<bgdev />free

Вход Регистрация

Как гарантирано да спечелите 40 евро
0

0 1 2 3 4 5 6 7 8

#175720 (ツ) gat3way
Създадено на 19.05.2026 , видяно: 329 пъти.

Ами може да тропнеш с крак и да настояваш да не ти викат "путка" предполагам, но с един авер навремето на който му туриха прякор "керкечкин", това не сработи.

Ся да не кажеш че никой не те е и предупредил, всеки ден тука се изсипваха да ти викат "аре ве рабиняк, плащай баса".

#175723 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 19.05.2026 от Rabin, видяно: 328 пъти.
gat3way

Ами може да тропнеш с крак и да настояваш да не ти викат "путка" предполагам, но с един авер навремето на който му туриха прякор "керкечкин", това не сработи.

Ся да не кажеш че никой не те е и предупредил, всеки ден тука се изсипваха да ти викат "аре ве рабиняк, плащай баса".

Кой е казал, че няма да платя? Путкенско е именно да ми туряте ангажименти, след акта на облога.

Тъй или иначе содомитствате, девалвирахте обидите. Млада путка си е убаво, с гаджетата именно с орална любов почвахме, някак не го признават за истинско ебане.

#175726 (ツ) gat3way
Създадено на 19.05.2026 , видяно: 323 пъти.

Ами представи си че като ти викат "путка", имат предвид "млада путка" и всичко шест.

#175727 (ツ) Rabin
Създадено на 19.05.2026 , видяно: 318 пъти.
gat3way

Ами представи си че като ти викат "путка", имат предвид "млада путка" и всичко шест.

У всяко мнение ми викат къде по-гадни неща, без да са верни. Затова се девалвира обидата, уважението изчезва, и такива боклуци и с кална пръчка не докосвам. През кура ми е как ми вика Евгени.

Като е смотаняк ще чака да ми доде кефа, да си свърша мойте неща, после е той.

#175775 (ツ) |
Създадено на 19.05.2026 , видяно: 302 пъти.

Та, кой се оказа путката? Този който не искаше да се обзалага с доказан лъжец или този който не си плаща задълженията? :)

Това е риторичен въпрос, на всички беше ясно, че ще гледаме подобни циркове с форумния мангал. :)

#175777 (ツ) Rabin
Създадено на 19.05.2026 , видяно: 297 пъти.
|

този който не си плаща задълженията? :)

Това е риторичен въпрос, на всички беше ясно, че ще гледаме подобни циркове с форумния мангал. :)

Кой това? Тоя де се отрече от думата си е урсулопитекът. Аз не съм се отказал.

#175778 (ツ) |
Създадено на 19.05.2026 , видяно: 290 пъти.

Този, който се отрече от думата си е козоеба.

Това да казваш, че ще платиш ама друг път на практика е отричане от думата. Само путки го правят.

#175789 (ツ) Rabin
Създадено на 19.05.2026 , видяно: 278 пъти.
|

Този, който се отрече от думата си е козоеба.

Това да казваш, че ще платиш ама друг път на практика е отричане от думата. Само путки го правят.

Пак лъжеш, реално всяко твое изречение съдържа лъжа. Затуй еба макя ти проста.

#175790 (ツ) |
Създадено на 19.05.2026 , видяно: 275 пъти.

Козоеба проектира собствените си качества на опонентите си. Понеже е лъжец и доносник, мисли, че и другите са такива. :)

#175793 (ツ) Rabin
Създадено на 19.05.2026 , видяно: 273 пъти.
|

Козоеба проектира собствените си качества на опонентите си. Понеже е лъжец и доносник, мисли, че и другите са такива. :)

Тъй и не рачи да ми кажеш за кое съм те излъгал, макя ти долна еничерска!

#175796 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 19.05.2026 , видяно: 262 пъти.
Rabin

У всяко мнение ми викат къде по-гадни неща, без да са верни. Затова се девалвира обидата, уважението изчезва, и такива боклуци и с кална пръчка не докосвам. През кура ми е как ми вика Евгени.

Като е смотаняк ще чака да ми доде кефа, да си свърша мойте неща, после е той.

Вагиняк - имаш късмета, че ми дължиш некви смешни 50 евро, де даже ги предложих на Delegate да си ги събира, че иначе шеше да видиш "кой е смотаняк", ако ми дължеше примерно 2 000 евро, и щеше да преписваш "дедови имоти".

Признай си, че пръдна, бе! >:-(

Признай си, че си путка! :-) "То си е човещинка!"

Или как вика момичето от клипа:

"Вчера във форумЪ се насрах!"

Вагинка - да не се казваш Гергана... rofl

#175813 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 20.05.2026 от Rabin, видяно: 249 пъти.
Последният акаунт на Единия

Вагиняк - имаш късмета, че ми дължиш некви смешни 50 евро, де даже ги предложих на Delegate да си ги събира, че иначе шеше да видиш "кой е смотаняк", ако ми дължеше примерно 2 000 евро, и щеше да преписваш "дедови имоти".

Признай си, че пръдна, бе! >:-(

Признай си, че си путка! :-) "То си е човещинка!"

Или как вика момичето от клипа:

"Вчера във форумЪ се насрах!"

Вагинка - да не се казваш Гергана... rofl

Пръднах да.

Кефи ме като ревете, ако тряя съм честен. Но ще си получиш 50 евро с разумна лихва, ей ся почвам да чистя мухлязал хладилник, после да му ровя из електриките дали може да се оправи. Все неща, дето ти не можеш.

п.с. Смешен си, като се правиш на мутра. Особено като не знаеш кой съм.

#175821 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 20.05.2026 , видяно: 236 пъти.
Rabin

Пръднах да.

Кефи ме като ревете, ако тряя съм честен. Но ще си получиш 50 евро с разумна лихва, ей ся почвам да чистя мухлязал хладилник, после да му ровя из електриките дали може да се оправи. Все неща, дето ти не можеш.

п.с. Смешен си, като се правиш на мутра. Особено като не знаеш кой съм.

Бате - то целото Гето са под 4 мелеона... ако тръгнеме се търсиме - ше се намериме...

А и ти знаеме селото...

А бе бегай бе... боли ме за парите, ама ми е смех, че си путка... :-)

#175824 (ツ) Rabin
Създадено на 20.05.2026 , видяно: 226 пъти.
Последният акаунт на Единия

Бате - то целото Гето са под 4 мелеона... ако тръгнеме се търсиме - ше се намериме...

А и ти знаеме селото...

А бе бегай бе... боли ме за парите, ама ми е смех, че си путка... :-)

E само ви давам нисък приоритет, хем да си знаете мястото. Закъснението не значи отмятане. ФАЩ ни замотаха 5 години с изтребителите, вие почнахте да квичите от първия ден още.

#177157 (ツ) |
Създадено на 29.05.2026 , видяно: 130 пъти.
Rabin

ПУ-Т-КА!

Без отвор!

Ама как се дуеше козоеба преди да изгуби 50-те евро и той да се окаже путката. :)

#177159 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 29.05.2026 от Rabin, видяно: 126 пъти.
|

Ама как се дуеше козоеба преди да изгуби 50-те евро и той да се окаже путката. :)

Който изгуби бас е путка, тъй ли станахме? Макя ти проста!

#177160 (ツ) |
Последно редактирано на 29.05.2026 от |, видяно: 122 пъти.

Който не си плаща дълговете е путка. :)

Ламбито, например, не е путка, защото си изпълни басовете навреме.

#177166 (ツ) Rabin
Създадено на 29.05.2026 , видяно: 107 пъти.
|

... навреме.

Колко навреме?

#177174 (ツ) gat3way
Създадено на 29.05.2026 , видяно: 102 пъти.

Преди да се сетят да му викат "путка", рабиняк. Ти тоя срок го изтърва обаче.

#177243 (ツ) Rabin
Създадено на 30.05.2026 , видяно: 59 пъти.
gat3way

Преди да се сетят да му викат "путка", рабиняк. Ти тоя срок го изтърва обаче.

Клеветите ме далеч по-гнусни неща. Девалвирахте псувните.

0 1 2 3 4 5 6 7 8

Как гарантирано да спечелите 40 евро
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE