тукав пловдив викат цигани на всички турскоговорящи, голяма част от които са всъщност бели. аз се подигравам на жена ми, до нас в уличката тука има една схлупена къщурка, където живеят многолюдно семейство "цигани" бели като скандинавци. викам и "абе много бели ваще цигани, по-бели от тебе"
Такива чисто бели като Курвазие е почти невъзможно да видиш у нас. Всъщност е почти невъзможно да ги видиш другаде освен в немско, блядско и скандинавско.
По принцип у русенско има "мангали" и "гаджали", като "мангалите" са черните циганя, а "джагали" са черните турци. Последните не са толко черни и са "гаджали" само защото са турци, а иначе ако си българин и си точно толко черен, нема особена драма. А иначе повечето турци поне там из района - русенско, разградско, шуменско, са си бели, дори според мен чисто статистически по-бели от българите. А пък и измежду циганята има и бели, водят се там кви беха, копанари дето май са дошли от румънско, тея са от най-тежките случаи за всеки расист щото не изглеждат баш като цигани и имат навика да владеят разговорния български на доста добро ниво, неслучайно онея копанарите по вятовско са специализирани по телефонните измами. То няма как да вържеш на некой по телефона дето ти говори на цигански нали така.
Последно редактирано на 01.11.2020 от Rabin, видяно: 1381 пъти.
Aз мразя само бялата раса, към която ме водят. Да не би да очакваш да им викам чернилки, само щото са черни?
Обидно белият роб е да шерва над половината от живота си, че да ги дава на секви човешки и животински паразити. Дори едноклетъчните имат някви инстинкти за съхранение. Белият отпадък напада всеки друг, който прояви малко разум. Пак давам пример със застреляното псе. Някой бял лумпен се обади на ушевите, и все с тоя рефрен излизат. Който нарани куче после ще нарани дете. А псетията като напада децата - ми нищо, цивилизовани сме, да няма да се защитаваме я?
Начинът, по който ме нападат и банят по форумите зарад тез ми разсъждения обижда и излага вида ни в Енциклопедия Галактика (по К. Сейгън). Извънземните може би в момента се обзалагат до колко години ще се затрием, и светът ще стане огромна джамахирия. Тия същите ше ни управляват, дето се домъкнаха пеш през 5 държави.
Не е верно тва, аз доста животинки съм мъчил и трепал като малък и какво, вместо социопат и масов убиец, взех че станах либераст. Разбира се, това е едната гледна точка, другата е че искам да се въдвори либерастки терор и да се мъчи и гаври свободолюбивото население.
Последно редактирано на 01.11.2020 от Rabin, видяно: 1361 пъти.
Такава фашимерия и тирания не е имало и по турско. Османлията не е прибирал 60% от реколтата, и сяка каруца не е ходила с папка документи, и пак за ушевия няма угодия. Се ще намери да си измисли "почерпка".
Белият донор на туй му вика цивилизация. Цял ден на тръстиката, 2 часа у задръстванията, и после се прибираш у чалгарник. Ушевия варди това да се случва по начина, и робът да не му е спокойно нито на работа нито у тях.
Едни познати в момента се развеждат у ФАЩ, и разправят, че домашният любимец имал повече права в семейния дом. Женската като се изкурви и гони белия роб, нищо че той е изпллащал всичко това с кървава пот.
Последно редактирано на 01.11.2020 от Rabin, видяно: 1354 пъти.
Българи, двамата се преселиха оттука, и деца имат. После робът таман изплати апартамента и ся хем квартира плаща хем издръжка. Ква либерастия е тва, да си донор на няколко негри, на жена си, и на котката.
Ахам, значи ако е бел мъж е роб, ако е бела женска е курва. А после викате "ама като ви докара синчето негърка какво правим". Ми явно не иска да си има работа с курви :)
Последно редактирано на 01.11.2020 от гофи2, видяно: 1340 пъти.
В Аржентина (по моя информация) няма много, които се наричат „латиноамериканци“. Там има силно разделение в обществото. Там са строго разделени между бели колонизатори и индианци.
Силно се съмнявам американските генерали да са либерасти. А и нека мюслитата се пробват да направят нещо в щатите да видим дали тръмпарата ще си подаде гъза или ще има "America first". | може да е либераст, но като го строят в редичка да прави бомби, ще не ще, ще козирува и изпълнява.
Защо ли ми се струва, че не си ходил в казарма. “Генералите” може да ме накарат да измета плаца, но трудно ще ме накарат да правя бомби ако не искам. :)