с палавров вчера пихме, и се издигна предложение за форумна сбирка на 27ми събота , че той само тогава можел. който е навит да казва
с палавров вчера пихме, и се издигна предложение за форумна сбирка на 27ми събота , че той само тогава можел. който е навит да казва
Палавия роб!
то освен вас има ли други гейчета по майнатаун?
а, супер, ами да уговаряме форумен запой тогава. събота примерно?
Моооже! То тва май ще ми е единствения ергенски уикенд та трябва да се прекара подобаващо. Ама нека да потвърдя, че може да ме завлекат някъде извън майнатаун тукашните ми не-форумни приятели. Зася да го чукнем така леко неангажиращо за събота от обет или там ранния следобед както си му е традицията с изгледи да приключи по ранни зори според дали ша привикаме janbird да доде като доеан на пиянките.