хахахах, евала на нереза, ще му спукат гъза де, ама си заслужава интелектуалския квичеж който предизвика
хахахах, евала на нереза, ще му спукат гъза де, ама си заслужава интелектуалския квичеж който предизвика
рабинка, тръпне ли еврораската ти душица в надежда че ето ПРОТЕСТИТЕ работят и европа се събужда? не се надявай, протестите работят да, но тяхната работата е вие рабиняците да поизпуснете парата и понеделник обратно под бича на ганите. тоя слиза от волана, друг още по-голям либераст ще го замени. негризацията ще си продължи, а палячовците ще си протестират
Престъпността няма цвят, нито раса, протестите за ограничаване на чужденците вероятно ще го постигнат, до някаква степен, подобно на Тръмп.
Ще колят родителите ви с тъп нож, за наказание, че са родили камък, не таралеж.
Подкрепяш ли LGBTQ+++ европейски цивилизовани ценности? Нямала престъпността раса, само дето ми ги правят привилигировани, пред маките ви с 40+ г. стаж. Намаляват пенсиите, строят нови лагери за чернокраки.
С доказан вроден талант да вадиш квот не трябва винаги трябва да се залага на контра!
Като ви пожелая да ви колят чернокраките, викаш, че кълна. Рабин ви виновен за нескопосната ви простотия.
Не слушай Рабин, слушай Урсул, вече ритуално по сатанински почнаха да ви режат главите на разфасоване, не само за джихад. На свинската ти морда много ще ѝ отива, все едно за това си създаден. Нещо интуитивно тъжно и жалко има в тебе, не мога да си го обясня, само по външен вид. Вика - ела ми отрежи зурлата.
Не бе Рабинка, щом от това те е страх значи вероятността да се случи е нулева. Все пак си доказан анти лакмус!
Аз се возих на метрото в Урсулоград, и дадох доказателства. Тебе те е страх да стъпиш, сам го написа.