<bgdev />free

Вход Регистрация

новия баце
0

0 1

#173424 (ツ) Дон Реба
Последно редактирано на 30.04.2026 от Дон Реба, видяно: 259 пъти.

след грандиозното осиране на добрите сили у нас, белия господар е решил че ако продължава така тотално ще загубят ганя примат и нещо трябва да се направи. какво по-добро от това да се повтори рецепта която веднъж вече се е доказала и сработила блестящо - да се изкове герой от главния секретар на мвр и да се спусне на бел кон зелен бетеер да поведе ганя към светло еврораско бъдеще. ганя мрази интелектуалци и меки китки, но обича полицаи и пожарникари, хора дето бият и имат мускули. ганя не е германец, не може да следва путка-лесбийка с 5 виши, иска си нерез-бияч начело. летчика требе да внимава, белия господар си има свои планове

#173426 (ツ) gat3way
Създадено на 30.04.2026 , видяно: 258 пъти.

Е па чалгар не стана, фатмак е добра рецепта, но ганя е пропит с рабиняшка мъдрост и се опасявам че до някой друг месец ше има "предател". То вече ревнаха някакви, нямало да им прави референдум за еврото, предател бил.

#173427 (ツ) waldorf
Създадено на 30.04.2026 , видяно: 254 пъти.

Че бил и грамотен човека! Гледа лошо! Пу, пу, с мед да го намажеш!

#173428 (ツ) Дон Реба
Създадено на 30.04.2026 , видяно: 251 пъти.

да, дори соята го харесва, нищо че е фатмак! направо злато американски децека!

#173431 (ツ) Rabin
Създадено на 30.04.2026 , видяно: 249 пъти.

Рабиняците не гласуват за инокулатор Радев. Помним му зел. сертификат, дето само най-тъпите го имаха оригинален. 800 лв. струваше сертификат на черно. Бая народ си купиха. Кирчо искаше да ги изследва за нанороботи, и който няма - пандела.

#173435 (ツ) Дон Реба
Създадено на 30.04.2026 , видяно: 243 пъти.

рабинка, пак не си разбрал за какво изобщо говорим

#173436 (ツ) bvbfan
Последно редактирано на 30.04.2026 от bvbfan, видяно: 241 пъти.
Дон Реба

рабинка, пак не си разбрал за какво изобщо говорим

Да не е за Радев, ама за кого става дума? Тоя на МВР-то?

#173437 (ツ) Дон Реба
Създадено на 30.04.2026 , видяно: 238 пъти.

тоя на меверето да, кандев ли как беше.

#173439 (ツ) Реконструктор
Създадено на 30.04.2026 , видяно: 226 пъти.
Rabin

Рабиняците не гласуват за инокулатор Радев. Помним му зел. сертификат, дето само най-тъпите го имаха оригинален. 800 лв. струваше сертификат на черно. Бая народ си купиха. Кирчо искаше да ги изследва за нанороботи, и който няма - пандела.

Братока имаше едно приятелче, къде ни снабдяваше с "журналистически карти" за по-скъпите концерти. Като започна сагата с ковида, бързо надуши къде са парите и превключи на "зелени сертификати". Миналата година излезе от затвора.

#173440 (ツ) Реконструктор
Създадено на 30.04.2026 , видяно: 226 пъти.
Дон Реба

след грандиозното осиране на добрите сили у нас, белия господар е решил че ако продължава така тотално ще загубят ганя примат и нещо трябва да се направи. какво по-добро от това да се повтори рецепта която веднъж вече се е доказала и сработила блестящо - да се изкове герой от главния секретар на мвр и да се спусне на бел кон зелен бетеер да поведе ганя към светло еврораско бъдеще. ганя мрази интелектуалци и меки китки, но обича полицаи и пожарникари, хора дето бият и имат мускули. ганя не е германец, не може да следва путка-лесбийка с 5 виши, иска си нерез-бияч начело. летчика требе да внимава, белия господар си има свои планове

Не знам що всички са решили, че льотчика не е от добрите сили?

#173441 (ツ) Последният акаунт на Единия
Последно редактирано на 30.04.2026 от Последният акаунт на Единия, видяно: 221 пъти.

Кой е решил така, бе!? :-)

Аз съм твърдо убеден, че Льотчика е убеден евроатлантик, дето добре баламосва Ганя-гяур-тарикат...

Иначе, нали знаеш приказката:

"Удавник за сламка се хваща!"

Некви жалки същества, живеещи отвъд дебелата фаянсова стена, в дълбините на канала... си мечтаят за твърда мъжка... позиция по националните въпроси и широко отваряне на... вратите към Русия...

#173442 (ツ) waldorf
Последно редактирано на 30.04.2026 от waldorf, видяно: 208 пъти.
Реконструктор

Не знам що всички са решили, че льотчика не е от добрите сили?

Щот си е продал гъза на рашките! Кое не ти е ясно?!

rofl rofl rofl

#173443 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 30.04.2026 , видяно: 202 пъти.
waldorf

Щот си е продал гъза на рашките! Кое не ти е ясно?!

rofl rofl rofl

И ти ли бутче!? :-)

Ко си е продал бе - ко "про-руско" е направил до сега!? :-)

Той е НАТО-вски генерал, завършил на запад, де 9 години обслужва Брюкселски интереси... по-евроатлантик е дори от Пеевски...

#173446 (ツ) waldorf
Създадено на 30.04.2026 , видяно: 197 пъти.
Последният акаунт на Единия

И ти ли бутче!? :-)

Ко си е продал бе - ко "про-руско" е направил до сега!? :-)

Той е НАТО-вски генерал, завършил на запад, де 9 години обслужва Брюкселски интереси... по-евроатлантик е дори от Пеевски...

Как бе, КГБ-тата са го назначили! Ей питай Рабинката! Той ги усеща продажниците, затова не гласува за него!

#173447 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 30.04.2026 , видяно: 193 пъти.
waldorf

Как бе, КГБ-тата са го назначили! Ей питай Рабинката! Той ги усеща продажниците, затова не гласува за него!

Аа ее, не знаех, че РЪБинката го е казал... той има "вътрешно инфо"... е го - Величие влезе на тея избори, макар всички да не вярваха! :-)

#173454 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 30.04.2026 от Rabin, видяно: 164 пъти.
Дон Реба

рабинка, пак не си разбрал за какво изобщо говорим

Не ви следя дедотията, не ви геедам теле-визията. Не ме интересува Радев и шапкарите край ньега.

Последният акаунт на Единия

Аа ее, не знаех, че РЪБинката го е казал... той има "вътрешно инфо"... е го - Величие влезе на тея избори, макар всички да не вярваха! :-)

За Величие няма как да имам инфо от вътре, защото няма такова по принцип. За Шиши разправят едни кофти неща, геедай Бареков. Радев му е дигнал мерника.

#173459 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 30.04.2026 , видяно: 150 пъти.
Rabin

За Величие няма как да имам инфо от вътре, защото няма такова по принцип. За Шиши разправят едни кофти неща, геедай Бареков. Радев му е дигнал мерника.

А браво нигъро...

Ти намеря ли къде ни пееше у неколко теми, че "имаш вътрешно инфо", че Пеевски ке падне, а Величие ше влезат...

#173493 (ツ) Дон Реба
Създадено на 01.05.2026 , видяно: 114 пъти.
Реконструктор

Не знам що всички са решили, че льотчика не е от добрите сили?

обясни го това на белия господар че напразно се хаби да кове нов баце, много шекели ще спести

#173499 (ツ) Реконструктор
Създадено на 01.05.2026 , видяно: 102 пъти.
Дон Реба

обясни го това на белия господар че напразно се хаби да кове нов баце, много шекели ще спести

Викам да изчакаме малко да видим кво ше стане и тогава да мислим за шекелите rofl

#173501 (ツ) Дон Реба
Създадено на 01.05.2026 , видяно: 99 пъти.

е, ако всичко е наред нищо кой знае какво няма да стане, няма да има какво да видим

0 1

новия баце
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE