<bgdev />free

Вход Регистрация

Абе Вагиняк, защо толкова те е срам от имената ти?
0

0 1 2 3 4 ...31 32 33 34 35 ...65 66 67 68 69 ...71 72 73 74 75 76 77 78

#179017 (ツ) |
Създадено на 13.06.2026 , видяно: 160 пъти.

Е то за козоеба няма нищо по-важно от парите. Нормално е заради пари да се разделя и с жените.

#179018 (ツ) gat3way
Създадено на 13.06.2026 , видяно: 153 пъти.

Точно за пари се разделяме, да. Туй дето му викате мъжество и семеен живот, за мен е все робство. Някой да ти казва как да си живееш живота е робство.

Рабине, женският диктат само щеше да те вкара в правия път, вместо да живееш като саможив беднотор.

#179029 (ツ) Rabin
Създадено на 13.06.2026 , видяно: 137 пъти.
gat3way

Рабине, женският диктат само щеше да те вкара в правия път, вместо да живееш като саможив беднотор.

Ако има слон да ми арчи кървавите пари - по-богат ли ще съм?

#179030 (ツ) |
Създадено на 13.06.2026 , видяно: 134 пъти.

Козоеба пак говори за пари. :)

#179031 (ツ) Rabin
Създадено на 13.06.2026 , видяно: 130 пъти.
|

Козоеба пак говори за пари. :)

И за майка ти.

#179032 (ツ) |
Създадено на 13.06.2026 , видяно: 127 пъти.

Козоеба пак говори за неща, които няма. Майки и пари. :)

#179033 (ツ) gat3way
Създадено на 13.06.2026 , видяно: 121 пъти.
Rabin

Ако има слон да ми арчи кървавите пари - по-богат ли ще съм?

Най-вероятно да, щот щеше да те юрка да бачкаш, не да си чешеш това дето се спори какво е, както и да е, щеше да си по-богат ДОРИ да ти ги харчи според мен.

#179034 (ツ) Rabin
Създадено на 13.06.2026 , видяно: 120 пъти.
gat3way

Най-вероятно да, щот щеше да те юрка да бачкаш, не да си чешеш това дето се спори какво е, както и да е, щеше да си по-богат ДОРИ да ти ги харчи според мен.

Това ли е сми на Живота, СКУМ-уване до сетен чук?

#179035 (ツ) |
Създадено на 13.06.2026 , видяно: 115 пъти.

Интересно какъв е смисъла на живота според миризлив содомит като козоеба? :)

#179037 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 13.06.2026 от Rabin, видяно: 108 пъти.
|

Интересно какъв е смисъла на живота според миризлив содомит като козоеба? :)

СКУМ и Вайфон, как какво? И Ел. чекия.

Макя ти проста!

#179039 (ツ) gat3way
Създадено на 13.06.2026 , видяно: 104 пъти.
Rabin

Това ли е сми на Живота, СКУМ-уване до сетен чук?

Рабиняк, ти си убеден че живееш смислено? Тука си леко в конфликт с мащехата природа според мен.

#179040 (ツ) |
Създадено на 13.06.2026 , видяно: 103 пъти.

Мда, като стане въпрос за конкретни неща като "смисъла на живота" или "научни публикации подкрепящи смъртността на ваксините", миризливия содомит се разсейва. Защото не казват такива неща по теле-визията. :)

#179041 (ツ) Rabin
Създадено на 13.06.2026 , видяно: 98 пъти.
|

Мда, като стане въпрос за конкретни неща като "смисъла на живота" или "научни публикации подкрепящи смъртността на ваксините", миризливия содомит се разсейва. Защото не казват такива неща по теле-визията. :)

Ваща наука, дето трябва да ѝ се вярва ли?

gat3way

Рабиняк, ти си убеден че живееш смислено? Тука си леко в конфликт с мащехата природа според мен.

Отглеждане на нови роби малко не ми е приоритет. И с мойто и без мойто все чернокраките ще просперират.

#179042 (ツ) gat3way
Създадено на 13.06.2026 , видяно: 93 пъти.

Отглеждане на нови роби малко не ми е приоритет. И с мойто и без мойто все чернокраките ще просперират.

Като е и с твоето и без твоето, кво протестираш, тва твоето мрънкане изглежда доволно безсмислено. Не само че нема да стане на твоята, ами и мрънкането ще приключи заедно с тебе.

#179043 (ツ) |
Създадено на 13.06.2026 , видяно: 91 пъти.

Миризливия козоеб постоянно квичи кое не било смисъла на живота, но нещо много го е срам да каже кое Е смисъла на живота. :)

#179044 (ツ) Rabin
Създадено на 13.06.2026 , видяно: 82 пъти.
gat3way

Като е и с твоето и без твоето, кво протестираш, тва твоето мрънкане изглежда доволно безсмислено. Не само че нема да стане на твоята, ами и мрънкането ще приключи заедно с тебе.

Поне си лежа коги ми е кеф, правя квото ми е кеф, не ми дреме за хорско мнение.

|

Миризливия козоеб постоянно квичи кое не било смисъла на живота, но нещо много го е срам да каже кое Е смисъла на живота. :)

Смисълът още не са го открили, макя ти простата, фОстата. Не е туй дето си мислиш, че е.

#179046 (ツ) |
Създадено на 13.06.2026 , видяно: 73 пъти.

Значи не били открили смисъла на живота, но миризливия козоеб знае кое не е :)

#179048 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 13.06.2026 от Rabin, видяно: 53 пъти.
|

Значи не били открили смисъла на живота, но миризливия козоеб знае кое не е :)

Добре, кажи ми какво ще остане след тебе. Хиляди тонове шлака и скрап, и нови 2 боклука, дето ще направят същото че и повече.

Макя ти проста!

#179049 (ツ) Дърти Хари
Създадено на 13.06.2026 , видяно: 50 пъти.

Кравар някой ден ше се задавиш и пукнеш от злоба.

#179050 (ツ) |
Създадено на 13.06.2026 , видяно: 48 пъти.
Дърти Хари

Кравар някой ден ше се задавиш и пукнеш от злоба.

Говедо, пий си хапчетата. :)

0 1 2 3 4 ...31 32 33 34 35 ...65 66 67 68 69 ...71 72 73 74 75 76 77 78

Абе Вагиняк, защо толкова те е срам от имената ти?
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE