<bgdev />free

Вход Регистрация

Льотчика истински цар
0

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

#177027 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 28.05.2026 , видяно: 289 пъти.
Rabin

Тебе пръв ще задърпат.

Бе ти си тоя дето винаги вади дебелия от чувала с путките...

#177029 (ツ) Delegate
Създадено на 28.05.2026 , видяно: 285 пъти.
Последният акаунт на Единия

Бе ти си тоя дето винаги вади дебелия КУР от чувала с путките...

Opposites attract

#177030 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 28.05.2026 , видяно: 280 пъти.
Delegate

Opposites attract

rofl rofl rofl

#177034 (ツ) Дон Реба
Създадено на 28.05.2026 , видяно: 270 пъти.

аз даже имам подозрение как ще стане - ще отиде в естония "за справка" по регистрираната фирма, и на излизане от общината - опаааа...

My picture
#177035 (ツ) Дон Реба
Създадено на 28.05.2026 , видяно: 262 пъти.

приключения рабина в естонии S1E1 :-) :-)

My picture
Attached files:
FileSizeUploadedDownloadsMD5 hash
rabin_tck2.jpg152486 bytes28.05.20266956c689be57759e9f51ed7ab88aad07e3
#177036 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 28.05.2026 от Rabin, видяно: 260 пъти.
Дон Реба

приключения рабина в естонии S1E1 :-) :-)

My picture

С кво го барна тоя шрифт? ИИ вероятно. Вълкът сигур е с флага на Естония, на пагона.

#177038 (ツ) Дон Реба
Последно редактирано на 28.05.2026 от Дон Реба, видяно: 251 пъти.

да, геминито сложи флага самосиндикално, аз само поисках да го направи с камуфлаж. ма за това са сеща, а не се сети да обърне Е-то

#177147 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 28.05.2026 , видяно: 216 пъти.

My picture
#177154 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 28.05.2026 , видяно: 207 пъти.
Rabin

Неслучайно им дигнаха в пъти, заплатите на ушевата измет. Гласят ни за фронта в култа на Зеленски. Или за Иран, който предложи повече.

Айде дано, искам да умра за евреите. О богоизбрани евреи, господари на света, бусифицирайте ме в името на светлото бъдеще.

#177155 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 28.05.2026 , видяно: 206 пъти.
Последният акаунт на Единия

Бе ти си тоя дето винаги вади дебелия от чувала с путките...

Евреина е този дето те лъже че в чувала има путки. Реално винаги е имало само патки и той ги е сложил там.

#177178 (ツ) Delegate
Последно редактирано на 29.05.2026 от Delegate, видяно: 179 пъти.
Attached files:
FileSizeUploadedDownloadsMD5 hash
питч.jpg195705 bytes29.05.20265496fe4588deddfbcac91997f4f1d2e0e9
#177181 (ツ) BIGBUGEX
Създадено на 29.05.2026 , видяно: 169 пъти.

Правилно. Щатите искат да бомбят горките иранчета.

#177183 (ツ) Delegate
Създадено на 29.05.2026 , видяно: 164 пъти.
#177184 (ツ) Последният акаунт на Единия
Последно редактирано на 29.05.2026 от Последният акаунт на Единия, видяно: 161 пъти.
#177187 (ツ) BIGBUGEX
Създадено на 29.05.2026 , видяно: 148 пъти.
#177188 (ツ) Последният акаунт на Единия
Последно редактирано на 29.05.2026 от Последният акаунт на Единия, видяно: 143 пъти.

My picture

Кърджалиите са страшно нещо... :'-( Нападат КАТ-аджии...

#177253 (ツ) Реконструктор
Създадено на 30.05.2026 , видяно: 98 пъти.
Attached files:
FileSizeUploadedDownloadsMD5 hash
image.png3119882 bytes30.05.202642194597ea1c5185caf764e13817cce182
#177255 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 30.05.2026 , видяно: 97 пъти.
#177257 (ツ) Реконструктор
Създадено на 30.05.2026 , видяно: 87 пъти.

Мега задобрял е, добре, че си купих памет преди да поскъпне rofl rofl rofl

#177281 (ツ) waldorf
Създадено на 30.05.2026 , видяно: 68 пъти.
Реконструктор

Мега задобрял е, добре, че си купих памет преди да поскъпне rofl rofl rofl

Колко взе? 1ТБ?

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Льотчика истински цар
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE