<bgdev />free

Вход Регистрация

апък в нормалните държави ганя,
1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

#179746 (ツ) Дон Реба
Създадено на 20.06.2026 , видяно: 117 пъти.

хахахах, евала на нереза, ще му спукат гъза де, ама си заслужава интелектуалския квичеж който предизвика

#180112 (ツ) Rabin
Създадено на 05:42 , видяно: 53 пъти.

#180113 (ツ) Дон Реба
Създадено на 06:19 , видяно: 50 пъти.

рабинка, тръпне ли еврораската ти душица в надежда че ето ПРОТЕСТИТЕ работят и европа се събужда? не се надявай, протестите работят да, но тяхната работата е вие рабиняците да поизпуснете парата и понеделник обратно под бича на ганите. тоя слиза от волана, друг още по-голям либераст ще го замени. негризацията ще си продължи, а палячовците ще си протестират rofl

#180114 (ツ) bvbfan
Последно редактирано на 06:40 от bvbfan, видяно: 46 пъти.
Дон Реба

рабинка, тръпне ли еврораската ти душица в надежда че ето ПРОТЕСТИТЕ работят и европа се събужда? не се надявай, протестите работят да, но тяхната работата е вие рабиняците да поизпуснете парата и понеделник обратно под бича на ганите. тоя слиза от волана, друг още по-голям либераст ще го замени. негризацията ще си продължи, а палячовците ще си протестират rofl

Престъпността няма цвят, нито раса, протестите за ограничаване на чужденците вероятно ще го постигнат, до някаква степен, подобно на Тръмп.

#180118 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 07:26 от Rabin, видяно: 38 пъти.
Дон Реба

рабинка, тръпне ли еврораската ти душица в надежда че ето ПРОТЕСТИТЕ работят и европа се събужда? не се надявай, протестите работят да, но тяхната работата е вие рабиняците да поизпуснете парата и понеделник обратно под бича на ганите. тоя слиза от волана, друг още по-голям либераст ще го замени. негризацията ще си продължи, а палячовците ще си протестират rofl

Ще колят родителите ви с тъп нож, за наказание, че са родили камък, не таралеж.

#180119 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 09:18 от Rabin, видяно: 36 пъти.
bvbfan

Престъпността няма цвят, нито раса, протестите за ограничаване на чужденците вероятно ще го постигнат, до някаква степен, подобно на Тръмп.

Подкрепяш ли LGBTQ+++ европейски цивилизовани ценности? Нямала престъпността раса, само дето ми ги правят привилигировани, пред маките ви с 40+ г. стаж. Намаляват пенсиите, строят нови лагери за чернокраки.

#180122 (ツ) waldorf
Създадено на 07:48 , видяно: 31 пъти.

С доказан вроден талант да вадиш квот не трябва винаги трябва да се залага на контра!

#180136 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 09:42 от Rabin, видяно: 14 пъти.
waldorf

С доказан вроден талант да вадиш квот не трябва винаги трябва да се залага на контра!

Като ви пожелая да ви колят чернокраките, викаш, че кълна. Рабин ви виновен за нескопосната ви простотия.

Не слушай Рабин, слушай Урсул, вече ритуално по сатанински почнаха да ви режат главите на разфасоване, не само за джихад. На свинската ти морда много ще ѝ отива, все едно за това си създаден. Нещо интуитивно тъжно и жалко има в тебе, не мога да си го обясня, само по външен вид. Вика - ела ми отрежи зурлата.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

апък в нормалните държави ганя,
1

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE