<bgdev />free

Вход Регистрация

Музикалната тема
7

0 1 2 3 4 ...69 70 71 72 73 ...141 142 143 144 145 146 147 148 149

#175554 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 17.05.2026 , видяно: 377 пъти.

А бе поизчетох и биографията на тая - от 2017 се е сцепила да бачка момичето... евала за победата.

Нищо, че не ми аресва песента и плюя на сичко гяурско... :-(

#175556 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 17.05.2026 , видяно: 372 пъти.
#175557 (ツ) BIGBUGEX
Създадено на 18.05.2026 , видяно: 362 пъти.
Baj_boeb

От дявола може да не е била обладана, но аз бих я обладал. :'-(

Поздравления чуек. Ти си избран. Имаш кожичка на хуя която да обладаваш. Виж ко им е на евреити и арабити.

#175559 (ツ) Дон Реба
Създадено на 18.05.2026 , видяно: 351 пъти.
#175562 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 18.05.2026 , видяно: 347 пъти.
Дон Реба

у нас няма негри за сяка, но вече като успяла еврогейка може да си позволи и негър, сигурно си мисли "ех защо избързах"

Не е проблем, разводите са на мода в ъмерика от десетилетия.

#175579 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 18.05.2026 , видяно: 320 пъти.

Некъв пита - къде да стовариме жендърите...

My picture

Бургазлиите ги мразя, та да го духат...

Ама в коментарите пишат, че Дара нали е от Варна - може Варна да намаже...

Боли ма - само да не е в София село голямо...

#175583 (ツ) Дон Реба
Създадено на 18.05.2026 , видяно: 313 пъти.

само да не е пловдив, ако има гласуване ще меткам за софия

#175584 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 18.05.2026 , видяно: 308 пъти.
Дон Реба

само да не е пловдив, ако има гласуване ще меткам за софия

>:-(

#175585 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 18.05.2026 , видяно: 303 пъти.
Baj_boeb

Не е проблем, разводите са на мода в ъмерика от десетилетия.

Нема бе бате - Дара е обещала на мъжо си, че ше му роди 4 деца и ша земе да овеличи тая мръсна гяурска пасмина... >:-(

Ама едно е да обещаеш - друго да изпълниш... та да видиме... rofl

#175590 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 18.05.2026 , видяно: 284 пъти.
Последният акаунт на Единия

Нема бе бате - Дара е обещала на мъжо си, че ше му роди 4 деца и ша земе да овеличи тая мръсна гяурска пасмина... >:-(

Ама едно е да обещаеш - друго да изпълниш... та да видиме... rofl

Технически няма ли да са турчета ?

#175592 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 18.05.2026 , видяно: 280 пъти.
Baj_boeb

Технически няма ли да са турчета ?

Боли ма фара, кви ше са...

#175593 (ツ) Дон Реба
Създадено на 18.05.2026 , видяно: 277 пъти.

като стана въпрос за обещанието и, сетих се за вица дето дъртия турчин обяснявал на сина си "не там дето е обичайно, в другата дупка трябва"

#175600 (ツ) |
Създадено на 18.05.2026 , видяно: 260 пъти.

Малко ме беше страх, но накрая изгледах песента. Не знам още колко време трябва да мине докато българските певци се научат да пеят на английски.

Иначе тая песен ми се струва че съм я слушал всеки път като ходя до резервата. Никаква оригиналност.

#175619 (ツ) Евлампи
Създадено на 18.05.2026 , видяно: 230 пъти.
|

Малко ме беше страх, но накрая изгледах песента

Амамоу, това е много зле бе :)

#175622 (ツ) |
Създадено на 18.05.2026 , видяно: 224 пъти.
Евлампи

Амамоу, това е много зле бе :)

Страховете ми се оказаха оправдани. Мънкане под носа на английски и стандартна “мелодия”.

Но хореографията беше добра.

#175629 (ツ) Евлампи
Създадено на 18.05.2026 , видяно: 209 пъти.
|

Страховете ми се оказаха оправдани. Мънкане под носа на английски и стандартна “мелодия”.

Но хореографията беше добра.

Трабваше ми спешна доза антидот да си оправя чакрите, ебати ужаса

#175633 (ツ) |
Създадено на 19.05.2026 , видяно: 190 пъти.
Евлампи

Трабваше ми спешна доза антидот да си оправя чакрите, ебати ужаса

Не съм фен на пънк (или каквото е това) но определено е на порядъци по-добро.

#175739 (ツ) Delegate
Създадено на 19.05.2026 , видяно: 166 пъти.

Бангата е ужасяващо тъпа песен - текст, музика, аранжимент - потрес. Но според мен това е търсен ефект. Който я е писал е знаел, че само пълни дегенерати каквито са феновете да Евровизия ще и се изкефят на макс. Днеска чух, че организаторите на Евровизия са я обявили за най-добрата песен за всички времена и са потресени от изключителното изпълнение и фурора, който предизвика.

#175753 (ツ) Дърти Хари
Последно редактирано на 19.05.2026 от Дърти Хари, видяно: 156 пъти.
Delegate

Бангата е ужасяващо тъпа песен - текст, музика, аранжимент - потрес. Но според мен това е търсен ефект. Който я е писал е знаел, че само пълни дегенерати каквито са феновете да Евровизия ще и се изкефят на макс. Днеска чух, че организаторите на Евровизия са я обявили за най-добрата песен за всички времена и са потресени от изключителното изпълнение и фурора, който предизвика.

Дай линк, къде пише такива работи? Аз каквото видях беше в смисъл : песента е шайсе, изпълнителката е мангалка, ама иначе щеше да спечели еврея, така че се радваме на успеха.

#175800 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 20.05.2026 , видяно: 114 пъти.

My picture

0 1 2 3 4 ...69 70 71 72 73 ...141 142 143 144 145 146 147 148 149

Музикалната тема
7

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE