<bgdev />free

Вход Регистрация

Честита Трета Световна
9

0 1 2 3 4 ...509 510 511 512 513 ...1021 1022 1023 1024 1025 ...1033 1034 1035 1036 1037 ...1043 1044 1045 1046 1047

#173850 (ツ) |
Създадено на 04.05.2026 , видяно: 302 пъти.

Козоеба се опитва да разсъждава. :) Горкия толкова е тъп, че дори и елементарни разсъждения не му се удават. :)

#173853 (ツ) Rabin
Създадено на 04.05.2026 , видяно: 294 пъти.
|

Козоеба се опитва да разсъждава. :) Горкия толкова е тъп, че дори и елементарни разсъждения не му се удават. :)

Къде живеят тия козички, дето са в главата ти, макя ти курвенска?

#173854 (ツ) |
Създадено на 04.05.2026 , видяно: 292 пъти.

Козоеба нещо зацикли, дано да го рестартират скоро.

#173856 (ツ) Rabin
Създадено на 04.05.2026 , видяно: 289 пъти.
|

Козоеба нещо зацикли, дано да го рестартират скоро.

Макя ти простата, от гъза - фОстата!

#173858 (ツ) |
Създадено на 04.05.2026 , видяно: 287 пъти.

Ох, пак започнаха нелепите псувни като на третокласник. :)

Май козоеба прогресивно затъпява.

#173859 (ツ) Rabin
Създадено на 04.05.2026 , видяно: 281 пъти.
|

Ох, пак започнаха нелепите псувни като на третокласник. :)

Май козоеба прогресивно затъпява.

Тъй да те псуват за добър ден, да ти е радостно и третокласно, макя ти в гъзъ прос!

#173860 (ツ) |
Създадено на 04.05.2026 , видяно: 277 пъти.

Е, ако козоеба можеше да псува качествено, той щеше да го прави. Но той е останал на нивото на селски третокласник. То и за псуване се иска мозък.

#173861 (ツ) Rabin
Създадено на 04.05.2026 , видяно: 270 пъти.
|

Е, ако козоеба можеше да псува качествено, той щеше да го прави. Но той е останал на нивото на селски третокласник. То и за псуване се иска мозък.

Важен е жестът, не псувнята, макя ти в диварника загубен!

#173862 (ツ) |
Създадено на 04.05.2026 , видяно: 264 пъти.

Е да, козоеба е некадърен, не може да се очаква нещо свястно от него. Дори и псувните му са некадърни. :)

#173864 (ツ) Rabin
Създадено на 05.05.2026 , видяно: 255 пъти.
|

Е да, козоеба е некадърен, не може да се очаква нещо свястно от него. Дори и псувните му са некадърни. :)

Само се правиш, че не си доволен от псувните. Десетилетия ме търсиш да те псувам деня и нощя, щото си психически болен и не можеш да живееш без да си унижаван.

#173866 (ツ) |
Създадено на 05.05.2026 , видяно: 249 пъти.

Козоеба пак не разбрал, пак нещо не му е ясно. :)

Аз, разбира се, през нощта не пиша. :)

#173872 (ツ) Rabin
Създадено на 05.05.2026 , видяно: 228 пъти.
|

Козоеба пак не разбрал, пак нещо не му е ясно. :)

Аз, разбира се, през нощта не пиша. :)

Всичко е ясно - в майка ти до лакътя!

#173873 (ツ) Реконструктор
Създадено на 05.05.2026 , видяно: 204 пъти.
Baj_boeb

Майстори са евреите. Американски кораб ударян няма (наистина) обаче сега ще бомбят каквото си искат щото нямало ударен кораб. Евреина вика от болка докато ти забива нож в гърба.

Бе май има, ама било "патрулен катер" или нещо от сорта. rofl Като цяло, това е забавен цирк, ако се развиваше на фона на война между, примерно, Булгаристан и Република Северна Македония, но в случая говорим за най-великата, могъща, демократична и хайтек армия в галактиката, с ебем си колко супер мощни самолетоносачи. rofl rofl rofl

#173874 (ツ) Реконструктор
Създадено на 05.05.2026 , видяно: 200 пъти.

Поредните глупави наивници. В случая следва да се отбележи класически случай на олигофренска елфическа умнокрасива пропаганда, пише "закотвен", заедно с видео, където се вижда точно обратното. И другото - "може да е вътрешен проблем". rofl

#174025 (ツ) Дон Реба
Създадено на 06.05.2026 , видяно: 157 пъти.
#174031 (ツ) Реконструктор
Създадено на 06.05.2026 , видяно: 141 пъти.

Не е като да е нещо, което не знаем. rofl

#174122 (ツ) Последният акаунт на Единия
Последно редактирано на 06.05.2026 от Последният акаунт на Единия, видяно: 114 пъти.

Ей - насекъде сте бе негри... нема сайт в който да не ме намерите...

My picture

П.П. Нещо последните дни се правя на загрижен за гяурите - да не се притесните нещо...

#174151 (ツ) Дон Реба
Създадено на 07.05.2026 , видяно: 88 пъти.

тия дни със срам чета поредните красни линии на путя, дано зелката наистина прати някой дрон за 9ти май, та някой генерал с топки да се задейства и да поеме кормилото. добре че е иран да пикае в лицето на добрите сили, иначе такъв срам щеше да ми дойде много

#174153 (ツ) Rabin
Създадено на 07.05.2026 , видяно: 87 пъти.
Дон Реба

тия дни със срам чета поредните красни линии на путя, дано зелката наистина прати някой дрон за 9ти май, та някой генерал с топки да се задейства и да поеме кормилото. добре че е иран да пикае в лицето на добрите сили, иначе такъв срам щеше да ми дойде много

До Пловдив ще отслабне ударната вълна, викаш... гледам тия дни как се прави термоядрен заряд. Ако са много гадни шапкарите - има кобалтови бомби, турят кобалт просто зарад дълга радиация. Полуразпад 20 години, вятърът подема мизериите докъм 250 км, ще ти заминат безценните кокошчици.

#174154 (ツ) Дон Реба
Създадено на 07.05.2026 , видяно: 82 пъти.

нали знаеш какво е казал чехов ли беше - ако в пиесата има пушка на стената, ще гръмне. атомното оръжие ще се ползва, това е положението. кобалт, мобалт, ще се позлва.

0 1 2 3 4 ...509 510 511 512 513 ...1021 1022 1023 1024 1025 ...1033 1034 1035 1036 1037 ...1043 1044 1045 1046 1047

Честита Трета Световна
9

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE