<bgdev />free

Вход Регистрация

Загниващия запад
0

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

#179351 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 17.06.2026 , видяно: 320 пъти.
Дон Реба

да, жените и децата често правят такива работи, затова някои от тях още нямат право да подписват документи и да гласуват

Не е вярно това, само преди сто години реакцията на бялата жена щеше да е напълно различна. Това е следствие на тотална промивка на мозъка от еврейската пропаганда.

#179354 (ツ) Дон Реба
Създадено на 17.06.2026 , видяно: 313 пъти.
Baj_boeb

Не е вярно това, само преди сто години реакцията на бялата жена щеше да е напълно различна. Това е следствие на тотална промивка на мозъка от еврейската пропаганда.

аз не бих се обзаложил, но даже и да е така то пак си влиза в тая графа. жените, децата и интелектуалците можеш да ги убедиш във всякаква глупост, и това е било винаги така но не е било пречка. истинската болест е не в това че жената е опитала да предпази негъра, а в това че е успяла да го предпази. все едно детенце да застане пред дядо си и да спаси агнето от клане

#179356 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 17.06.2026 , видяно: 309 пъти.

#179362 (ツ) Rabin
Създадено на 17.06.2026 , видяно: 291 пъти.
Delegate

По-добре розов гъз, отколкото лилава путка

Розовия гъз го колят.

#179366 (ツ) waldorf
Създадено на 17.06.2026 , видяно: 280 пъти.
Rabin

Розовия гъз го колят.

А лилавата путка я порят!

Има и рима!

#179460 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 18.06.2026 , видяно: 236 пъти.

Attached files:
FileSizeUploadedDownloadsMD5 hash
1781792513131273.mp42029743 bytes18.06.20262602b7192d88ff7bd25250bbdcbb5501ee9
#179464 (ツ) Rabin
Създадено на 18.06.2026 , видяно: 222 пъти.
Baj_boeb

Ушевата измет ни ги докара тия, ся да ги колят тях (ушевите)!

#179610 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 19.06.2026 , видяно: 202 пъти.

My picture
Attached files:
FileSizeUploadedDownloadsMD5 hash
1781827383436160.jpg90986 bytes19.06.20266371634cee02f4c3d7561a7769ef2ca075
#179612 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 19.06.2026 , видяно: 197 пъти.
Дон Реба

аз не бих се обзаложил, но даже и да е така то пак си влиза в тая графа. жените, децата и интелектуалците можеш да ги убедиш във всякаква глупост, и това е било винаги така но не е било пречка. истинската болест е не в това че жената е опитала да предпази негъра, а в това че е успяла да го предпази. все едно детенце да застане пред дядо си и да спаси агнето от клане

My picture
Attached files:
FileSizeUploadedDownloadsMD5 hash
1781833928373092.jpg73926 bytes19.06.202663dacf47ec010097242a2a867c77662d83
#179653 (ツ) Дон Реба
Последно редактирано на 19.06.2026 от Дон Реба, видяно: 178 пъти.
Baj_boeb

My picture

именно :)

#179656 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 19.06.2026 , видяно: 174 пъти.
Дон Реба

аз не бих се обзаложил, но даже и да е така то пак си влиза в тая графа. жените, децата и интелектуалците можеш да ги убедиш във всякаква глупост, и това е било винаги така но не е било пречка. истинската болест е не в това че жената е опитала да предпази негъра, а в това че е успяла да го предпази. все едно детенце да застане пред дядо си и да спаси агнето от клане

👆 👍 100% TRUE THAT!

Има солидни изследвания доказващи, че жените винаги са клоняли към негрите, ама това не е пречило на негрите да клонят по клоновете, закачени от белите мъже...

Проблема е модерен и е повече у мъжете, отколкото у жените... :-(

#180026 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 10:34 , видяно: 113 пъти.

Е тай кат стани... https://www.vesti.bg/bulgaria/britanskite-vlasti-izdirvat-3-500-bylgari-za-nepogaseni-studentski-zaemi-6262873 Британските власти издирват 3500 българи за непогасени заеми

Тц, тц - тея британците са кат граф Монте Кристо, батенце... пакистанец им наеба щерките, българския студент ги граби... остава и да ги обвинят и, че са путинисти и да ги изхвърлят от НАТО... и ще си живеят кат затворници по островите... :'-(

#180086 (ツ) bvbfan
Създадено на 18:06 , видяно: 88 пъти.
Последният акаунт на Единия

Е тай кат стани... https://www.vesti.bg/bulgaria/britanskite-vlasti-izdirvat-3-500-bylgari-za-nepogaseni-studentski-zaemi-6262873 Британските власти издирват 3500 българи за непогасени заеми

Тц, тц - тея британците са кат граф Монте Кристо, батенце... пакистанец им наеба щерките, българския студент ги граби... остава и да ги обвинят и, че са путинисти и да ги изхвърлят от НАТО... и ще си живеят кат затворници по островите... :'-(

Е чакай и българи им вземат помощите и стават милЕонери,

#180096 (ツ) Delegate
Последно редактирано на 20:07 от Delegate, видяно: 73 пъти.

Некъде четох, че тия дронове дето попиляха рафинерията в Мацква били оффлайн и рънвали някакви локални мулти модални модели, с които разпознавали терена съобразно с картите/картинките, качени в тях. Оттам възможността да ги свалиш остава само кинетична, но системите ПВО(С400) могат да следят до 30 цели(и то големи), но тука рояците са от стотици.

#180097 (ツ) Реконструктор
Създадено на 20:50 , видяно: 61 пъти.
Delegate

били оффлайн

Винаги са. Но да целиш точно с дивелъпърски методи няма да стане, то и не става.

#180109 (ツ) Дон Реба
Последно редактирано на 04:21 от Дон Реба, видяно: 42 пъти.
Реконструктор

Винаги са.

не бяха, цар путин изключи мобилния интернет точно за да спре дроновете които ползваха мрежата. аз и сега не съм сигурен че са офлайн, едва ли някой си казва технологията, по-скоро това са предположения на диванени експерти

#180120 (ツ) waldorf
Създадено на 07:41 , видяно: 30 пъти.

Един познат се занимава с ИИ за дронове та покрай него виждам това онова - отдавна има алтернатива на ГПС навигация която определя позицията по снимка от дрона - това по светло де, за през нощта може би е с някакви инфрачервени камери. И това от години го напъват да работи на батерии т.е. на слабичък хардуер. Май се получава.

#180127 (ツ) Реконструктор
Създадено на 08:53 , видяно: 19 пъти.
Дон Реба

не бяха, цар путин изключи мобилния интернет точно за да спре дроновете които ползваха мрежата. аз и сега не съм сигурен че са офлайн, едва ли някой си казва технологията, по-скоро това са предположения на диванени експерти

Никой не е "изключвал мобилния интернет", тече процес на китаизация, т.е. твърда филтрация на определен трафик. Естествено, в руски стил нещата се предобрят и чат-пат се филтрира повече, октолкото трябва. Заглушава се единствено GPS-a. С гпс и допълване с mems може да се достигне прилична точност. Но дори и тя не съм сигурен, че ще е достатъчна да събориш ректификационната колона на дадена рафинерия.

В Русия, както и на много места в света, за да купиш сим карта ти трябва паспорт, което терористите обикновено не ги устройва. За това се купуват карти от други държави с роуминг в Русия, но заради тоя роуминг получаваш супер насечено видео с огромен пинг, както се видя в акцията с летищата. Като цяло, не много ефективно и пак остава риска от проследяване.

#180129 (ツ) Дон Реба
Създадено на 09:00 , видяно: 16 пъти.
Реконструктор

В Русия, както и на много места в света, за да купиш сим карта ти трябва паспорт, което терористите обикновено не ги устройва.

само ако е с номер, сим карти без номер се продават на корем заради иота, има и(ди)отски продукти дето директно си имат такава набита още у фабриката, колите например май са така.

#180130 (ツ) gat3way
Създадено на 09:03 , видяно: 14 пъти.

В Русия, както и на много места в света, за да купиш сим карта ти трябва паспорт, което терористите обикновено не ги устройва.

У държава пълна с хора които биха продали и майка си за бутилка водка, тва според мен е последният проблем.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Загниващия запад
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE