<bgdev />free

Вход Регистрация

Пак няма да сменям масло
0

0 1 2 3 4 ...16 17 18 19 20 ...35 36 37 38 39

#179709 (ツ) |
Създадено на 19.06.2026 , видяно: 178 пъти.
waldorf

Абе, остава си едно усещане за имитация ... но пак - това си е субективно мнение.

Да, BMW имитират BMW дизайн. Мръсници!

#179711 (ツ) Delegate
Създадено на 19.06.2026 , видяно: 176 пъти.
Rabin

Ти ако си тъп да даваш чувал пари за еднодневка - ние не сме. Проблемът на електричката е цената на нов акумулатор. Ганя не е тъп да си купи стара ел. чекия.

Ся научих, че хибридите били с Ni-MH батерии и не струват 2 чувала пари. Смениха ги по 3 пъти, и не чакат по зарядни. Дори хибрид не бих си взел, икономията на дълъг път е никаква.

Абе, с онова e-CVT, което между другото е гениално и има по-малко движещи се части от обикновена ръчна кутия, няма съединители има всички плюсове на CVT-то (безброй предавки) и няма минусите на класическото CVT с ремък си е сравнително гот. ДВГ-то винаги работи в оптимален режим (~2500 оборота) и това + хибридната част теоретично може да даде и на извънградско икономия, въпреки, че като си я закрепиш на дълъг път и ръчката може да работи в оптимални обороти. Но e-CVT-то иска хибрид, понеже работи с два източника на въТрящ момент. Имаше преди разни пежа и други марки слагат една батерия и един мотор и всичкото това на обикновена роботизирана кутия и викат "напрайхе хибрид", което е пълен ташак. Иначе и скайактива на Мазда много го хвалят - па колко бил умно измислен, как плюсовете на дизела, без турбо, па микро комбъстъни, директно впръскване, еко-меко. Като искаш еко-меко и икономия, сложи си една газ и сери извън мола.

#179717 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 19.06.2026 от Rabin, видяно: 170 пъти.
waldorf

Кисело е гроздето! Тебе проблема ти е, че нямаш чувал с пари а не за какво да го дадеш като имаш много чували с пари.

Кис кис, като вайфоната. Дано не ми зачислят електричка, че вече ми направиха предложение за такова. Отказвам докато мога. Имам служебна кола. Почти не я ползвам, не е само моя. Не бих се подложил на унижение с електричка. Познават ме хората, няма такова унижение.

Ня мога да си представя пък там ква простотия ще е. Power bank на колелета!

#179718 (ツ) |
Създадено на 19.06.2026 , видяно: 167 пъти.

Хахаха, козоеба пак се хвали с чужди пари. :)

Важното е да се похвали все пак. :)

#179719 (ツ) Rabin
Създадено на 19.06.2026 , видяно: 162 пъти.
|

Хахаха, козоеба пак се хвали с чужди пари. :)

Важното е да се похвали все пак. :)

То е унижение, не хвалба. Не е батерийки, и пак избягвам да я карам. Ако ми зачислят батерийки ще им зафърля и вайфона и сапунерка, и ще тръгна с жипарата. Ще ми плащат горивото.

#179720 (ツ) |
Създадено на 19.06.2026 , видяно: 155 пъти.

Е как ще я кара, то шофирането не е лесно. :) Все пак козоеба е световноизвестен неможач. :)

#179722 (ツ) Rabin
Създадено на 19.06.2026 , видяно: 142 пъти.
|

Е как ще я кара, то шофирането не е лесно. :) Все пак козоеба е световноизвестен неможач. :)

Не ви ща боклуците!

#179734 (ツ) waldorf
Създадено на 19.06.2026 , видяно: 122 пъти.
|

Да, BMW имитират BMW дизайн. Мръсници!

Баш! Точно за това усещане ти говоря - гледаш им колата и ти остава кофтия вкус като на менте БМВ направено от самите БМВ ...

#179736 (ツ) |
Създадено на 19.06.2026 , видяно: 117 пъти.
waldorf

Баш! Точно за това усещане ти говоря - гледаш им колата и ти остава кофтия вкус като на менте БМВ направено от самите БМВ ...

Изглежда точно като BMW. Но няма проблем, че не ти харесва. Желаещи да го купят има толкова много, че не успяват да ги произведат. :)

#179738 (ツ) waldorf
Създадено на 19.06.2026 , видяно: 114 пъти.
|

Изглежда точно като BMW. Но няма проблем, че не ти харесва. Желаещи да го купят има толкова много, че не успяват да ги произведат. :)

Така разправят. Ама моя приятел като си я поръча я доставиха доста по бързо от слуховете за колко много се чакало щото имало такъв огромен интерес ...

#179739 (ツ) |
Създадено на 19.06.2026 , видяно: 111 пъти.
waldorf

Така разправят. Ама моя приятел като си я поръча я доставиха доста по бързо от слуховете за колко много се чакало щото имало такъв огромен интерес ...

Ей, вярно бе, бях забравил, че резерватниците все ги лъже някой. :)

#179740 (ツ) waldorf
Създадено на 20.06.2026 , видяно: 108 пъти.

Е, че PR отделите на тези фирми не е ли това работата им - да създадат търсене къде с някой контролирано изпуснат слух, къде с нарочно бавене на доставки за да се създаде илюзия за по голямо от реалното търсене - все неща които едва ли могат да се потвърдят или категорично отрекат.

#179741 (ツ) |
Последно редактирано на 20.06.2026 от |, видяно: 106 пъти.
waldorf

Е, че PR отделите на тези фирми не е ли това работата им - да създадат търсене къде с някой контролирано изпуснат слух, къде с нарочно бавене на доставки за да се създаде илюзия за по голямо от реалното търсене - все неща които едва ли могат да се потвърдят или категорично отрекат.

Не знам каква е работата на PR отделите на фирмите, но знам, че според голяма част от резерватниците всички лъжат. Подозирам, че това е защото те самите лъжат често. :)

Продажбите на моделите на различни коли се знаят.

#179742 (ツ) waldorf
Последно редактирано на 20.06.2026 от waldorf, видяно: 98 пъти.

Съгласен. Това, че всеки има право на мнение не прави мнението му миродавно за останалите.

#179743 (ツ) |
Създадено на 20.06.2026 , видяно: 94 пъти.
waldorf

Съгласен. Това, че всеки има право на мнение не прави мнението му миродавно за останалите.

Както беше казал някой, everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts.

#179885 (ツ) Rabin
Създадено на 20.06.26 17:42 , видяно: 53 пъти.

Неска щеше да ме отнесе една Тесла. Много са тихи.

#179920 (ツ) Реконструктор
Създадено на 20.06.26 19:07 , видяно: 40 пъти.
Rabin

Неска щеше да ме отнесе една Тесла. Много са тихи.

или ти си заухава шматка

#179923 (ツ) Rabin
Създадено на 20.06.26 19:15 , видяно: 35 пъти.
Реконструктор

или ти си заухава шматка

Скрил съм се на сенкя на тротоара, щото на спирката на тримвая сенкя нема. Накви кофи за боклук до менека, те се изпреварват отдясно, он не ме види. Азе не го чувам. Мина на педя от менека.

#179939 (ツ) a090a
Създадено на 20.06.26 20:10 , видяно: 29 пъти.
Rabin

Скрил съм се на сенкя на тротоара, щото на спирката на тримвая сенкя нема. Накви кофи за боклук до менека, те се изпреварват отдясно, он не ме види. Азе не го чувам. Мина на педя от менека.

Карма- прави, струваш, все ДО кофите!

#179950 (ツ) Rabin
Създадено на 20.06.26 20:39 , видяно: 24 пъти.
a090a

Карма- прави, струваш, все ДО кофите!

Оооо, шапкар бесен! Не можем всички на държавната хранилка. Все някой тряя да ви хрантути. Да паразитирате връз снагата ни. Липсваше ми. Мислех, че си стиснал гъза, от сетната игла. Радвам се, че си жив!

0 1 2 3 4 ...16 17 18 19 20 ...35 36 37 38 39

Пак няма да сменям масло
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE