<bgdev />free

Вход Регистрация

Пак няма да сменям масло
0

0 1 2 3 4 ...17 18 19 20 21 ...35 36 37 38 39

#179963 (ツ) |
Създадено на 20.06.26 21:18 , видяно: 162 пъти.

Брях, да му се невиди, големия шофьор чака трамвая на слънце докато бедните собственици на Тесли почти са го прегазили. :)

#179967 (ツ) Rabin
Създадено на 20.06.26 21:35 , видяно: 154 пъти.
|

Брях, да му се невиди, големия шофьор чака трамвая на слънце докато бедните собственици на Тесли почти са го прегазили. :)

Не съм казал, че собствениците на Тесла са бедни. Просто са роби на рекламата. След 10 г. тая Тесла ще ходи само до работа.

Голям шофьор също не съм. Най ми е лесно на трамвая/влака. По някаква причина харесвам релсов транспорт. Широко е, и някак тържествено.

#179968 (ツ) a090a
Създадено на 20.06.26 21:35 , видяно: 153 пъти.
Rabin

Оооо, шапкар бесен! Не можем всички на държавната хранилка. Все някой тряя да ви хрантути. Да паразитирате връз снагата ни. Липсваше ми. Мислех, че си стиснал гъза, от сетната игла. Радвам се, че си жив!

Седем изречения- седем лъжи, Rabin style! ОК, само шест- вярно е, че няма как всички да са на държавна работа.

Намери ли нещо "ново" ДО кофите?

#179969 (ツ) |
Създадено на 20.06.26 21:37 , видяно: 150 пъти.

Теслата не знам къде ще ходи, но собственика ѝ ще кара където си поиска.

А козоеба че не е голям шофьор е ясно (неможач във всички области), но смешното е как се дуеше пред Ламби.

Същата работа беше и преди с зеленчуците, докато ми омръзна да му слушам глупавите хвалби и го поставих на мястото му на неможач. :)

#179970 (ツ) Rabin
Създадено на 20.06.26 21:38 , видяно: 149 пъти.
a090a

Седем изречения- седем лъжи, Rabin style! ОК, само шест- вярно е, че няма как всички да са на държавна работа.

Намери ли нещо "ново" ДО кофите?

Кое е лъжа? Че сте паразити? Че ни отровихте младините? Че продължавате да ни тровите? ЧЕ избихте хиляди здрави деца в мирно време? Че сте крадливи мерзавци? Че сте пишман робовладелци, ама без да плащате на робите, че и ни изнудвахте ние да си плащаме. СС-овците на Хитлер са най-близо до натурата ви. Кърлежи - убийци.

Кое е лъжа от тия?

#179974 (ツ) |
Създадено на 20.06.26 21:46 , видяно: 145 пъти.
a090a

Седем изречения- седем лъжи, Rabin style! ОК, само шест- вярно е, че няма как всички да са на държавна работа.

Намери ли нещо "ново" ДО кофите?

Не знам дали са лъжи. Според мен козоеба е толкова изкукал, че не може да различава халюцинациите си от реалността.

#179977 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 20.06.26 21:51 от Rabin, видяно: 143 пъти.
|

Не знам дали са лъжи. Според мен козоеба е толкова изкукал, че не може да различава халюцинациите си от реалността.

Хаха, и ти ли си шапкар, като себеподобното крадливо нищожество, дето си реши, че сме му роби?

#179978 (ツ) a090a
Създадено на 20.06.26 21:55 , видяно: 137 пъти.
Rabin

Хаха, и ти ли си шапкар, като себеподобното крадливо нищожество, дето си реши, че сме му роби?

В мензис ли си бе, Вагиняк? Не е лесна твойта, не е... Разпрана путка, дето я тресе критическата.

Още от предния път чакам да намериш къде съм писал, че смятам или третирам някого като роб. Или съм третирал (минало време).

#179980 (ツ) Rabin
Създадено на 20.06.26 22:01 , видяно: 131 пъти.
a090a

В мензис ли си бе, Вагиняк? Не е лесна твойта, не е... Разпрана путка, дето я тресе критическата.

Още от предния път чакам да намериш къде съм писал, че смятам или третирам някого като роб. Или съм третирал (минало време).

То си беше факт, не смятане и намерение. Отвлякохте ни в безумните си обори, и ни обрахте младините под форма на рекет. После ми се смееш, че съм беден. Ми като ме ограби как няма да съм беден?

#179986 (ツ) a090a
Последно редактирано на 20.06.26 22:07 от a090a, видяно: 128 пъти.
Rabin

То си беше факт, не смятане и намерение. Отвлякохте ни в безумните си обори, и ни обрахте младините под форма на рекет. После ми се смееш, че съм беден. Ми като ме ограби как няма да съм беден?

Е я се върни и прегледай какво си писал ти, лично!

Сам си отишъл като си получил повиквателната. 2/3 от набора ти скатаха. Ама ти си уважаващ закона, ти си се отзовал. Ама не си овца, не!

Сам си си платил билета, даже те е било срам да си поискаш осребряване.

А ти се смея, защото си забавно тъп! И не само аз ти се смея- в който форум си влязъл, все ти си шута. С десетилетия!

#179989 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 20.06.26 22:10 от Rabin, видяно: 127 пъти.
a090a

Е я се върни и прегледай какво си писал ти, лично!

Сам си отишъл като си получил повиквателната. 2/3 от набора ти скатаха. Ама ти си уважаващ закона, ти си се отзовал. Ама не си овца, не!

Сам си си платил билета, даже те е било срам да си поискаш осребряване.

А ти се смея, защото си забавно тъп! И не само аз ти се смея- в който форум си влязъл, все ти си шута. С десетилетия!

Лъжеш, военопрестъпнико с фуражка. Ко значи сам съм отишъл? 100 % отидохме, не 2/3, щото после ни отвличате точно както ми го описа. Зверове с душегубка, като по сталиново време. Варварски преследвате, който откаже безумния ви обор, огледало на душиците ви мизерни крадливи.

Сам платих билета, щото не осребряваха на никого.

#179999 (ツ) a090a
Последно редактирано на 20.06.26 22:27 от a090a, видяно: 120 пъти.
Rabin

Лъжеш, военопрестъпнико с фуражка. Ко значи сам съм отишъл? 100 % отидохме, не 2/3, щото после ни отвличате точно както ми го описа. Зверове с душегубка, като по сталиново време. Варварски преследвате, който откаже безумния ви обор, огледало на душиците ви мизерни крадливи.

Сам платих билета, щото не осребряваха на никого.

Значи ЛЪЖЕШ коя година си служил! Т.е. много вероятно си значително над 50. Да не се окажеш по-дърт и от мен, а "младежо"?

Сам си отишъл, защото така пишело в повиквателната. И закона. Който закон не е гласуван от някой с униформа, а от парламента. Който пък е бил пълен с депутати, избрани от майка ти и баща ти. Демек, сърди де на тях!

#180006 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 20.06.26 23:18 , видяно: 112 пъти.
a090a

Който закон не е гласуван от някой с униформа, а от парламента. Който пък е бил пълен с депутати, избрани от майка ти и баща ти. Демек, сърди де на тях!

хаха, ето защо "демокрация" е мръсна дума

#180064 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 14:26 от Rabin, видяно: 77 пъти.
a090a

Значи ЛЪЖЕШ коя година си служил! Т.е. много вероятно си значително над 50. Да не се окажеш по-дърт и от мен, а "младежо"?

Сам си отишъл, защото така пишело в повиквателната. И закона. Който закон не е гласуван от някой с униформа, а от парламента. Който пък е бил пълен с депутати, избрани от майка ти и баща ти. Демек, сърди де на тях!

Родителите ми не са гласували да ни грабите, шапкар долен! Пазенето на Родината наистина е дълг и е достойно, вие, шапкарски въшки го обърнахте в каторга, краста и глад! Личните ви кръчми просперират, за нас отпадъците дето и прасетата не ги ядат. Нарязахте армията, оставихте майките си на мангалите, ся е на косъм шапкар да ни подари на Турция.

За свещи да ги давате, стотинките дето краднахте от залъка ни. Вместо да си гледам семейството ти градих вилата с крадени материали от поделението. Много такива има. За една вечеря и бира използваха и безплатен войнишки труд. Мрете в Ада!

Тия дето са над 50 г. си пътуваха по дефолт безплатно по влаците, без требване дори, само с униформа. Нас ни проверяваха, че малко ни е дето гладуваме уж в името на КМБ. Малко ви се видя дето ни опропастихте младините, и мизерен пътнишки билет 2-ра класа, ви досвидя. Да ми оберете семейните пари, още преди да си намеря работа, не ви досвидя.

От заплатата си 15 лева не помня и 1 стинка да взех! Всичко отиде в оборите ви, просто да не умрем от глад.

#180069 (ツ) Rabin
Създадено на 14:45 , видяно: 65 пъти.
a090a

Значи ЛЪЖЕШ коя година си служил! Т.е. много вероятно си значително над 50. Да не се окажеш по-дърт и от мен, а "младежо"?

Сам си отишъл, защото така пишело в повиквателната. И закона. Който закон не е гласуван от някой с униформа, а от парламента. Който пък е бил пълен с депутати, избрани от майка ти и баща ти. Демек, сърди де на тях!

И съм го казвал много пъти - как може новобранеца да уважава Армията като всички военни изглеждат, държат се и са абсолютни капути! Капути ли са?! Не чувам “тъй верно!”… Ами вижте примерно Доктора на Поделението - От кво е, от заплата ли е, от манталитет ли е, от простотия ли е - обаче като видиш шапкар - първото нещо което си мислиш е за продупчен капут, за смотан до костите си мозък, за череп пълен с гола вода, в която некой е повръщал с години! Военен - това звучи гордо друг път - звучи точно като професионален капут! Много малко военни приличат на войници, такива дето можеш да разчиташ на тях, че ще те защитат от турците като дойдат с брадите по три фута и ни карат да им праиме свирки…

https://fun.bgjargon.com/text/mk/army.htm

#180084 (ツ) a090a
Създадено на 17:56 , видяно: 51 пъти.
Rabin

Родителите ми не са гласували да ни грабите, шапкар долен! Пазенето на Родината наистина е дълг и е достойно, вие, шапкарски въшки го обърнахте в каторга, краста и глад! Личните ви кръчми просперират, за нас отпадъците дето и прасетата не ги ядат. Нарязахте армията, оставихте майките си на мангалите, ся е на косъм шапкар да ни подари на Турция.

За свещи да ги давате, стотинките дето краднахте от залъка ни. Вместо да си гледам семейството ти градих вилата с крадени материали от поделението. Много такива има. За една вечеря и бира използваха и безплатен войнишки труд. Мрете в Ада!

Тия дето са над 50 г. си пътуваха по дефолт безплатно по влаците, без требване дори, само с униформа. Нас ни проверяваха, че малко ни е дето гладуваме уж в името на КМБ. Малко ви се видя дето ни опропастихте младините, и мизерен пътнишки билет 2-ра класа, ви досвидя. Да ми оберете семейните пари, още преди да си намеря работа, не ви досвидя.

От заплатата си 15 лева не помня и 1 стинка да взех! Всичко отиде в оборите ви, просто да не умрем от глад.

Хе хе...

И кръчма не съм имал, никога! Нито някой в рода ми. Е?

В казармата не му харесвала храната, за това ял на лафките, и пак друг му виновен.

Сега в пет звезден хотел (по твои думи) те настанили, пак нещо не ти отърва!

То изглежда на теб не може да се угоди! Яж дебелия тогава!

#180089 (ツ) Delegate
Създадено на 18:50 , видяно: 39 пъти.

Рабина е фин човек. Той е свободолюбив до крайност, не иска да се обвързва дори с идеална цел, нито към жена, нито към банка(той ги отъждествява), нито към ганорник, нито към изчадието на Били Белезниците, нито към рекламнозомби айфони, нито към пластмасови електрички, които могат да му отнемат свободата докато пътува и се заключат докато дойде ушев, нито към отварата на Урсулът, нито към шапкарите и бусифицирането му до фронта. Той е фин и към храната - само избрани кълнове от неговата градина, никакви е-та, боклуци и стрийт фууд, следи стриктно какво се храни и го е страх да не му стане нещо. С една дума - пълен егоист.

#180091 (ツ) |
Създадено на 19:22 , видяно: 30 пъти.
Delegate

Рабина е фин човек. Той е свободолюбив до крайност, не иска да се обвързва дори с идеална цел, нито към жена, нито към банка(той ги отъждествява), нито към ганорник, нито към изчадието на Били Белезниците, нито към рекламнозомби айфони, нито към пластмасови електрички, които могат да му отнемат свободата докато пътува и се заключат докато дойде ушев, нито към отварата на Урсулът, нито към шапкарите и бусифицирането му до фронта. Той е фин и към храната - само избрани кълнове от неговата градина, никакви е-та, боклуци и стрийт фууд, следи стриктно какво се храни и го е страх да не му стане нещо. С една дума - пълен егоист.

Абе не знам, това да ядеш сухоежбина в хотелската стая на петзвезден хотел не ми изглежда много финно. :)

#180092 (ツ) Delegate
Създадено на 19:37 , видяно: 25 пъти.

Сухоежбина, но проверена и контролирана. Тия в ресторанта ръгат най-големите боклуци в храната. Ходят и взимат на едро от Метро или от други места най-големите евтинджоси, Clever, мевър, леща сметена от пода, половината камичета, ориз натрошен пето качество, некви мръшляци замразени и цели кофи от латекс с палмово масло. Все пак гонят макс пИчалба, а Ганя лапа и му плющят ушите.

#180094 (ツ) |
Създадено на 20:01 , видяно: 19 пъти.
Delegate

Сухоежбина, но проверена и контролирана. Тия в ресторанта ръгат най-големите боклуци в храната. Ходят и взимат на едро от Метро или от други места най-големите евтинджоси, Clever, мевър, леща сметена от пода, половината камичета, ориз натрошен пето качество, некви мръшляци замразени и цели кофи от латекс с палмово масло. Все пак гонят макс пИчалба, а Ганя лапа и му плющят ушите.

Вярно е това. На пастета му личи отдалеч какво има в него и няма как да го излъжат козоеба. Особено като напазарува от кварталното магазинче. :)

0 1 2 3 4 ...17 18 19 20 21 ...35 36 37 38 39

Пак няма да сменям масло
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE