<bgdev />free

Вход Регистрация

Абе Вагиняк, защо толкова те е срам от имената ти?
0

0 1 2 3 4 ...25 26 27 28 29 ...53 54 55 56 57 ...64 65 66 67 68 ...73 74 75 76 77

#177648 (ツ) Rabin
Създадено на 02.06.2026 , видяно: 184 пъти.
|

На козоеба само пари са му в главата. За друго не може да говори.

Мога бе, на макя ти диварника също поменувам. Аз му разправям, че си правя сам нещата, он пари та пари. Вие ганосвате за рекламни материали, не аз.

#177649 (ツ) gat3way
Създадено на 02.06.2026 , видяно: 182 пъти.

Важното е, че не съм давал луди пари за аудио, макс. 20 евро да съм изхарчил за всичките нацяло. Там кондери Elma Silmic, чисто нови цокли, и дотам. Кефело ме направил съм си. Глупутка си ти, че според тебе тряя се кефя на ваще простотии, не на мойте.

Това не е постижение, при положение че не може да ги дадеш и да искаш. То ако можеше да ги дадеш, щеше да си полурабиняк, не рабиняк.

#177650 (ツ) |
Създадено на 02.06.2026 , видяно: 180 пъти.

Козоеба се хвали колко пари е спестил да направи нещо безполезно. :)

Като вица за младия габровец дето тичал зад автобуса да спести 6 стотинки.

#177652 (ツ) Rabin
Създадено на 02.06.2026 , видяно: 176 пъти.
gat3way

Това не е постижение, при положение че не може да ги дадеш и да искаш. То ако можеше да ги дадеш, щеше да си полурабиняк, не рабиняк.

Не мога да си купя ламбажийница с EL84 или какво?

|

Козоеба се хвали колко пари е спестил да направи нещо безполезно. :)

Като вица за младия габровец дето тичал зад автобуса да спести 6 стотинки.

Твойте простотии са безполезни.

#177653 (ツ) |
Създадено на 02.06.2026 , видяно: 173 пъти.

Е, моите колайдъри си работят, не садя разсад през юни и колата ми не е на трупчета.

#177655 (ツ) Rabin
Създадено на 02.06.2026 , видяно: 168 пъти.
|

Е, моите колайдъри си работят, не садя разсад през юни и колата ми не е на трупчета.

Колайдър нямаш, щото нямаш акъл ако не ти каже Гана кво да правиш. Сядя през Юни, щото бях в София. Колата не е на трупчета точно, но не ми трябва в СФ.

#177657 (ツ) |
Създадено на 02.06.2026 , видяно: 164 пъти.

Разбира се че имам колайдъри. И време имам в изобилие, Пък и пари се намират. :)

#177659 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 02.06.2026 от Rabin, видяно: 161 пъти.
|

Разбира се че имам колайдъри. И време имам в изобилие, Пък и пари се намират. :)

Само затуй кибичиш, да твърдиш колко пари имаш, и сме длъжни да ти вярваме. Който не ти вярва му лепиш клевети. Боклук!

И най-вече да твърдиш колко аз нямам пари. Щото не ти се кефя на епълските боклуци и на подобието на автомобил, което може да го угаси всеки свинеподобен Ушев, само с едно обаждане по радиото.

#177660 (ツ) |
Създадено на 02.06.2026 , видяно: 155 пъти.

Че козоеба няма пари е факт. Както е и факт че от инсталиране на звъ̀нци няма време да се изпикае. Само в обедната почивка! :)

#177661 (ツ) Rabin
Създадено на 02.06.2026 , видяно: 153 пъти.
|

Че козоеба няма пари е факт. Както е и факт че от инсталиране на звъ̀нци няма време да се изпикае. Само в обедната почивка! :)

Айде пак са почна. Нямам пари за какво? За твойте боклуци ли? Макя ти деба проста!

#177662 (ツ) |
Създадено на 02.06.2026 , видяно: 151 пъти.

Няма пари да си плати дълговете, затова и му разпаряме путката всеки ден. :)

#177664 (ツ) Rabin
Създадено на 02.06.2026 , видяно: 145 пъти.
|

Няма пари да си плати дълговете, затова и му разпаряме путката всеки ден. :)

На майка ти путката разпарят, от маалата. А мотането ми е, да ви покажа неуважение. Няма как да уважавам някой, когото съм принуден да псувам.

#177665 (ツ) |
Създадено на 02.06.2026 , видяно: 141 пъти.

Козоеба пак започна да разказва за тъжната съдба на майка си докато е била жива.

И пак се оправдава мизерника. Можел, ама не искал, хахаха.

#177666 (ツ) Rabin
Създадено на 02.06.2026 , видяно: 137 пъти.
|

Козоеба пак започна да разказва за тъжната съдба на майка си докато е била жива.

И пак се оправдава мизерника. Можел, ама не искал, хахаха.

Именно, не е оправдание. Показване на приоритети е. Макя ти проста!

#177671 (ツ) |
Създадено на 02.06.2026 , видяно: 121 пъти.

Да, за путките никога не е приоритет да се държат като мъже. :)

#177674 (ツ) Rabin
Създадено на 02.06.2026 , видяно: 106 пъти.
|

Да, за путките никога не е приоритет да се държат като мъже. :)

Мъжете как се държат с тия, де псуват на майка?

#177675 (ツ) gat3way
Създадено на 02.06.2026 , видяно: 101 пъти.
Rabin

Именно, не е оправдание. Показване на приоритети е. Макя ти проста!

Рабине, вземай пример от твоя идол киро запора. Веднага се юрна да внася пари по запорираните му сметки.

#177677 (ツ) |
Последно редактирано на 02.06.2026 от |, видяно: 93 пъти.

Мъжете обикновено понабиват тези, които псуват на майка. То затова и путката я е страх да се покаже на живо :)

Но не говорехме за мъжете, а за путките дето не си плащат дълговете.

#177682 (ツ) Rabin
Създадено на 02.06.2026 , видяно: 77 пъти.
|

Мъжете обикновено понабиват тези, които псуват на майка. То затова и путката я е страх да се покаже на живо :)

Но не говорехме за мъжете, а за путките дето не си плащат дълговете.

И кво да те правя, за дето си изливаш вътрешната содомия, ако не те напсувам?

gat3way

Рабине, вземай пример от твоя идол киро запора. Веднага се юрна да внася пари по запорираните му сметки.

И като ги внесе кво? Пак е запориран.

#177688 (ツ) |
Създадено на 02.06.2026 , видяно: 58 пъти.

Козоеба на 50 години станал, пак не разбрал, пак пита да му обясняват. И като псува какво точно се променя? :) Само дето го е страх да се покаже от дупката си, защото някой ще му счупи главата в бордюра.

0 1 2 3 4 ...25 26 27 28 29 ...53 54 55 56 57 ...64 65 66 67 68 ...73 74 75 76 77

Абе Вагиняк, защо толкова те е срам от имената ти?
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE