<bgdev />free

Вход Регистрация

Абе Вагиняк, защо толкова те е срам от имената ти?
0

0 1 2 3 4 ...32 33 34 35 36 ...66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77

#179051 (ツ) |
Създадено на 13.06.2026 , видяно: 143 пъти.

Между другото "смисъла на живота" коментират най-вече разни путки като бгмамите :)

#179055 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 13.06.2026 , видяно: 137 пъти.
|

Между другото "смисъла на живота" коментират най-вече разни путки като бгмамите :)

Хъ, там коментират ли верно, Черта!? :-)

Аз не чета БГ-мама, ама ти явно си запознат...

Аз мисля, че там са твърде прости за да обсъждат къвто и да е "смисъл", камо ли па на живота... Вагиняка е перфектен за там... :-)

#179056 (ツ) Евлампи
Създадено на 13.06.2026 , видяно: 133 пъти.
Rabin

Поне си лежа коги ми е кеф, правя квото ми е кеф, не ми дреме за хорско мнение.

'Тая седмица (всяка седмица) е зор' :)

#179059 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 13.06.2026 от Rabin, видяно: 124 пъти.
Евлампи

'Тая седмица (всяка седмица) е зор' :)

Ми работно момче съм, не като вас.

Последният акаунт на Единия

Хъ, там коментират ли верно, Черта!? :-)

Аз не чета БГ-мама, ама ти явно си запознат...

Аз мисля, че там са твърде прости за да обсъждат къвто и да е "смисъл", камо ли па на живота... Вагиняка е перфектен за там... :-)

Ти си много умен щото. Написал си имената, самонарича се "гяур", оди им се унижава, че да не се унижава пред майка си за леща.

#179060 (ツ) |
Създадено на 13.06.2026 , видяно: 122 пъти.

Да, стоенето на един крак не е лесна работа за кекавец. :)

#179062 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 13.06.2026 , видяно: 112 пъти.
Rabin

Ти си много умен щото. Написал си имената, самонарича се "гяур", оди им се унижава, че да не се унижава пред майка си за леща.

Ми умен съм - да, и не съм Вагиняк кат тебе... дето нема как да удържи на мъжка дума, като е Вагиняк... :-(

#179063 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 13.06.2026 от Rabin, видяно: 100 пъти.
Последният акаунт на Единия

Ми умен съм - да, и не съм Вагиняк кат тебе... дето нема как да удържи на мъжка дума, като е Вагиняк... :-(

Ще си удържа на думата. И да, много ми е интересно, коя тъпа Гана няма да ти напише имената в търсачката, и да доде да види колко си шашаригав. Как им викаш гяури, и искаш да ги колиш. И после кво ще чиниш при тия тъпаци.

|

Да, стоенето на един крак не е лесна работа за кекавец. :)

И що да стоя на 1 крак?

#179065 (ツ) Евлампи
Създадено на 13.06.2026 , видяно: 91 пъти.
Rabin

Ми работно момче съм, не като вас.

'Поне си лежа коги ми е кеф, правя квото ми е кеф'

Последно? :)

#179066 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 13.06.2026 , видяно: 86 пъти.
Rabin

Ще си удържа на думата. И да, много ми е интересно, коя тъпа Гана няма да ти напише имената, и да доде да види колко си шашаригав. И после кво ще чиниш при тия тъпаци.

А ве ти си парадокс, бе Вагиняк - ама май си си обикновен лицемер...

Псуеш ни, че се дупиме на Урсула, а ти си готов да го поемеш на Гана с макарите - мен както виждаш, не ми пука.

Също така ни говориш, кви сме путки и не сме мъже, а още те чакам да платиш - миризлива шундра такава! >:-(

Мислех, че Стилгарката е лицемерка - ваксана-антиваксърка и т.н., ама ти си хем лицемерка, хем слива! >:-(

#179069 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 13.06.2026 от Rabin, видяно: 81 пъти.
Последният акаунт на Единия

А ве ти си парадокс, бе Вагиняк - ама май си си обикновен лицемер...

Псуеш ни, че се дупиме на Урсула, а ти си готов да го поемеш на Гана с макарите - мен както виждаш, не ми пука.

Също така ни говориш, кви сме путки и не сме мъже, а още те чакам да платиш - миризлива шундра такава! >:-(

Мислех, че Стилгарката е лицемерка - ваксана-антиваксърка и т.н., ама ти си хем лицемерка, хем слива! >:-(

Още не съм си платил хотела за морето. Не успях да ги навия да почивам коги има най-много работа.

Що мислиш, че ти си ми най-зор? Псувал съм те на майка, не те уважавам, ще платя за себеуважение, малко само да си поема въздух. Допреди няма и месец очите ми бяха яко преуморени. Последна грижа си ми, но все пак наближава време за плащане, и ще минеш и ти от ред.

Как ми викаш слабо ме вълнува, само не ме карай да те псувам, колкото и да те кефи. Ти си един от белите донори, защитаваш туй дето се случва, именно такива като тебе мразя по дефолт, дето сте ми народ. Дори да си гласувал за Величие, което ме съмнява - пак сте жалка розова слуз, храна за всеки паразит, който мине под телта на границата.

#179070 (ツ) Последният акаунт на Единия
Последно редактирано на 13.06.2026 от Последният акаунт на Единия, видяно: 77 пъти.
Rabin

Още не съм си платил хотела за морето. Не успях да ги навия да почивам коги има най-много работа.

Що мислиш, че ти си ми най-зор? Псувал съм те на майка, не те уважавам, ще платя за себеуважение, малко само да си поема въздух. Допреди няма и месец очите ми бяха яко преуморени. Последна грижа си ми, но все пак наближава време за плащане, и ще минеш и ти от ред.

Щото мъжа, кат обещае нещо в срок си плаща, а като е вагина смръдлива кифленска се офлянква и увърта...

Не съм ти на зор, ама си шундра...

#179071 (ツ) Евлампи
Създадено на 13.06.2026 , видяно: 70 пъти.
Rabin

Ще си удържа на думата

Вагиняк, ти ВЕЧЕ не удържа на думата, два месеца минаха от изборите :)

Rabin

И да, много ми е интересно, коя тъпа Гана няма да ти напише имената в търсачката, и да доде да види колко си шашаригав. Как им викаш гяури, и искаш да ги колиш. И после кво ще чиниш при тия тъпаци.

Тук малко сякаш си аутист ли незнам какво? Тези неща са нещо дето се научава някъде в предучилищна възраст, самият ти въртеше и сучеше как това че си скумел на един крак (нещо което сам си писал) било майтап, обаче сички други са сериозни през цялото време, само ти се шегуваш :)

А, да, може би 'аргумента' е че ти не си си писал имената обаче имената ти изобщо не са трудни за научаване, просто на никого не му трябват и това че ревниво ги пазиш е по-скоро указател че те е срам от себе се, което е разбираемо понеже си глупава и слабохарактерна путка :)

#179072 (ツ) |
Създадено на 13.06.2026 , видяно: 69 пъти.

Хахаха, козоеба искал да ходи на море, но ганата скръцнала със зъби и казала "НЕ"! И козоеба застанал на един крак и козирувал. :)

Добре че няма законен калашник. :)

#179073 (ツ) Rabin
Създадено на 13.06.2026 , видяно: 68 пъти.
Последният акаунт на Единия

Щото мъжа, кат обещае нещо в срок си плаща, а като е вагина смръдлива кифленска се офлянква и увърта...

Не съм ти на зор, ама си шундра...

В какъв срок съм обещал? Че не си спомням да съм давал срокове. Само пожелания.

Да се върна и от тая командировка, мисля вече да си сядам на гъза, и да остане време и за тебе. В момента си скатавам куфара.

#179074 (ツ) Rabin
Създадено на 13.06.2026 , видяно: 62 пъти.
|

Хахаха, козоеба искал да ходи на море, но ганата скръцнала със зъби и казала "НЕ"! И козоеба застанал на един крак и козирувал. :)

Добре че няма законен калашник. :)

Ми и аз да съм и аз щях да постъпя като Гана. Ама поне се пробвах да мина метър. Трябвам им, щото съм кадърен. Не като Евгени, дето се чуди цял ден ква простотия да гледа, и не мърда от гетото си.

#179075 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 13.06.2026 , видяно: 59 пъти.
Rabin

В какъв срок съм обещал? Че не си спомням да съм давал срокове. Само пожелания.

Да се върна и от тая командировка, мисля вече да си сядам на гъза, и да остане време и за тебе. В момента си скатавам куфара.

Ламбе - ако имаш спомен от коментара му де обещаваше, че ще плати до седмица - намери го...

Не ми се спори с тая Шунра Миризлива повече - имам книга да пиша... :-)

#179076 (ツ) Rabin
Създадено на 13.06.2026 , видяно: 57 пъти.
Евлампи

'Поне си лежа коги ми е кеф, правя квото ми е кеф'

Последно? :)

Ми бачкам от къщи, хващам софтуерен проект, няма да имам Гана, ще работя сам. Кво ми е? Именно покрай тоя проект ще пътувам утре. От кога не си излизал от Слатина?

#179077 (ツ) |
Създадено на 13.06.2026 , видяно: 53 пъти.

Ахахахахаха, трябвал им... Козоеба се хваща на най-елементарните номера на ганите. :)

Ама важното е, че е свободен електрон и може да прави каквото си поиска. Самонает и съдружник! :)

#179079 (ツ) Rabin
Създадено на 13.06.2026 , видяно: 46 пъти.
|

Ахахахахаха, трябвал им... Козоеба се хваща на най-елементарните номера на ганите. :)

Ама важното е, че е свободен електрон и може да прави каквото си поиска. Самонает и съдружник! :)

1-2 седмици на море, голяма драма го изкара. Карат ме да излизам отпуска.

Твойта Гана не те ли пуска?

#179081 (ツ) |
Последно редактирано на 13.06.2026 от |, видяно: 42 пъти.

На моята "Гана" изобщо не ѝ казвам когато излизам в отпуска.

Но е радостно, че свободния електрон ганите го :карат" да прави неща. И той козирува на един крак. :)

А го карат да излиза в отпуска, защото е кадърен и им трябва. :)

0 1 2 3 4 ...32 33 34 35 36 ...66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77

Абе Вагиняк, защо толкова те е срам от имената ти?
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE