<bgdev />free

Вход Регистрация

Абе Вагиняк, защо толкова те е срам от имената ти?
0

0 1 2 3 4 ...37 38 39 40 41 ...74 75 76 77 78

#180246 (ツ) gat3way
Създадено на 21:57 , видяно: 175 пъти.

Бе забавни са, има 2-3 пичета по изборни комисии. Идеалистки, ходеха по шатрите преди изборите. Беше ми хипер претоварено, не успях да отида на всички евенти. Както не успях да отида при Джорджия.

Хаха, така ли те мотивираха, ве рабине, с 2-3 пичета по изборни комисии. Идеалистки, ходели по шатрите. Хаха. Нищо де, сега ще поевтинеят, може да си ги позволиш, хаха.

#180253 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 22:22 , видяно: 159 пъти.

My picture
#180254 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 22:25 от Rabin, видяно: 157 пъти.
gat3way

Хаха, така ли те мотивираха, ве рабине, с 2-3 пичета по изборни комисии. Идеалистки, ходели по шатрите. Хаха. Нищо де, сега ще поевтинеят, може да си ги позволиш, хаха.

Тъпаците мислят, че мирозданието е тъпо като тях. Най-дядовски е да се изцепиш "кой ти плаща" да приказваш тъй.

Пасков, Божилов, Брейка... Бащите им тежка номенклатура и "активни борци".

Всеки опит за дискусия приключват тъй. Все на пари го обръщате. Щот сте мишки робски.

Квичат от цензура, трият коментари.

#180259 (ツ) gat3way
Създадено на 22:43 , видяно: 146 пъти.

Рабине, все щех да помисля "може би говори истината тоя човек", ама ти не си плащаш басовете и обясняваш как това било въпрос на приоритети, хаха, може би треа го говорим това като приоритети, не като пари, та в тоя случай приоритетите ти са да гледаш некви кифли без да ги ебеш, защото това не ти е приоритет, хаха.

#180262 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 23:01 от Rabin, видяно: 124 пъти.
gat3way

Рабине, все щех да помисля "може би говори истината тоя човек", ама ти не си плащаш басовете и обясняваш как това било въпрос на приоритети, хаха, може би треа го говорим това като приоритети, не като пари, та в тоя случай приоритетите ти са да гледаш некви кифли без да ги ебеш, защото това не ти е приоритет, хаха.

Дори не можах да ги видя по тарабите. Много ми беше натоварено.

Добре, че е баса, един път да квичите с причина. Дося култучих, преди това уговарях проекта.

Квичете, поне знам защо. Не се налага пак да ви псувам на майки. Десетилетия цапахте и квичахте, просто щото не съм тъп донор като вас.

#180285 (ツ) waldorf
Последно редактирано на 07:41 от waldorf, видяно: 102 пъти.

Поправка - един път ти да си мислиш, че имало причина някой да квичал ... а всъщност реалността е, че бъркаш квичене с подигравки за които даде повод с години да те подиграват. Даже там за чупения уй се забрави но това не!

#180286 (ツ) BIGBUGEX
Създадено на 07:45 , видяно: 96 пъти.

54.57€ 64 дена забавяне.

#180293 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 09:01 от Rabin, видяно: 85 пъти.
waldorf

Поправка - един път ти да си мислиш, че имало причина някой да квичал ... а всъщност реалността е, че бъркаш квичене с подигравки за които даде повод с години да те подиграват. Даже там за чупения уй се забрави но това не!

Измисляте си бе боклуци, чупен уй не е имало, искаш ли доказателство?

Дали мерзавска измет като тебе, дето не си удържа на думата ще ми се подиграва, ми е през нечупения уй.

Вие сте боклуци и "подигравките ти" за мен са както викаш на слона, че го обичаш. И двамата знаете, че е лъжа, че се гледате просто защото няма де да отидете. При мен е обратното - колкото повече ме плюете толко по ви обичам.

#180300 (ツ) BIGBUGEX
Създадено на 09:20 , видяно: 75 пъти.
Rabin

Измисляте си бе боклуци, чупен уй не е имало, искаш ли доказателство?

Дали мерзавска измет като тебе, дето не си удържа на думата ще ми се подиграва, ми е през нечупения уй.

Вие сте боклуци и "подигравките ти" за мен са както викаш на слона, че го обичаш. И двамата знаете, че е лъжа, че се гледате просто защото няма де да отидете. При мен е обратното - колкото повече ме плюете толко по ви обичам.

Айде сега. Нали ти беше зарастнал на криво? От секъде си фъснал чуек.

#180302 (ツ) Rabin
Създадено на 09:24 , видяно: 66 пъти.
BIGBUGEX

Айде сега. Нали ти беше зарастнал на криво? От секъде си фъснал чуек.

Не е това. Хуй не се чупи.

#180303 (ツ) BIGBUGEX
Създадено на 09:26 , видяно: 62 пъти.
Rabin

Не е това. Хуй не се чупи.

Да де. Зараснал ти е на криво. За кво да говорим въобще без да си фъснал. За мъжката ти дума?

#180306 (ツ) Rabin
Създадено на 09:28 , видяно: 59 пъти.
BIGBUGEX

Да де. Зараснал ти е на криво. За кво да говорим въобще без да си фъснал. За мъжката ти дума?

Не е зараснал на криво. Не ми се изпада в подробности кво точно е. Да снимам искаш ли?

#180307 (ツ) gat3way
Създадено на 09:31 , видяно: 58 пъти.
Rabin

Не е това. Хуй не се чупи.

Чупи се естествено, питай некой уролог, те обичат да разказват такива истории. Е ама не е фатално, зашиват го там и толко. Тъй като те е страх от касапи, сигурно е зараснал накриво, кво да се прави.

#180308 (ツ) Rabin
Създадено на 09:34 , видяно: 48 пъти.
gat3way

Чупи се естествено, питай некой уролог, те обичат да разказват такива истории. Е ама не е фатално, зашиват го там и толко. Тъй като те е страх от касапи, сигурно е зараснал накриво, кво да се прави.

Моят случай не е такъв.

#180317 (ツ) waldorf
Създадено на 10:24 , видяно: 35 пъти.
Rabin

Измисляте си

Ай ся - ти сам си го каза - искаше ти се да се изфукаш какъв ебач си а виж кво стана. Същата и с баса - щот нали с вътрешно инфо, сигурна печалба, а ся ... затова ти казвам - щом те е страх от чернокраци няма по сигурен лакмус, че баш обратното. Просто ти такъв каръшкия късмет.

#180319 (ツ) Rabin
Създадено на 10:33 , видяно: 30 пъти.
waldorf

Ай ся - ти сам си го каза - искаше ти се да се изфукаш какъв ебач си а виж кво стана. Същата и с баса - щот нали с вътрешно инфо, сигурна печалба, а ся ... затова ти казвам - щом те е страх от чернокраци няма по сигурен лакмус, че баш обратното. Просто ти такъв каръшкия късмет.

Не е за фукане, просто ми е неудобно да разправям с подробности как може да се повредиш от бързане.

Басът си предстои да материализирам. Един хардуер имам да проверя, преди да зареждам картата и да почвам да се разплащам. Имам повече работа, от колкото си представяте.

#180326 (ツ) waldorf
Последно редактирано на 11:01 от waldorf, видяно: 25 пъти.

Е как да не можем - повече от два месеца все вадиш от важни по важни причини вместо да се докажеш като мъж дето си държи на думата и тежи на мястото!

И то за едни 50 пари ... егати резила ...

#180329 (ツ) Rabin
Създадено на 11:16 , видяно: 15 пъти.
waldorf

Е как да не можем - повече от два месеца все вадиш от важни по важни причини вместо да се докажеш като мъж дето си държи на думата и тежи на мястото!

И то за едни 50 пари ... егати резила ...

От това ми зависи професията. Която ще ми подкара колайдера. От вас нищо не зависи.

0 1 2 3 4 ...37 38 39 40 41 ...74 75 76 77 78

Абе Вагиняк, защо толкова те е срам от имената ти?
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE