2026 , видяно: 109 пъти.
Дон Реба

бабоебе, това е фейк, виж и носа :-)

хммммм, и ти си прав

#180039 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 21.06.2026 , видяно: 101 пъти.
Дон Реба

единка, защо цитатите ти излизат с разредени сини букви?

~ Щото така+ :-)

Щото Админа да каже, що му е бъгав форумЪ...

#180073 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 21.06.2026 от Rabin, видяно: 88 пъти.
Последният акаунт на Единия

~ Щото така+ :-)

Щото Админа да каже, що му е бъгав форумЪ...

Туй да му беше кусура. Форумът му е податлив на автоматичен спам. Изтрил съм поне 100 000 нови юзера. И не е фикснато това.

#180076 (ツ) Baj_boeb
Последно редактирано на 04:29 от Baj_boeb, видяно: 81 пъти.

а вашите жени отговарят ли на еврейския стандарт ?

My picture
Attached files:
FileSizeUploadedDownloadsMD5 hash
1782049463752742.jpg92265 bytes21.06.20262437503ac5b95edee4f08d45cd9d0e17bf
#180406 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 00:02 , видяно: 20 пъти.

My picture
Attached files:
FileSizeUploadedDownloadsMD5 hash
1782254807066882.jpg178346 bytes24.06.202611202ed455e27b402ca2f4c508151261a5
#180410 (ツ) Дон Реба
Създадено на 04:27 , видяно: 14 пъти.

поздравления за напредъка бабоебе! преди година две като ти го разправях това квичеше възмутено :-)

0 1 2 3 4 ...14 15 16 17 18 ...29 30 31 32 33

The Talmud
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE