<bgdev />free

Вход Регистрация

форумен запой
0

#159468 (ツ) Дон Реба
Създадено на 24.12.2025 , видяно: 486 пъти.

с палавров вчера пихме, и се издигна предложение за форумна сбирка на 27ми събота , че той само тогава можел. който е навит да казва

#159474 (ツ) waldorf
Създадено на 24.12.2025 , видяно: 471 пъти.

Аз!

#159475 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 24.12.2025 , видяно: 466 пъти.

Палавия роб!

#159478 (ツ) Реконструктор
Създадено на 24.12.2025 , видяно: 454 пъти.

то освен вас има ли други гейчета по майнатаун?

#159804 (ツ) Rabin
Създадено на 31.12.2025 , видяно: 328 пъти.

My picture
Attached files:
FileSizeUploadedDownloadsMD5 hash
image.png727110 bytes31.12.2025102571eafa7dcd8bd280427fa6464038664
#159851 (ツ) Дон Реба
Създадено на 01.01.2026 , видяно: 279 пъти.

кочев има остър език и добри лафове

#180116 (ツ) waldorf
Създадено на 07:10 , видяно: 95 пъти.

Нова тема или тука?

#180117 (ツ) Дон Реба
Създадено на 07:15 , видяно: 92 пъти.

тука ли си вече?

#180121 (ツ) waldorf
Създадено на 07:46 , видяно: 83 пъти.

Оф!

#180123 (ツ) Дон Реба
Създадено на 07:51 , видяно: 81 пъти.

а, супер, ами да уговаряме форумен запой тогава. събота примерно?

#180126 (ツ) waldorf
Създадено на 08:44 , видяно: 72 пъти.

Моооже! То тва май ще ми е единствения ергенски уикенд та трябва да се прекара подобаващо. Ама нека да потвърдя, че може да ме завлекат някъде извън майнатаун тукашните ми не-форумни приятели. Зася да го чукнем така леко неангажиращо за събота от обет или там ранния следобед както си му е традицията с изгледи да приключи по ранни зори според дали ша привикаме janbird да доде като доеан на пиянките.

#180128 (ツ) Дон Реба
Създадено на 08:55 , видяно: 59 пъти.

джонката каза че е навит за събота

#180134 (ツ) Евлампи
Създадено на 09:13 , видяно: 49 пъти.

Ако е сигурно за събота може да измисля някой да ме смени в магазина и да се появя

#180143 (ツ) waldorf
Последно редактирано на 09:54 от waldorf, видяно: 41 пъти.

А, при това положение е 100% сигурно! Никой не мое ме мръдне щом ще е национален запоя!

#180195 (ツ) Евлампи
Създадено на 15:35 , видяно: 14 пъти.
waldorf

А, при това положение е 100% сигурно! Никой не мое ме мръдне щом ще е национален запоя!

Екстра, разбрахме се с антиевраджийската ни касиерка да се менкаме за да си харча с кеф изкашонираните (здрасти Рабиняк) еврачки :)

#180197 (ツ) Реконструктор
Създадено на 15:47 , видяно: 8 пъти.

ако не беха малоумните тапи по малоумната "магистрала", моеше и аз да се пусна, ма не ми се виси

форумен запой
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE