избухнаха бе, но срещу есесовците от ИЦЕ, кой ще ти вдига революция за еснафщини като алиекспрес
0 1 2 3 4 ...507 508 509 510 511 ...1016 1017 1018 1019 1020
избухнаха бе, но срещу есесовците от ИЦЕ, кой ще ти вдига революция за еснафщини като алиекспрес
Шумкарството и тероризма винаги са ефективни. Но това би следвало да е обида за тях, тъй като "ефективност" е мръсна дума в евроатлантическия рай.
Споко, за три дни ще ги сгазите, нали ... некви там шумкари
Ма то и от другата страна се бият по същия начин, бе, будала!
Лично помня времената, коги нямаше алтернария по домтите (вирус), миниращ молец (бабалюга), аверчето му ебава макята някакъв трипс (бабалюга пак като молец). С тоя внос си внесохме най вече болести. Изключително трудно е да отгледаш дори домати. Питай Наков, той гледа.
Ребавия, това с ко ще го захранваш ве моя, от 75 киловолта нагоре, почват рентгеновите генератори.
Ламбажийницата ми е на 250 волта, ползвам траф от радио на баба ти.
15 киловолта са черно белите теле-визори с кинескоп.
25 - 30 са цветните. Пазя си стари ТХО, именно за подобни цели. Дори на каскада не може да докараш 100 киловолта. Поне не съм виждал подобни стабилни диоди.
Отдека ще я заранваш тая ламбажийница ве моя? Поне 75 киловолта трябват, и едни стабилни милиампери. Геедам по зъболекарските рентгени, бая стабилна играчка е. Пише си напрежението и тока.
Сигурно са били fire ants, те са брутални. Бяха ме нахапали преди около месец, крака ми се поду за 3-4 дни.
Тва е лесно. По-интересно щеше да е, ако беше с върящ се анод.
Абе не ги знам какви бяха. Кракът не ми се е подувал за няколко дни, имаше червено подуто за около ден и шибан обрив за известно време след тва. А мравките не ги разпознавам, приличат на тея там на тая снимка, в смисъл от големите бяха, не от ситните, ама мравки като мравки, нямаше нещо специално. То оттам се зачетох и видях за тези идиоти дето си пъхали ръката да ги жилят, ама това не беше от тях със сигурност. Може да е било някаква лека версия на тези за които говориш.
Да - огнените мравки са едни големи (двойно по-големи от аржентинските) червени, и освен киселина имат и жило с отрова. Лоши ора са...
Най-големия
акаунт
на
Единия
акаунт
на
Единия, видяно: 74 пъти.
Създателят на Call of Duty е загинал в горящите останки на "Ферари" за 400 000 долара
Ако се чудите как е умрял - човека показва в ей тая мисия...
Почти същото...
Значи - стига сме се занимавали с глупости... нека да анализираме важните неща в живота!
Високотехнологична нация организира туапсе-туапсе парти на празнично настроени руснаци по повод рождения ден на верния им съюзник Хитлер:
ежедневието на войната синжирка, и ние ще се насладим от първия ред, разбира се освен ако летчика не се окаже наистина спасителя който ганя примат вижда в него
Викат, че вдигнал военния бюжет на 5% БВП, час от които льоткат директно към хамериканцитЪ.
Про-НАТО, та пръцка...
0 1 2 3 4 ...507 508 509 510 511 ...1016 1017 1018 1019 1020