То е ниско там бе, не вярвам човек да умре ако го хвърлят. Виждал съм реката долу, преляла почти догоре.
0 1 2 3 4 ...25 26 27 28 29 ...51 52 53 54 55
То е ниско там бе, не вярвам човек да умре ако го хвърлят. Виждал съм реката долу, преляла почти догоре.
Да, предполагам друго е да те закарат на Витиня и да те метнат оттам.
ако всички бяхме чернокраки, рабинката щеше да си плати баса, но след 2-3 поколения ще сме истински чернокраки и край с увъртанията! ама аз сега нямам - като нямаш айде лети
Хаха, да, добре, може да е зрелищно със същият ефект
хахахаха "аз бях честень достойень оттука нататъка..."
Междувпрочем видех тая новина за убития мъж в центъра на София и не ми прави впечатление (ако забележите внимателно - почти всеки ден убиват хора в Гетото, вече; най-малкото всяка седмица).
И си мисля на ъкъла:
И сега кат видех - метнат от мост. Не е мАжко туй.
За това ги псуя и ислямистите де газят хора по улиците - ако не ти умре в ръцете и не си прибереш ножа/тръбата/пищака или др. с който си го убил, не е мАжко.
А за да ти умре в ръцете при меткане от мост - и ти трябва да паднеш с него... ако тъй беха напраили ги признавам...
акаунт
на
Единия
акаунт
на
Единия, видяно: 112 пъти.
А ве Реба - а праи ли ти впечатление човек как нещата лека полека се "нормализират".
Вече сека седмица има нападения и колежи, обаче Ганя не му пука.
Ей неска се сетих за Митьо Очите - начи само за последните неколко месеца имаше неква престрелка на украинци в която раниха некво бабе, а тея дни некви си вадили пищак и нож и се разнили тежко (дано са умрели де, ама нз какво е станало с тех).
А едно време кат гръмнаха Митьо Очите в пикочния мехур и беше СТРАШНА НОВИНА... то не беха meme-ове, ебавки...
А ся у Варна си се стрелят кат кучета и нищо интересно - то и туй на Лъвов мост си е НОРМАЛНО!
Бас държа, че така е било и по турско робство.
Турците кат са дошли в началото и почнали да безчинстват и изнасилват - писъци, бягства, страдания, три синджира роби по приказките, уу аа.
А после сигурно са си говорили между селата.
Те така се стигат ония цифри за които ся се смееш на Великобритания с докладите за 250 000 изнасилени британки.
Ся има Интернет, а у време оно е немало, та си мислите, че сичко е било ОК.
Та и тука си се нормализират нещата и сичко е точно.
То във филма "Една жена в Берлин" имаше момент де главната героиня се видя с неква приятелка и тъй спокойно си говориха, колко пъти са ги ебали руснаците...
Ей го целия филм и момента...
Порткокала с часовников механизъм е забавен филм иначе.
акаунт
на
Единия
акаунт
на
Единия, видяно: 56 пъти.
Как бе - филма е по книга описваща преживяванията на немска журналистка - ей тая Марта некваси...

Хъ, шех да кажа, че тая и актрисата де я играе не си приличат, ама същност добре са я подбрали.
Имаше една сценка де метнаха едно нацисче от неколко етажно стълбище... почти кат гяурската сценка на Лъвов мост...
книгата била анонимна, после разследващ (((журналист))) решил че е тази
Не туй е най-важното - а това...
Впрочем не съм гледал клипа та кажи за ко иде реч...
казват, че трябва да ебеш негърки за да ти почернее и порастне уя
0 1 2 3 4 ...25 26 27 28 29 ...51 52 53 54 55