<bgdev />free

Вход Регистрация

Абе Вагиняк, защо толкова те е срам от имената ти?
0

0 1 2 3 4 ...36 37 38 39 40 ...74 75 76 77 78

#179995 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 20.06.2026 от Rabin, видяно: 243 пъти.
|

Определено съм много по-умен от козоеба. Но това е ниска топка. 99% от хората тук са по-умни от козоеба. :)

Умен си бе, споко. Само каЖи как очакваш да се държа. Явно смяташ, че правя нещо неправилно. Кажи как е правилно.

Аз се забавлявам с тебе, пак пих 2 кафета неска, след 4 чАса ми звъни будилника.

#179996 (ツ) |
Създадено на 20.06.2026 , видяно: 240 пъти.

Ама верно ли се забавлявал козоеба. Много се радвам за това. Аз пък днес пих три кафета и два чая. :)

#180002 (ツ) BIGBUGEX
Създадено на 20.06.2026 , видяно: 232 пъти.

54.42€ 62 дена забавяне.

#180004 (ツ) BIGBUGEX
Създадено на 20.06.2026 , видяно: 228 пъти.

Рабинка, ща порят негрити на дивана.

#180063 (ツ) Rabin
Създадено на 21.06.2026 , видяно: 196 пъти.
BIGBUGEX

Рабинка, ща порят негрити на дивана.

My picture
Attached files:
FileSizeUploadedDownloadsMD5 hash
image.png490226 bytes21.06.2026479c323be85dec172aa9f62bfc08d9bd44
#180071 (ツ) Delegate
Създадено на 21.06.2026 , видяно: 187 пъти.

выразительная комбинация из 10 пальцев

#180081 (ツ) gat3way
Последно редактирано на 21.06.26 16:57 от gat3way, видяно: 178 пъти.

Рабиняк, ивилинката сгъвал цирка?

My picture

Са ко става? Инвиститурити пият пу една студена вудъ, а ивилинката ги компенсира с любов, мъжка?

Attached files:
FileSizeUploadedDownloadsMD5 hash
ivilin.jpg167428 bytes21.06.202645e689a350bb539da7220454c54e5a01b4
#180102 (ツ) BIGBUGEX
Създадено на 21.06.26 21:46 , видяно: 147 пъти.

54.50€ 63 дена забавяне.

#180103 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 21.06.26 21:48 , видяно: 144 пъти.
gat3way

Рабиняк, ивилинката сгъвал цирка?

My picture

Са ко става? Инвиститурити пият пу една студена вудъ, а ивилинката ги компенсира с любов, мъжка?

къде ли ще бега с парите

#180124 (ツ) gat3way
Създадено на 22.06.26 08:09 , видяно: 121 пъти.

Първо треа да се отърват от имотите, жена му имаше колкостотин там, подозирам че ще ги разтикат за някой ветропарк и после у дубай.

#180125 (ツ) gat3way
Създадено на 22.06.26 08:32 , видяно: 109 пъти.

Рабиняка обаче тарикат, отиде на безплатното прощално папо, но не се набута за инвивститур, само си потроши времето за техните простотии, а както е добре известно, времето на рабиняка е евтинко.

#180137 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 22.06.26 09:37 от Rabin, видяно: 93 пъти.
gat3way

Рабиняка обаче тарикат, отиде на безплатното прощално папо, но не се набута за инвивститур, само си потроши времето за техните простотии, а както е добре известно, времето на рабиняка е евтинко.

Бе забавни са, има 2-3 пичета по изборни комисии. Идеалистки, ходеха по шатрите преди изборите. Беше ми хипер претоварено, не успях да отида на всички евенти. Както не успях да отида при Джорджия.

Халал да ви е шапкаря, от тая измет дето ни отвлича както Боко Харам - очаквайте след Боташ цяла кмб да отиде на концесия на Турция. Ще сменим кмб заптиета с турски такива. Наще са по-жалки, та не знам дали е на хубаво.

С душегубки на украинска военна полиция е пълно, лично ги виждам. Дори тръгнаха слухове, че ще отвличат българи за фронта. Та и малко еничерлък няма да ни доде излишен.

#180138 (ツ) synergie
Създадено на 22.06.26 09:39 , видяно: 83 пъти.
Rabin

Ще сменим кмб заптиета с турски такива. Наще са по-жалки, та не знам дали е на хубаво.

Вагиняк в исляма ебането на кози е разрешено. Дейността ти ще бъде легализирана

#180139 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 22.06.26 09:40 , видяно: 80 пъти.
synergie

Вагиняк в исляма ебането на кози е разрешено. Дейността ти ще бъде легализирана

И в Канада е.

#180141 (ツ) Rabin
Създадено на 22.06.26 09:44 , видяно: 79 пъти.
synergie

Вагиняк в исляма ебането на кози е разрешено. Дейността ти ще бъде легализирана

Ебането на треперещи нещастни бедни старици като майка ти дори е препоръчително.

#180142 (ツ) Rabin
Създадено на 22.06.26 09:45 , видяно: 78 пъти.
Baj_boeb

И в Канада е.

Ко нещо интересувало наще будни умове...

#180222 (ツ) Евлампи
Създадено на 20:32 , видяно: 51 пъти.
Baj_boeb

къде ли ще бега с парите

Ся по тивито казаха че щял да пивотва - 'парка' щял да бъде място за КОРПОРАТИВНИ ИВЕНТИ rofl

Вагиняка както е с 'костюм' от Кирков може да го земат да е сервитьорче на земетръсните корпоративни Гани, самонает разбира се, хахаха

#180224 (ツ) Rabin
Създадено на 20:37 , видяно: 46 пъти.
Евлампи

Ся по тивито казаха че щял да пивотва - 'парка' щял да бъде място за КОРПОРАТИВНИ ИВЕНТИ rofl

Вагиняка както е с 'костюм' от Кирков може да го земат да е сервитьорче на земетръсните корпоративни Гани, самонает разбира се, хахаха

Продължаваш да си въобразяваш, че съм охлос на физическия труд, като тебе.

#180231 (ツ) gat3way
Създадено на 20:50 , видяно: 41 пъти.

Тая работа няма да стане, хамалски труд за корпоративни евенти става само ако е "възтановяване на селско училище у кармазъдоганово", да му редят керемидите на истерическия парк нема да навият фирмите да си спестяват от тимбилдингите, тая работа ми се вижда обречена.

#180242 (ツ) Евлампи
Създадено на 21:05 , видяно: 34 пъти.
Rabin

Продължаваш да си въобразяваш, че съм охлос на физическия труд, като тебе.

2 can play the game :)

Много централна аксиома в математиката на Мада Нейча :)

0 1 2 3 4 ...36 37 38 39 40 ...74 75 76 77 78

Абе Вагиняк, защо толкова те е срам от имената ти?
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE