<bgdev />free

Вход Регистрация

Пак няма да сменям масло
0

0 1 2 3 4 ...18 19 20 21 22 ...36 37 38 39 40

#180288 (ツ) a090a
Последно редактирано на 08:32 от a090a, видяно: 82 пъти.
Rabin

Само 2 седмици бях в душегубката им. После скатах в канцеларийка. Смятай колко ги намразих, за 14 дни, да им сипвам до сетен чук. Симеонов и Копейкин именно с връщане на казарма ме изгуби. Рецепта да ги намрази нормалния мъж.

2 г. в тая преизподня би било неразумно и за тях и за мен. Инженерчетата 2 бр. на 60 мангала - дето останаха в кафявата рота - мръднаха на акъл.

Оттогаз научих, че мангалът не е кат човека. Държаха се като плъхове.

А че военният е мерзавец - вицовете за тях са повече, и от вицовете за милиционерите. Дори по соца са били най-презирана професия.

Вицове за чистачки и за кашонари почти няма. Достойни професии. Ако не приближиш на ръка разстоятие, да ти счупи главата. Като куче, дето мисли, че отиваш да му откраднеш огризките в паничката.

Жестоко си объркан в главата, Вагиняк! Не съм специалист, но диагнозата изглежда необратима. Дебелата ирония е, че ти отчаяно бленуваш за „казармен ред“ не защото вярваш в него, а защото си емоционално инвалиден и напълно неспособен да функционираш в свободна среда.

Ето защо си точно това, което описваш:

Ти си като избит електрон – частица, която се лута хаотично в пространството, докато някой не я принуди да се движи по зададена траектория. Без „началство“, което да ти спуска нареждания, без остена в гърба и камшика над главата, ти просто колабираш. Твоята „личност“ е празна черупка, която се изпълва с имитация на смисъл единствено чрез външна принуда.

Минали са близо 30 години от онези две седмици, а ти още ги дъвчеш като развалена дъвка, която ти е докарала хронична вагиноза на ума. Мразиш казармата, но в същото време не можеш да спреш да мислиш за нея, защото тя е единственото място, където някой ти е казвал точно какво да правиш и кога да дишаш. Тогава, в онази „уравниловка“, ти се сблъска с хора, които притежаваха качества, каквито ти никога няма да притежаваш. Осъзнаването на собствената ти незначителност тогава е дамгосало целия ти последващ жалък живот.

Най-смешното е, че се надърви от илюзорната власт като „държавен служител“ по изборите – за няколко часа беше някой, който „налага реда“. Човек като теб, с твоята психическа нестабилност и комплекси, не може да бъде субект на реда, а само негов най-жалък, услужлив обект. Ти мечтаеш за пагон, защото си мислиш, че той ще скрие страха в очите ти. В реалността, ако те сложат в позиция на власт, ще се превърнеш в карикатура на тиранин, който при първия сериозен отпор ще се срине като фигурка от тоалетна хартия – ревейки и търсейки кой да те спаси.

Ти обвиняваш другите в мерзост и липса на морал, за да отклониш вниманието от собствения си вътрешен хаос. Виждаш изкривявания в обществото единствено защото съзнанието ти е криво огледало – то не отразява реалността, а я деформира според собствените ти фрустрации. Твоите постоянни вопли за „ред“ и „доходи“ не са гражданска позиция, а вик за оцеляване. Ти всъщност търсиш държавата да те поеме на издръжка, да ти даде униформа и сигурна канцелария, където отговорността е нулева, а изискването да бъдеш самостоятелен и мислещ субект – напълно отпаднало.

В заключение: Ти не искаш ред за обществото – ти искаш обединение на собствената си неспособност с държавната машина. Ти си роб, който мечтае не за свобода, а за по-милостив господар. И докато се опитваш да проектираш несъстоятелността си върху останалите, единственото, което постигаш, е да показваш колко дълбоко вкоренен е страхът ти.

Наистина, необратимо е.

#180290 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 08:44 , видяно: 78 пъти.

С чат гпт ли ги пишеш тези бълвочи ? :-D

#180292 (ツ) gat3way
Създадено на 08:52 , видяно: 74 пъти.
Rabin

Само 2 седмици бях в душегубката им. После скатах в канцеларийка. Смятай колко ги намразих, за 14 дни, да им сипвам до сетен чук. Симеонов и Копейкин именно с връщане на казарма ме изгуби. Рецепта да ги намрази нормалния мъж.

2 г. в тая преизподня би било неразумно и за тях и за мен. Инженерчетата 2 бр. на 60 мангала - дето останаха в кафявата рота - мръднаха на акъл.

Оттогаз научих, че мангалът не е кат човека. Държаха се като плъхове.

А че военният е мерзавец - вицовете за тях са повече, и от вицовете за милиционерите. Дори по соца са били най-презирана професия.

Вицове за чистачки и за кашонари почти няма. Достойни професии. Ако не приближиш на ръка разстоятие, да ти счупи главата. Като куче, дето мисли, че отиваш да му откраднеш огризките в паничката.

Хах, рабине, нямам идея какво е да служиш в циганско поделение, но имам един близък приятел от детството, който имаше това щастие некъде у някакъв пущинак в ямболско. Беше доста доволен, ама той си беше расисче отпреди това. Поради това че не е путка и че е от малкото там които могат да четат, сравнително бързо го сложиха в позиция да ги юрка и си му беше рахат на човека. Най-големият му дерт беше че не можеше да си ходи градска толкова често като местните циганЕ, на които си го изкарваше с пълни шепи щото той им разписваше с омерзение и викаше че те си знаели да не се радват щото ги сцепвал ден-два преди да ги пусне, ей така да си не се радват излишно че ше ебат айшето, викаше "то си треа кръв и пот, не може всичко ей така да става". Човекът в днешно време си се радва на живота, не е такова мрънкало като тебе.

#180297 (ツ) Rabin
Създадено на 09:09 , видяно: 59 пъти.
gat3way

Хах, рабине, нямам идея какво е да служиш в циганско поделение, но имам един близък приятел от детството, който имаше това щастие некъде у някакъв пущинак в ямболско. Беше доста доволен, ама той си беше расисче отпреди това. Поради това че не е путка и че е от малкото там които могат да четат, сравнително бързо го сложиха в позиция да ги юрка и си му беше рахат на човека. Най-големият му дерт беше че не можеше да си ходи градска толкова често като местните циганЕ, на които си го изкарваше с пълни шепи щото той им разписваше с омерзение и викаше че те си знаели да не се радват щото ги сцепвал ден-два преди да ги пусне, ей така да си не се радват излишно че ше ебат айшето, викаше "то си треа кръв и пот, не може всичко ей така да става". Човекът в днешно време си се радва на живота, не е такова мрънкало като тебе.

Ко значи мрънкало? АКо завариш кафевия да ти бесней над бащино огнище - ще му отвориш една бира, ако вече не го е направил той?

Същото е с вас. Престъпници сте, и туй дето го пиша не е мрънкане, а осветляване на военни престъпления в особено големи размери. Крадяхте младостта на поколение след поколение. Връща се бащата на уволджака, дъщеря му не го познава и пищи. В семейството ми се е случило. 3 години робство. То детето на първа чекия - не виждало тейка си. Зарад кефа на боклуци като вас.

#180298 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 09:28 от Rabin, видяно: 51 пъти.
a090a

Жестоко си объркан в главата, Вагиняк! Не съм специалист, но диагнозата изглежда необратима. Дебелата ирония е, че ти отчаяно бленуваш за „казармен ред“ не защото вярваш в него, а защото си емоционално инвалиден и напълно неспособен да функционираш в свободна среда.

Ето защо си точно това, което описваш:

Ти си като избит електрон – частица, която се лута хаотично в пространството, докато някой не я принуди да се движи по зададена траектория. Без „началство“, което да ти спуска нареждания, без остена в гърба и камшика над главата, ти просто колабираш. Твоята „личност“ е празна черупка, която се изпълва с имитация на смисъл единствено чрез външна принуда.

Минали са близо 30 години от онези две седмици, а ти още ги дъвчеш като развалена дъвка, която ти е докарала хронична вагиноза на ума. Мразиш казармата, но в същото време не можеш да спреш да мислиш за нея, защото тя е единственото място, където някой ти е казвал точно какво да правиш и кога да дишаш. Тогава, в онази „уравниловка“, ти се сблъска с хора, които притежаваха качества, каквито ти никога няма да притежаваш. Осъзнаването на собствената ти незначителност тогава е дамгосало целия ти последващ жалък живот.

Най-смешното е, че се надърви от илюзорната власт като „държавен служител“ по изборите – за няколко часа беше някой, който „налага реда“. Човек като теб, с твоята психическа нестабилност и комплекси, не може да бъде субект на реда, а само негов най-жалък, услужлив обект. Ти мечтаеш за пагон, защото си мислиш, че той ще скрие страха в очите ти. В реалността, ако те сложат в позиция на власт, ще се превърнеш в карикатура на тиранин, който при първия сериозен отпор ще се срине като фигурка от тоалетна хартия – ревейки и търсейки кой да те спаси.

Ти обвиняваш другите в мерзост и липса на морал, за да отклониш вниманието от собствения си вътрешен хаос. Виждаш изкривявания в обществото единствено защото съзнанието ти е криво огледало – то не отразява реалността, а я деформира според собствените ти фрустрации. Твоите постоянни вопли за „ред“ и „доходи“ не са гражданска позиция, а вик за оцеляване. Ти всъщност търсиш държавата да те поеме на издръжка, да ти даде униформа и сигурна канцелария, където отговорността е нулева, а изискването да бъдеш самостоятелен и мислещ субект – напълно отпаднало.

В заключение: Ти не искаш ред за обществото – ти искаш обединение на собствената си неспособност с държавната машина. Ти си роб, който мечтае не за свобода, а за по-милостив господар. И докато се опитваш да проектираш несъстоятелността си върху останалите, единственото, което постигаш, е да показваш колко дълбоко вкоренен е страхът ти.

Наистина, необратимо е.

Пълна глупост, наистина. Казармен ред искам наистина, както и да се докосна малко от боен живот.

Не тъй, ами го обърнахте в каторга. Като ганите в ИТ сте, де съсипаха бизнеса с неземната си глупост. Дотук е вярното в драсканиците ти. Оттам натакът е класова омраза по-мощна от омраза към враг. Врагът поне следва своя логика. Под фуражка мозък не вирей, съотв. няма как да разбереш същността на всичко, дето се случва. Мислиш и до ден днешен, че някой е длъжен да ви търпи отвратителния обор, че и да не казвал дума по въпроса.

Слюнка ми потича като се сетя какво ви мислех, все едно пиша за крем карамел. Обясни ми защо се случва, като се имаш за умен.

Каква власт в изборна комисия, не спираш да ме изумяваш колко много сте неадекватни.

#180299 (ツ) gat3way
Създадено на 09:19 , видяно: 46 пъти.

Ко значи мрънкало? АКо завариш кафевия да ти бесней над бащино огнище - ще му отвориш една бира, ако вече не го е направил той?

Колко пъти завари кафевия да ти бесней над бащино огнище че си толко травмиран от тая работа и не спираш да мрънкаш?

#180304 (ツ) Rabin
Създадено на 09:26 , видяно: 32 пъти.
gat3way

Колко пъти завари кафевия да ти бесней над бащино огнище че си толко травмиран от тая работа и не спираш да мрънкаш?

Ако не разбираш от метафора и образни сравнения - да ти го изиграя ако искаш? А лафът е от Вазов, мисля.

#180311 (ツ) gat3way
Създадено на 09:39 , видяно: 23 пъти.

Хаха, не се бях сетил, верно слагай вайфона на един статив и запиши видео, после го качи тука барем стане ясно кви са тея неща с беснеещите чернокраки над бащино огнище.

0 1 2 3 4 ...18 19 20 21 22 ...36 37 38 39 40

Пак няма да сменям масло
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE