Не е вярно това, само преди сто години реакцията на бялата жена щеше да е напълно различна. Това е следствие на тотална промивка на мозъка от еврейската пропаганда.
Не е вярно това, само преди сто години реакцията на бялата жена щеше да е напълно различна. Това е следствие на тотална промивка на мозъка от еврейската пропаганда.
аз не бих се обзаложил, но даже и да е така то пак си влиза в тая графа. жените, децата и интелектуалците можеш да ги убедиш във всякаква глупост, и това е било винаги така но не е било пречка. истинската болест е не в това че жената е опитала да предпази негъра, а в това че е успяла да го предпази. все едно детенце да застане пред дядо си и да спаси агнето от клане
Ушевата измет ни ги докара тия, ся да ги колят тях (ушевите)!
👆 👍 100% TRUE THAT!
Има солидни изследвания доказващи, че жените винаги са клоняли към негрите, ама това не е пречило на негрите да клонят по клоновете, закачени от белите мъже...
Проблема е модерен и е повече у мъжете, отколкото у жените...
Е тай кат стани... https://www.vesti.bg/bulgaria/britanskite-vlasti-izdirvat-3-500-bylgari-za-nepogaseni-studentski-zaemi-6262873 Британските власти издирват 3500 българи за непогасени заеми
Тц, тц - тея британците са кат граф Монте Кристо, батенце... пакистанец им наеба щерките, българския студент ги граби... остава и да ги обвинят и, че са путинисти и да ги изхвърлят от НАТО... и ще си живеят кат затворници по островите...
Е чакай и българи им вземат помощите и стават милЕонери,
Некъде четох, че тия дронове дето попиляха рафинерията в Мацква били оффлайн и рънвали някакви локални мулти модални модели, с които разпознавали терена съобразно с картите/картинките, качени в тях. Оттам възможността да ги свалиш остава само кинетична, но системите ПВО(С400) могат да следят до 30 цели(и то големи), но тука рояците са от стотици.
Винаги са. Но да целиш точно с дивелъпърски методи няма да стане, то и не става.
не бяха, цар путин изключи мобилния интернет точно за да спре дроновете които ползваха мрежата. аз и сега не съм сигурен че са офлайн, едва ли някой си казва технологията, по-скоро това са предположения на диванени експерти
Един познат се занимава с ИИ за дронове та покрай него виждам това онова - отдавна има алтернатива на ГПС навигация която определя позицията по снимка от дрона - това по светло де, за през нощта може би е с някакви инфрачервени камери. И това от години го напъват да работи на батерии т.е. на слабичък хардуер. Май се получава.
Никой не е "изключвал мобилния интернет", тече процес на китаизация, т.е. твърда филтрация на определен трафик. Естествено, в руски стил нещата се предобрят и чат-пат се филтрира повече, октолкото трябва. Заглушава се единствено GPS-a. С гпс и допълване с mems може да се достигне прилична точност. Но дори и тя не съм сигурен, че ще е достатъчна да събориш ректификационната колона на дадена рафинерия.
В Русия, както и на много места в света, за да купиш сим карта ти трябва паспорт, което терористите обикновено не ги устройва. За това се купуват карти от други държави с роуминг в Русия, но заради тоя роуминг получаваш супер насечено видео с огромен пинг, както се видя в акцията с летищата. Като цяло, не много ефективно и пак остава риска от проследяване.
само ако е с номер, сим карти без номер се продават на корем заради иота, има и(ди)отски продукти дето директно си имат такава набита още у фабриката, колите например май са така.