<bgdev />free

Вход Регистрация

Линкове 2.0
1

0 1 2 3 4 ...24 25 26 27 28 ...48 49 50 51 52

#179982 (ツ) Rabin
Създадено на 20.06.26 22:02 , видяно: 118 пъти.
a090a

Викаш, стига толкова си се занимавал с "индустрия"..? Щото такива ги плещеше преди 5-6 години- нова индустрия развиваш у Туче, под найлона, в парника.

Нищо не си разбрал, щото нищо не съм казал. Тая работа е колко да си финансирам мойте проекти.

Нещо непонятно за професионален клептоман на държавна пенсийка. Незаслужена.

#179983 (ツ) |
Създадено на 20.06.26 22:04 , видяно: 116 пъти.

Е как да не е така като е точно така. Ако утре уволнят козоеба, проекта остава на собственика на фирмата. :)

#179984 (ツ) Rabin
Създадено на 20.06.26 22:05 , видяно: 114 пъти.
|

Е как да не е така като е точно така. Ако утре уволнят козоеба, проекта остава на собственика на фирмата. :)

Може да не е баш така.

Макя ти проста!

#179990 (ツ) |
Създадено на 20.06.26 22:13 , видяно: 112 пъти.

Може да не е, ама е. :)

#179997 (ツ) a090a
Създадено на 20.06.26 22:20 , видяно: 106 пъти.
Rabin

Нищо не си разбрал, щото нищо не съм казал. Тая работа е колко да си финансирам мойте проекти.

Нещо непонятно за професионален клептоман на държавна пенсийка. Незаслужена.

Знам, че не казваш нищо (смислено). За това и винаги ти умножавам написаното по 0 (нула), и получавам точната информационна стойност на това, което си казал. Всичко останало е просто кодош на твой гръб!

#179998 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 20.06.26 22:24 , видяно: 105 пъти.

Хъ, освен комар се оказа, че имам и паяк у стаята - ама ше го оставя, стига да не ме занимава...

Нека си лови там и плете кото сака... сепак и той е човек... :-)

Ей, ама с тея Marvel филми и AI скоро ше мое си правим собствени епизоди на Спайдърмен... :-)

#180065 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 14:23 от Rabin, видяно: 78 пъти.
a090a

Знам, че не казваш нищо (смислено). За това и винаги ти умножавам написаното по 0 (нула), и получавам точната информационна стойност на това, което си казал. Всичко останало е просто кодош на твой гръб!

Като съм нула що ме измъкна за краката, от младата ми невеста, боклук долен? Нали за нищо не ставаме, що злоупотребихте с парите, времето и здравето ни? От нула може ли да крадеш?

#180067 (ツ) |
Създадено на 14:41 , видяно: 68 пъти.

Колкото повече остарява, толкова повече фобии събира козоеба.

Първо бяха само ганите. След това се добавиха и чернокраките, ваксините и казармата. Фобията за чернокраките е най-интересна, като се има предвид, че мечтае да става мангал. :)

#180070 (ツ) Rabin
Създадено на 14:47 , видяно: 63 пъти.
|

Колкото повече остарява, толкова повече фобии събира козоеба.

Първо бяха само ганите. След това се добавиха и чернокраките, ваксините и казармата. Фобията за чернокраките е най-интересна, като се има предвид, че мечтае да става мангал. :)

Това е класова борба, мама ти деба проста. Не е до фобия. Тая измет злоупотребиха с поколения наред, квото не нарязаха подариха на Зеленски, и ся пак са зяпнали, че съм имал задължения към тях! Правят тиха мобилизация.

#180082 (ツ) gat3way
Създадено на 17:10 , видяно: 52 пъти.

Рабиняк, глей ве мъдрост, мъдрост чувек!

#180083 (ツ) a090a
Създадено на 17:37 , видяно: 45 пъти.
Rabin

Като съм нула що ме измъкна за краката, от младата ми невеста, боклук долен? Нали за нищо не ставаме, що злоупотребихте с парите, времето и здравето ни? От нула може ли да крадеш?

Аз ли съм те измъкнал? Лъжеш!

И го твърдя толкова уверено, защото никога, никого не съм измъквал за краката от където и да било!

А както сам написа, ти си се отзовал САМ, доброволно на повиквателната! Защото така пише в закона!

Защо тогава ме обвиняваш мен, че аз съм спазил друга буква от закона?

#180090 (ツ) |
Създадено на 19:13 , видяно: 33 пъти.
gat3way

Рабиняк, глей ве мъдрост, мъдрост чувек!

TLDR?

#180093 (ツ) gat3way
Последно редактирано на 19:51 от gat3way, видяно: 24 пъти.

Кире запора обяснява как се прави пара (от това че са му запорирали парите и от истерическия парк ама от него вече не можело щото мерзавците го съсипали и затва ся инвесторите немало да си земат парите). Киро знае как се прави пара за разлика от всички останали и въобще трябва да бъде следван за всякакви финансови съвети. Също това кое не споменава е че чавето му не успяло да влезне в УНСС, което е забележително постижение и доказателство че крушата не пада по-далеч от дървото.

#180095 (ツ) |
Създадено на 20:05 , видяно: 16 пъти.
gat3way

Също това кое не споменава е че чавето му не успяло да влезне в УНСС, което е забележително постижение и доказателство че крушата не пада по-далеч от дървото.

Според козоеба висшето било загуба на време и без това. Само не знам дали го е чул от Запора или от някой друг идиот. :)

#180108 (ツ) Rabin
Създадено на 00:56 , видяно: 3 пъти.
a090a

Аз ли съм те измъкнал? Лъжеш!

И го твърдя толкова уверено, защото никога, никого не съм измъквал за краката от където и да било!

А както сам написа, ти си се отзовал САМ, доброволно на повиквателната! Защото така пише в закона!

Защо тогава ме обвиняваш мен, че аз съм спазил друга буква от закона?

Aха, както майките ви се подлагат доброволно на сетния чук. Чернокраката изобщо не е виновен!

0 1 2 3 4 ...24 25 26 27 28 ...48 49 50 51 52

Линкове 2.0
1

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE