<bgdev />free

Вход Регистрация

Пак няма да сменям масло
0

0 1 2 3 4 ...17 18 19 20 21 ...36 37 38 39 40

#180098 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 21.06.26 20:56 , видяно: 191 пъти.
Delegate

Сухоежбина, но проверена и контролирана. Тия в ресторанта ръгат най-големите боклуци в храната. Ходят и взимат на едро от Метро или от други места най-големите евтинджоси, Clever, мевър, леща сметена от пода, половината камичета, ориз натрошен пето качество, некви мръшляци замразени и цели кофи от латекс с палмово масло. Все пак гонят макс пИчалба, а Ганя лапа и му плющят ушите.

truke

#180106 (ツ) Rabin
Създадено на 22.06.26 00:53 , видяно: 176 пъти.
a090a

Хе хе...

И кръчма не съм имал, никога! Нито някой в рода ми. Е?

В казармата не му харесвала храната, за това ял на лафките, и пак друг му виновен.

Сега в пет звезден хотел (по твои думи) те настанили, пак нещо не ти отърва!

То изглежда на теб не може да се угоди! Яж дебелия тогава!

Kво да ми отърва, мафия подла клептоманска? Не искам да ви виждам и на снимка. Вие ме търсите, не аз вас. За да ни ограбите младините. Все едно да ти нахлуя в спалнатя по темна доба, и да те питам дали ти отърва.

Отърва ми да ви съкращават в малки групи по 20 000 тлъсти фуражки.

#180107 (ツ) Rabin
Създадено на 22.06.26 00:55 , видяно: 175 пъти.
|

Абе не знам, това да ядеш сухоежбина в хотелската стая на петзвезден хотел не ми изглежда много финно. :)

Не съм правил такова, макя ти фостенцата кирливи. Бях all inclusive.

#180221 (ツ) Евлампи
Създадено на 20:22 , видяно: 139 пъти.
Rabin

Kво да ми отърва, мафия подла клептоманска?

Ей Вагиняк, аз като бях казарма и за разлика от такива като тебе ни угояваха богато (понеже се разчиташе на нас да бием седераски протестърчета с приклада) единия старшина го уволниха и май даже го съдиха щото беше предобрил с превъртане на играта - москвич караше от тея с лентовите амортисьори и целия багажник го беше направил резервоар и точеше тунжа от емтелбетата ама яко безбожно, сметай щом са пропищели началниците му да го изволнят и съдят :)

Другия старшинка беше по-умен и кротко си цъкаха свинеферма орташката с някви там други старшинки (офицерите не се занимаваха с такива низши схеми, чат пат хващаха Вагиняци да им бачкат на вилата като бият плоча на третия етаж примерно) с помия от поделението. След уволжака го срещнах на жълтите павета в лъскав миржан и му се хиля - брейиии, кви хубости купували казаните с тлъста помия! Той също се хили и ми намига :)

Като се сетя че по тия златни времена си бил клет циврещо-огОрчен от живота загубеняк каращ на чекии и вафли от лафката и не моа запра да се хиля чуек :)

#180223 (ツ) Rabin
Създадено на 20:35 , видяно: 135 пъти.
Евлампи

Ей Вагиняк, аз като бях казарма и за разлика от такива като тебе ни угояваха богато (понеже се разчиташе на нас да бием седераски протестърчета с приклада) единия старшина го уволниха и май даже го съдиха щото беше предобрил с превъртане на играта - москвич караше от тея с лентовите амортисьори и целия багажник го беше направил резервоар и точеше тунжа от емтелбетата ама яко безбожно, сметай щом са пропищели началниците му да го изволнят и съдят :)

Другия старшинка беше по-умен и кротко си цъкаха свинеферма орташката с някви там други старшинки (офицерите не се занимаваха с такива низши схеми, чат пат хващаха Вагиняци да им бачкат на вилата като бият плоча на третия етаж примерно) с помия от поделението. След уволжака го срещнах на жълтите павета в лъскав миржан и му се хиля - брейиии, кви хубости купували казаните с тлъста помия! Той също се хили и ми намига :)

Като се сетя че по тия златни времена си бил клет циврещо-огОрчен от живота загубеняк каращ на чекии и вафли от лафката и не моа запра да се хиля чуек :)

Именно това казвам. Не сте рабиняци. Боклуци без елементарно усещане за себеуважение и правото да си жив.

Шапкарчето не може да разбере, че щях да ги очистя на класов принцип. А не от глад, бедност и мизерия.

Оруел има една сценка от кашонарския квартал. Напомни ми утре да я цитирам.

#180225 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 20:38 , видяно: 133 пъти.
Rabin

Именно това казвам. Не сте рабиняци. Боклуци без елементарно усещане за себеуважение и правото да си жив.

Шапкарчето не може да разбере, че щях да ги очистя на класов принцип. А не от глад, бедност и мизерия.

Оруел има една сценка от кашонарския квартал. Напомни ми утре да я цитирам.

Стига мрънка ве Вагиняк - имаше ли вътрешно инфо, че Есторечески парк ша ритне топа...

#180227 (ツ) Rabin
Създадено на 20:41 , видяно: 127 пъти.
Последният акаунт на Единия

Стига мрънка ве Вагиняк - имаше ли вътрешно инфо, че Есторечески парк ша ритне топа...

Няма да ритне нищо.

#180229 (ツ) gat3way
Създадено на 20:44 , видяно: 125 пъти.

Има ли оферти за акции на салфетки, рабиняк? Last time оферти нещо?

#180233 (ツ) Rabin
Създадено на 20:51 , видяно: 120 пъти.
gat3way

Има ли оферти за акции на салфетки, рабиняк? Last time оферти нещо?

Що мене питаш?

#180234 (ツ) gat3way
Създадено на 20:52 , видяно: 117 пъти.

Щот имаш вътрешно инфо естествено.

#180244 (ツ) a090a
Създадено на 21:24 , видяно: 107 пъти.
Rabin

Шапкарчето не може да разбере, че щях да ги очистя на класов принцип. А не от глад, бедност и мизерия.

Никого е нямало да очистиш, шубелива путко! Ако и да си имал на моменти И оръжие, И боеприпаси за него.

Психолозите са те преценили абсолютно точно- безобиден мрънкалник, аутсайдер. Не особено интелигентен. Страхлив. В напрегната ситуация блокира, следователно ненадежден, на него не може да се разчита. Би могъл да представлява опасност само заради непредвидимата си реакция на натрупано отчаяние и желанието да бъде забелязан, да получи внимание. „Опасен“, но само за себе си, тъй като неговият вътрешен свят е арена на непрекъсната борба между огромно его и нищожно самочувствие. В реална ситуация той е чисто и просто страничен наблюдател на собствения си неуспех.

Колко години дрънкаш едни и същи досадни лакърдии- за казарма, за черникраки, за ваксини, за какво ли не. Да си направил нещо? Не!

End of story!

#180245 (ツ) gat3way
Създадено на 21:45 , видяно: 94 пъти.

Именно това казвам. Не сте рабиняци. Боклуци без елементарно усещане за себеуважение и правото да си жив.

Шапкарчето не може да разбере, че щях да ги очистя на класов принцип. А не от глад, бедност и мизерия.

Рабине. Ако не те познавах, може би щях да ти повярвам. Ама ме съмнява, ти си човека дето не се обвързва с жена заради ипотека. И дето събира боклуци зор заман да не се води рекламозомби, понеже е дал пара за нещо. Много червени флагове събираш.

#180255 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 22:33 от Rabin, видяно: 78 пъти.
a090a

Никого е нямало да очистиш, шубелива путко! Ако и да си имал на моменти И оръжие, И боеприпаси за него.

Психолозите са те преценили абсолютно точно- безобиден мрънкалник, аутсайдер. Не особено интелигентен. Страхлив. В напрегната ситуация блокира, следователно ненадежден, на него не може да се разчита. Би могъл да представлява опасност само заради непредвидимата си реакция на натрупано отчаяние и желанието да бъде забелязан, да получи внимание. „Опасен“, но само за себе си, тъй като неговият вътрешен свят е арена на непрекъсната борба между огромно его и нищожно самочувствие. В реална ситуация той е чисто и просто страничен наблюдател на собствения си неуспех.

Колко години дрънкаш едни и същи досадни лакърдии- за казарма, за черникраки, за ваксини, за какво ли не. Да си направил нещо? Не!

End of story!

Пиян да черпиш, на глух да пееш, с шапкар да спориш. Никога няма да разбереш, че не ни водиха с дуло на гърба, вас да обогатяваме.

Не е като да няма случаи да обърнем дуло в ответ. Не ми викай кое е end of story, имаш късмет, че само 2 седмици бях принуден да дишам един въздух с мерзавци като тебе.

А инак ще ви сипвам докато съм жив. Не се надявай да спра. 2 седмици и виж какво си причинихте. За 2 баки помия. Свир ти го обясни. Помияри в буквалния сми сте.

Свир

Другия старшинка беше по-умен и кротко си цъкаха свинеферма орташката с някви там други старшинки (офицерите не се занимаваха с такива низши схеми, чат пат хващаха Вагиняци да им бачкат на вилата като бият плоча на третия етаж примерно) с помия от поделението. След уволжака го срещнах на жълтите павета в лъскав миржан и му се хиля - брейиии, кви хубости купували казаните с тлъста помия! Той също се хили и ми намига :)

#180256 (ツ) Rabin
Създадено на 22:32 , видяно: 77 пъти.
gat3way

Рабине. Ако не те познавах, може би щях да ти повярвам. Ама ме съмнява, ти си човека дето не се обвързва с жена заради ипотека. И дето събира боклуци зор заман да не се води рекламозомби, понеже е дал пара за нещо. Много червени флагове събираш.

Аз не държа да ми вярваш. Рекламо зомби с 3 инокулации да ме разбере е като кон да ми продума. Не се надявам.

#180258 (ツ) gat3way
Създадено на 22:40 , видяно: 71 пъти.

Ми то няма кой да те разбере бе рабине, освен тея дето сте много яко зарибени за ветрино, ама не ви се дават пари, сега ли разбираш защо ивилинката не влиза у парламента?

#180260 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 22:58 от Rabin, видяно: 65 пъти.
a090a

Психолозите са те преценили абсолютно точно- ...

Верно имаше психоложки. Бяха ги докарали именно зарад вас. Като ви наритваха в малки групи по 20 000 туфлека. Безполезна гад, излиза на пазара на труда, нищо не може. Като пандизчии след 20 г. присъда. Да не вземете да направите беля!

Боклуци долни!

Цял живот го учили, че е буржоазия, че хорските деца са ви за лична прислуга. И изведнъж хоп - в конкуренция с нас, губите по всички параграфи. Когато не сме с дуло на гърба. Дуло от архи-враг.

#180261 (ツ) Rabin
Създадено на 22:54 , видяно: 63 пъти.
gat3way

Ми то няма кой да те разбере бе рабине, освен тея дето сте много яко зарибени за ветрино, ама не ви се дават пари, сега ли разбираш защо ивилинката не влиза у парламента?

Не влиза щото сте гламави и ви залъга мекотеляв шапкар. Юрнахте се да му вярвате и обърнахте резултата с тъпа биомаса. Брут-форс.

Реално за Величие сме си повишили резултата по абсолютна стойност.

И що все за пари мислиш, и що само за Ветрино? Ветрино е село както преди така и сега. От къв зор да им давам пари?

#180265 (ツ) |
Създадено на 23:47 , видяно: 46 пъти.

Започвам да подозирам, че и преди 30 години козоеба е бил путка. За две седмици в казармата ще квичи до края на живота си. :)

#180272 (ツ) Дон Реба
Създадено на 04:52 , видяно: 31 пъти.
Rabin

Шапкарчето не може да разбере, че щях да ги очистя на класов принцип.

щеше ли, и какво те спря? ъъъъ, чакай да ти помогна с отговора - това че си страхлива путка хахахахахахха

#180279 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 06:03 от Rabin, видяно: 28 пъти.
Дон Реба

щеше ли, и какво те спря? ъъъъ, чакай да ти помогна с отговора - това че си страхлива путка хахахахахахха

Само 2 седмици бях в душегубката им. После скатах в канцеларийка. Смятай колко ги намразих, за 14 дни, да им сипвам до сетен чук. Симеонов и Копейкин именно с връщане на казарма ме изгуби. Рецепта да ги намрази нормалния мъж.

2 г. в тая преизподня би било неразумно и за тях и за мен. Инженерчетата 2 бр. на 60 мангала - дето останаха в кафявата рота - мръднаха на акъл.

Оттогаз научих, че мангалът не е кат човека. Държаха се като плъхове.

А че военният е мерзавец - вицовете за тях са повече, и от вицовете за милиционерите. Дори по соца са били най-презирана професия.

Вицове за чистачки и за кашонари почти няма. Достойни професии. Ако не приближиш на ръка разстоятие, да ти счупи главата. Като куче, дето мисли, че отиваш да му откраднеш огризките в паничката.

0 1 2 3 4 ...17 18 19 20 21 ...36 37 38 39 40

Пак няма да сменям масло
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE