<bgdev />free

Вход Регистрация

апък в нормалните държави ганя,
1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

#179746 (ツ) Дон Реба
Създадено на 20.06.2026 , видяно: 248 пъти.

хахахах, евала на нереза, ще му спукат гъза де, ама си заслужава интелектуалския квичеж който предизвика

#180112 (ツ) Rabin
Създадено на 22.06.26 05:42 , видяно: 184 пъти.

#180113 (ツ) Дон Реба
Създадено на 22.06.26 06:19 , видяно: 181 пъти.

рабинка, тръпне ли еврораската ти душица в надежда че ето ПРОТЕСТИТЕ работят и европа се събужда? не се надявай, протестите работят да, но тяхната работата е вие рабиняците да поизпуснете парата и понеделник обратно под бича на ганите. тоя слиза от волана, друг още по-голям либераст ще го замени. негризацията ще си продължи, а палячовците ще си протестират rofl

#180114 (ツ) bvbfan
Последно редактирано на 22.06.26 06:40 от bvbfan, видяно: 177 пъти.
Дон Реба

рабинка, тръпне ли еврораската ти душица в надежда че ето ПРОТЕСТИТЕ работят и европа се събужда? не се надявай, протестите работят да, но тяхната работата е вие рабиняците да поизпуснете парата и понеделник обратно под бича на ганите. тоя слиза от волана, друг още по-голям либераст ще го замени. негризацията ще си продължи, а палячовците ще си протестират rofl

Престъпността няма цвят, нито раса, протестите за ограничаване на чужденците вероятно ще го постигнат, до някаква степен, подобно на Тръмп.

#180118 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 22.06.26 07:26 от Rabin, видяно: 169 пъти.
Дон Реба

рабинка, тръпне ли еврораската ти душица в надежда че ето ПРОТЕСТИТЕ работят и европа се събужда? не се надявай, протестите работят да, но тяхната работата е вие рабиняците да поизпуснете парата и понеделник обратно под бича на ганите. тоя слиза от волана, друг още по-голям либераст ще го замени. негризацията ще си продължи, а палячовците ще си протестират rofl

Ще колят родителите ви с тъп нож, за наказание, че са родили камък, не таралеж.

#180119 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 22.06.26 09:18 от Rabin, видяно: 167 пъти.
bvbfan

Престъпността няма цвят, нито раса, протестите за ограничаване на чужденците вероятно ще го постигнат, до някаква степен, подобно на Тръмп.

Подкрепяш ли LGBTQ+++ европейски цивилизовани ценности? Нямала престъпността раса, само дето ми ги правят привилигировани, пред маките ви с 40+ г. стаж. Намаляват пенсиите, строят нови лагери за чернокраки.

#180122 (ツ) waldorf
Създадено на 22.06.26 07:48 , видяно: 162 пъти.

С доказан вроден талант да вадиш квот не трябва винаги трябва да се залага на контра!

#180136 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 22.06.26 09:42 от Rabin, видяно: 145 пъти.
waldorf

С доказан вроден талант да вадиш квот не трябва винаги трябва да се залага на контра!

Като ви пожелая да ви колят чернокраките, викаш, че кълна. Рабин ви виновен за нескопосната ви простотия.

Не слушай Рабин, слушай Урсул, вече ритуално по сатанински почнаха да ви режат главите на разфасоване, не само за джихад. На свинската ти морда много ще ѝ отива, все едно за това си създаден. Нещо интуитивно тъжно и жалко има в тебе, не мога да си го обясня, само по външен вид. Вика - ела ми отрежи зурлата.

#180146 (ツ) waldorf
Създадено на 22.06.26 09:57 , видяно: 124 пъти.

Не бе Рабинка, щом от това те е страх значи вероятността да се случи е нулева. Все пак си доказан анти лакмус!

#180161 (ツ) Rabin
Създадено на 22.06.26 10:16 , видяно: 116 пъти.
waldorf

Не бе Рабинка, щом от това те е страх значи вероятността да се случи е нулева. Все пак си доказан анти лакмус!

Аз се возих на метрото в Урсулоград, и дадох доказателства. Тебе те е страх да стъпиш, сам го написа.

#180164 (ツ) gat3way
Създадено на 22.06.26 10:20 , видяно: 109 пъти.

А представи си горките бели белгийци дето са се возили у метрото, на едната седалка чернокрак, на съседната - рабиняк.

#180218 (ツ) Евлампи
Създадено на 19:59 , видяно: 82 пъти.
Rabin

Като ви пожелая да ви колят чернокраките

Карма Битч си води записки :)

#180219 (ツ) Rabin
Създадено на 20:12 , видяно: 80 пъти.
Евлампи

Карма Битч си води записки :)

По инерция пак рабиняците ви криви за извънземното ви, въпиющо малоумие.

#180226 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 20:40 , видяно: 73 пъти.
gat3way

А представи си горките бели белгийци дето са се возили у метрото, на едната седалка чернокрак, на съседната - рабиняк.

rofl rofl rofl

#180237 (ツ) Евлампи
Създадено на 20:55 , видяно: 66 пъти.
Rabin

По инерция пак рабиняците ви криви за извънземното ви, въпиющо малоумие.

Вагиняк, аз заемам място което ако не бях аз щеше да го заеме бимбиристанец, така бачка Мада Нейча - ако не искаш бимбиристанци - ЗАЕМАШ МЯСТОТО :)

Ти ОТВАРЯШ места за бимбиристанци - това било НЕПРЕСТИЖНО, онова било БЕЗПЕРСПЕКТИВНО.

Когато говориш с мен за чернокраки и малоумие ако обичаш главата наведена почтително и тона леко така гузен :)

#180257 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 22:35 от Rabin, видяно: 45 пъти.
Евлампи

Вагиняк, аз заемам място което ако не бях аз щеше да го заеме бимбиристанец, така бачка Мада Нейча - ако не искаш бимбиристанци - ЗАЕМАШ МЯСТОТО :)

Ти ОТВАРЯШ места за бимбиристанци - това било НЕПРЕСТИЖНО, онова било БЕЗПЕРСПЕКТИВНО.

Когато говориш с мен за чернокраки и малоумие ако обичаш главата наведена почтително и тона леко така гузен :)

Навеждам се, само изцъркай малко по-силно, да забележа къде си из тревата.

#180269 (ツ) Дон Реба
Създадено на 04:10 , видяно: 29 пъти.
Евлампи

Вагиняк, аз заемам място което ако не бях аз щеше да го заеме бимбиристанец, така бачка Мада Нейча - ако не искаш бимбиристанци - ЗАЕМАШ МЯСТОТО :)

Ти ОТВАРЯШ места за бимбиристанци - това било НЕПРЕСТИЖНО, онова било БЕЗПЕРСПЕКТИВНО.

Когато говориш с мен за чернокраки и малоумие ако обичаш главата наведена почтително и тона леко така гузен :)

това е твърде сложна концепция не само за рабиняци, но и за хора много над неговото ниво.

#180277 (ツ) Rabin
Създадено на 05:42 , видяно: 25 пъти.
Дон Реба

това е твърде сложна концепция не само за рабиняци, но и за хора много над неговото ниво.

Да бе, и без бактериите - редуценти не можем. Отдавам почит!

Уважавам труда на кашонаря, стига да не ми разбие главата, като му се явя на интервю за работа.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

апък в нормалните държави ганя,
1

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE