<bgdev />free

Вход Регистрация

Линкове 2.0
1

0 1 2 3 4 ...25 26 27 28 29 ...51 52 53 54 55

#180211 (ツ) Rabin
Създадено на 18:58 , видяно: 162 пъти.
gat3way

Рабиняк, глей кво става за по-малко от пеесе евро...

То е ниско там бе, не вярвам човек да умре ако го хвърлят. Виждал съм реката долу, преляла почти догоре.

#180212 (ツ) gat3way
Създадено на 19:00 , видяно: 160 пъти.

Да, предполагам друго е да те закарат на Витиня и да те метнат оттам.

#180214 (ツ) Дон Реба
Последно редактирано на 19:07 от Дон Реба, видяно: 155 пъти.

ако всички бяхме чернокраки, рабинката щеше да си плати баса, но след 2-3 поколения ще сме истински чернокраки и край с увъртанията! ама аз сега нямам - като нямаш айде лети :-)

#180215 (ツ) Rabin
Създадено на 19:07 , видяно: 154 пъти.
gat3way

Да, предполагам друго е да те закарат на Витиня и да те метнат оттам.

Mи друго си е.

#180216 (ツ) gat3way
Създадено на 19:16 , видяно: 149 пъти.

Хаха, да, добре, може да е зрелищно със същият ефект

#180228 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 20:42 , видяно: 131 пъти.
#180232 (ツ) Rabin
Създадено на 20:50 , видяно: 124 пъти.

#180235 (ツ) gat3way
Създадено на 20:53 , видяно: 121 пъти.

хахахаха "аз бях честень достойень оттука нататъка..."

#180239 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 20:57 , видяно: 114 пъти.
gat3way

Да, предполагам друго е да те закарат на Витиня и да те метнат оттам.

Междувпрочем видех тая новина за убития мъж в центъра на София и не ми прави впечатление (ако забележите внимателно - почти всеки ден убиват хора в Гетото, вече; най-малкото всяка седмица).

И си мисля на ъкъла:

"А бе един човек е малко бе - да беха убили 5-6. А така в най-добрия случай ще е некой гяур. А има шанс и да не е. Не е интересно туй.

И сега кат видех - метнат от мост. Не е мАжко туй.

За това ги псуя и ислямистите де газят хора по улиците - ако не ти умре в ръцете и не си прибереш ножа/тръбата/пищака или др. с който си го убил, не е мАжко.

А за да ти умре в ръцете при меткане от мост - и ти трябва да паднеш с него... ако тъй беха напраили ги признавам... rofl

#180240 (ツ) Последният акаунт на Единия
Последно редактирано на 21:11 от Последният акаунт на Единия, видяно: 111 пъти.
Дон Реба

ако всички бяхме чернокраки, рабинката щеше да си плати баса, но след 2-3 поколения ще сме истински чернокраки и край с увъртанията! ама аз сега нямам - като нямаш айде лети :-)

А ве Реба - а праи ли ти впечатление човек как нещата лека полека се "нормализират".

Вече сека седмица има нападения и колежи, обаче Ганя не му пука.

Ей неска се сетих за Митьо Очите - начи само за последните неколко месеца имаше неква престрелка на украинци в която раниха некво бабе, а тея дни некви си вадили пищак и нож и се разнили тежко (дано са умрели де, ама нз какво е станало с тех).

А едно време кат гръмнаха Митьо Очите в пикочния мехур и беше СТРАШНА НОВИНА... то не беха meme-ове, ебавки...

> Имаше плажни кърпи се едно труп очертан с тебешир.

> Имаше DMS MITIO

> Имаше ебавки, че на Слънчака си изгорял с тен на бронижелетка

А ся у Варна си се стрелят кат кучета и нищо интересно - то и туй на Лъвов мост си е НОРМАЛНО! :-)

#180241 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 21:04 , видяно: 107 пъти.

Бас държа, че така е било и по турско робство.

Турците кат са дошли в началото и почнали да безчинстват и изнасилват - писъци, бягства, страдания, три синджира роби по приказките, уу аа.

А после сигурно са си говорили между селата.

"Аа бе ти разбра ли, че село Ганьово са наебали сички?"

"Ее случва се - миналата година и нас ни наебаха сичките. Вас не са ли ви ебали?"

"Е ебаха ни, ама преди 2-3 години."

Те така се стигат ония цифри за които ся се смееш на Великобритания с докладите за 250 000 изнасилени британки.

Ся има Интернет, а у време оно е немало, та си мислите, че сичко е било ОК.

Та и тука си се нормализират нещата и сичко е точно. :-)

#180243 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 21:22 , видяно: 95 пъти.

"Аа бе ти разбра ли, че село Ганьово са наебали сички?"

"Ее случва се - миналата година и нас ни наебаха сичките. Вас не са ли ви ебали?"

"Е ебаха ни, ама преди 2-3 години."

хахахахаха

#180247 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 22:00 , видяно: 74 пъти.
Baj_boeb

хахахахаха

То във филма "Една жена в Берлин" имаше момент де главната героиня се видя с неква приятелка и тъй спокойно си говориха, колко пъти са ги ебали руснаците...

Ей го целия филм и момента...

#180248 (ツ) gat3way
Създадено на 22:13 , видяно: 65 пъти.

Порткокала с часовников механизъм е забавен филм иначе.

#180249 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 22:16 , видяно: 62 пъти.
Последният акаунт на Единия

То във филма "Една жена в Берлин" имаше момент де главната героиня се видя с неква приятелка и тъй спокойно си говориха, колко пъти са ги ебали руснаците...

Ей го целия филм и момента...

пак некакви еврейски фантазии

#180250 (ツ) Последният акаунт на Единия
Последно редактирано на 22:21 от Последният акаунт на Единия, видяно: 55 пъти.
Baj_boeb

пак некакви еврейски фантазии

Как бе - филма е по книга описваща преживяванията на немска журналистка - ей тая Марта некваси...

My picture

Хъ, шех да кажа, че тая и актрисата де я играе не си приличат, ама същност добре са я подбрали.

Имаше една сценка де метнаха едно нацисче от неколко етажно стълбище... почти кат гяурската сценка на Лъвов мост...

#180252 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 22:20 , видяно: 50 пъти.
Последният акаунт на Единия

Как бе - филма е по книга описваща преживяванията на немска журналистка - ей тая Марта некваси...

My picture

книгата била анонимна, после разследващ (((журналист))) решил че е тази

#180263 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 23:12 , видяно: 32 пъти.
Baj_boeb

книгата била анонимна, после разследващ (((журналист))) решил че е тази

Не туй е най-важното - а това...

Впрочем не съм гледал клипа та кажи за ко иде реч... :-)

#180264 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 23:40 , видяно: 25 пъти.
Последният акаунт на Единия

Не туй е най-важното - а това...

Впрочем не съм гледал клипа та кажи за ко иде реч... :-)

казват, че трябва да ебеш негърки за да ти почернее и порастне уя rofl

#180270 (ツ) Дон Реба
Създадено на 04:20 , видяно: 15 пъти.
Baj_boeb

пак некакви еврейски фантазии

ето ти една "немска" кола

My picture

0 1 2 3 4 ...25 26 27 28 29 ...51 52 53 54 55

Линкове 2.0
1

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE