<bgdev />free

Вход Регистрация

Абе Вагиняк, защо толкова те е срам от имената ти?
0

0 1 2 3 4 ...31 32 33 34 35 ...65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77

#179017 (ツ) |
Създадено на 13.06.2026 , видяно: 149 пъти.

Е то за козоеба няма нищо по-важно от парите. Нормално е заради пари да се разделя и с жените.

#179018 (ツ) gat3way
Създадено на 13.06.2026 , видяно: 142 пъти.

Точно за пари се разделяме, да. Туй дето му викате мъжество и семеен живот, за мен е все робство. Някой да ти казва как да си живееш живота е робство.

Рабине, женският диктат само щеше да те вкара в правия път, вместо да живееш като саможив беднотор.

#179029 (ツ) Rabin
Създадено на 13.06.2026 , видяно: 126 пъти.
gat3way

Рабине, женският диктат само щеше да те вкара в правия път, вместо да живееш като саможив беднотор.

Ако има слон да ми арчи кървавите пари - по-богат ли ще съм?

#179030 (ツ) |
Създадено на 13.06.2026 , видяно: 123 пъти.

Козоеба пак говори за пари. :)

#179031 (ツ) Rabin
Създадено на 13.06.2026 , видяно: 119 пъти.
|

Козоеба пак говори за пари. :)

И за майка ти.

#179032 (ツ) |
Създадено на 13.06.2026 , видяно: 116 пъти.

Козоеба пак говори за неща, които няма. Майки и пари. :)

#179033 (ツ) gat3way
Създадено на 13.06.2026 , видяно: 110 пъти.
Rabin

Ако има слон да ми арчи кървавите пари - по-богат ли ще съм?

Най-вероятно да, щот щеше да те юрка да бачкаш, не да си чешеш това дето се спори какво е, както и да е, щеше да си по-богат ДОРИ да ти ги харчи според мен.

#179034 (ツ) Rabin
Създадено на 13.06.2026 , видяно: 109 пъти.
gat3way

Най-вероятно да, щот щеше да те юрка да бачкаш, не да си чешеш това дето се спори какво е, както и да е, щеше да си по-богат ДОРИ да ти ги харчи според мен.

Това ли е сми на Живота, СКУМ-уване до сетен чук?

#179035 (ツ) |
Създадено на 13.06.2026 , видяно: 104 пъти.

Интересно какъв е смисъла на живота според миризлив содомит като козоеба? :)

#179037 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 13.06.2026 от Rabin, видяно: 97 пъти.
|

Интересно какъв е смисъла на живота според миризлив содомит като козоеба? :)

СКУМ и Вайфон, как какво? И Ел. чекия.

Макя ти проста!

#179039 (ツ) gat3way
Създадено на 13.06.2026 , видяно: 93 пъти.
Rabin

Това ли е сми на Живота, СКУМ-уване до сетен чук?

Рабиняк, ти си убеден че живееш смислено? Тука си леко в конфликт с мащехата природа според мен.

#179040 (ツ) |
Създадено на 13.06.2026 , видяно: 92 пъти.

Мда, като стане въпрос за конкретни неща като "смисъла на живота" или "научни публикации подкрепящи смъртността на ваксините", миризливия содомит се разсейва. Защото не казват такива неща по теле-визията. :)

#179041 (ツ) Rabin
Създадено на 13.06.2026 , видяно: 87 пъти.
|

Мда, като стане въпрос за конкретни неща като "смисъла на живота" или "научни публикации подкрепящи смъртността на ваксините", миризливия содомит се разсейва. Защото не казват такива неща по теле-визията. :)

Ваща наука, дето трябва да ѝ се вярва ли?

gat3way

Рабиняк, ти си убеден че живееш смислено? Тука си леко в конфликт с мащехата природа според мен.

Отглеждане на нови роби малко не ми е приоритет. И с мойто и без мойто все чернокраките ще просперират.

#179042 (ツ) gat3way
Създадено на 13.06.2026 , видяно: 82 пъти.

Отглеждане на нови роби малко не ми е приоритет. И с мойто и без мойто все чернокраките ще просперират.

Като е и с твоето и без твоето, кво протестираш, тва твоето мрънкане изглежда доволно безсмислено. Не само че нема да стане на твоята, ами и мрънкането ще приключи заедно с тебе.

#179043 (ツ) |
Създадено на 13.06.2026 , видяно: 80 пъти.

Миризливия козоеб постоянно квичи кое не било смисъла на живота, но нещо много го е срам да каже кое Е смисъла на живота. :)

#179044 (ツ) Rabin
Създадено на 13.06.2026 , видяно: 71 пъти.
gat3way

Като е и с твоето и без твоето, кво протестираш, тва твоето мрънкане изглежда доволно безсмислено. Не само че нема да стане на твоята, ами и мрънкането ще приключи заедно с тебе.

Поне си лежа коги ми е кеф, правя квото ми е кеф, не ми дреме за хорско мнение.

|

Миризливия козоеб постоянно квичи кое не било смисъла на живота, но нещо много го е срам да каже кое Е смисъла на живота. :)

Смисълът още не са го открили, макя ти простата, фОстата. Не е туй дето си мислиш, че е.

#179046 (ツ) |
Създадено на 13.06.2026 , видяно: 62 пъти.

Значи не били открили смисъла на живота, но миризливия козоеб знае кое не е :)

#179048 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 13.06.2026 от Rabin, видяно: 42 пъти.
|

Значи не били открили смисъла на живота, но миризливия козоеб знае кое не е :)

Добре, кажи ми какво ще остане след тебе. Хиляди тонове шлака и скрап, и нови 2 боклука, дето ще направят същото че и повече.

Макя ти проста!

#179049 (ツ) Дърти Хари
Създадено на 13.06.2026 , видяно: 39 пъти.

Кравар някой ден ше се задавиш и пукнеш от злоба.

#179050 (ツ) |
Създадено на 13.06.2026 , видяно: 37 пъти.
Дърти Хари

Кравар някой ден ше се задавиш и пукнеш от злоба.

Говедо, пий си хапчетата. :)

0 1 2 3 4 ...31 32 33 34 35 ...65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77

Абе Вагиняк, защо толкова те е срам от имената ти?
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE