<bgdev />free

Вход Регистрация

Льотчика истински цар
0

0 1 2 3 4 5 6 7 8 ...10 11 12 13 14

#178924 (ツ) Последният акаунт на Единия
Последно редактирано на 12.06.2026 от Последният акаунт на Единия, видяно: 518 пъти.
synergie

Ние поне идваме от Азия, ти идваш от Факултето и дори сега си на една улица разстояние.

Да ама аз съм чЕтател и пЕсател, а вие сте бескнижовни... >:-(

П.П. И сепак не съм съгласен с нещо с автора на тоя клип - аз съм сравнително интелигентно момче, ама веднъж си срах в гащите без да искам, га бех в гимназията... ден след кат зех първия си Cisco серфитикат... :-)

И друг път май срах - у едно кино, де гледах филм с един авер, па после одихме у тех да си пиеме биричка, но явно не му е мирисало...

Тъй че срането в гащите не те прави тъп... :-)

#178939 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 13.06.2026 , видяно: 483 пъти.

Ее яко - чаках някой да врътне ключа на Гяурия и да я продаде на Турция :-) Льотчика се оказа човека... rofl

My picture

Скоро ше загасят лампата на жалката територийка...

#179021 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 13.06.2026 , видяно: 456 пъти.

My picture
#179240 (ツ) Последният акаунт на Единия
Последно редактирано на 15.06.2026 от Последният акаунт на Единия, видяно: 370 пъти.

My picture

My picture

Ама то май няма умрели кучета, бе... :-)

My picture
#179241 (ツ) BIGBUGEX
Създадено на 15.06.2026 , видяно: 365 пъти.

Убили са и кучетата.

#179242 (ツ) Последният акаунт на Единия
Последно редактирано на 15.06.2026 от Последният акаунт на Единия, видяно: 361 пъти.
BIGBUGEX

Убили са и кучетата.

Fuck the dogs. :-)

П.П. Дано не са ги ебали верно... :'-(

#179281 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 16.06.2026 , видяно: 329 пъти.

My picture
#179282 (ツ) Евлампи
Създадено на 16.06.2026 , видяно: 318 пъти.
Последният акаунт на Единия

My picture

Екстра е Фърчилката засега пупупу данмуйуруки, аз само чакам камионжито да почне да квичи колко тежък е станал живота за да почна да го гавря да ходи по протести както срещу 'тиквата и прасето' като тънко му намекна че Фърчилката не изглежда мека китка като Баце и да фърли пешкира щом шепа олигофрени му се разврещят под прозорците :)

#179283 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 16.06.2026 , видяно: 307 пъти.
Евлампи

Екстра е Фърчилката засега пупупу данмуйуруки, аз само чакам камионжито да почне да квичи колко тежък е станал живота за да почна да го гавря да ходи по протести както срещу 'тиквата и прасето' като тънко му намекна че Фърчилката не изглежда мека китка като Баце и да фърли пешкира щом шепа олигофрени му се разврещят под прозорците :)

Прав си - има справедливост при добия цар Фърчил! :-)

My picture

#179729 (ツ) BIGBUGEX
Създадено на 19.06.2026 , видяно: 216 пъти.

Ко ши кажити за ветото на санкциите срещу руския патриарх и шефа на Лукойл?

#179731 (ツ) Евлампи
Създадено на 19.06.2026 , видяно: 210 пъти.
BIGBUGEX

Ко ши кажити за ветото на санкциите срещу руския патриарх и шефа на Лукойл?

Фърчилката е човека на запада който е избран да казва това което запада мисли но го е срам да каже :)

#179732 (ツ) BIGBUGEX
Последно редактирано на 19.06.2026 от BIGBUGEX, видяно: 208 пъти.
Евлампи

Фърчилката е човека на запада който е избран да казва това което запада мисли но го е срам да каже :)

А дано. Иначе са ебати безсрамниците.

#179827 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 20.06.2026 , видяно: 166 пъти.

My picture
#180183 (ツ) Реконструктор
Създадено на 22.06.2026 , видяно: 111 пъти.

My picture
Attached files:
FileSizeUploadedDownloadsMD5 hash
image.png2290650 bytes22.06.2026464fa06f9dc69c76330de5f4613138031e
#180370 (ツ) Rabin
Създадено на 23.06.26 19:12 , видяно: 61 пъти.

Радев се сдуши с герберските кметове да скубят заедно народа

#180375 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 23.06.26 19:22 , видяно: 55 пъти.
Rabin

Мани го тоя рогоносец, бе Вагиняк - барем чел ли си му нещо!? >:-(

#180379 (ツ) Rabin
Създадено на 23.06.26 19:32 , видяно: 49 пъти.
Последният акаунт на Единия

Мани го тоя рогоносец, бе Вагиняк - барем чел ли си му нещо!? >:-(

Гледай ко приказва, не кой.

Червен мошеник е, ама е прав тука. Шапкарят и ушевия тиквоч са като близнаци.

#180380 (ツ) Последният акаунт на Единия
Последно редактирано на 23.06.26 19:35 от Последният акаунт на Единия, видяно: 43 пъти.
Rabin

Гледай ко приказва, не кой.

Червен мошеник е, ама е прав тука. Шапкарят и ушевия тиквоч са като близнаци.

Е добър вечер, дроп сърма...

Не го разправяй на мене туй, а на роднината ми попче де фърга за Льотчика, и за другия ми роднина де фърли 50 бона на мангали (които подозирам, че са баш кЕлЕшниците)... и той меткал за Льотчика... :-(

Тъп народецЪ - гяурски, неверник... Господа Бога Великия ше го затрие шото си требе! :-)

#180383 (ツ) Rabin
Създадено на 23.06.26 19:58 , видяно: 32 пъти.
Последният акаунт на Единия

Е добър вечер, дроп сърма...

Не го разправяй на мене туй, а на роднината ми попче де фърга за Льотчика, и за другия ми роднина де фърли 50 бона на мангали (които подозирам, че са баш кЕлЕшниците)... и той меткал за Льотчика... :-(

Тъп народецЪ - гяурски, неверник... Господа Бога Великия ше го затрие шото си требе! :-)

На двойното обедняване от еврото, ще ви натикат и двойни прогресивни данъци.

По-жалко от розов донор е само българският такъв.

Реално ходих по изборите да не докопа шапкар власт. Какъвто си го надървихте на такъв ще сядате!

#180385 (ツ) synergie
Създадено на 23.06.26 20:19 , видяно: 21 пъти.
Rabin

На двойното обедняване от еврото, ще ви натикат и двойни прогресивни данъци.

По-жалко от розов донор е само българският такъв.

Реално ходих по изборите да не докопа шапкар власт. Какъвто си го надървихте на такъв ще сядате!

Само ти си с путка от потребителите на форума доколкото ми е известно и по всичко изглежда че само на теб ти влиза до яйчниците от шапкаря!

0 1 2 3 4 5 6 7 8 ...10 11 12 13 14

Льотчика истински цар
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE