<bgdev />free

Вход Регистрация

Льотчика ше става цар
-1

0 1 2 3 4 ...19 20 21 22 23 ...40 41 42 43 44 45

#169404 (ツ) Rabin
Създадено на 29.03.2026 , видяно: 411 пъти.
Евлампи

А какъв е сектанта който кълне хората упражняващи своето свещено право да гласуват както те си решат, не както е казал вожда на сектата :)

Не съм ти пречил дори като 6 месеца бях админ, пък ти ми се лендзеше, как уж ми отпрали пагоните. Кух на гъдулка, ти ми се кекериш половин година, аз с вдигнат флаг, мога да те правя квото си искам. Не съм те пипнал, само ти се хиля. Темата седи.

Няма толкоз тъпо, като кашонарче, де гласува като мангалите, ама без 500 лева насреща.

#169411 (ツ) Евлампи
Създадено на 29.03.2026 , видяно: 402 пъти.
Rabin

аз с вдигнат флаг

Разжалвангес-хряс-хряс цял живот няма го преживееш :)

#169413 (ツ) Rabin
Създадено на 29.03.2026 , видяно: 398 пъти.
Евлампи

Разжалвангес-хряс-хряс цял живот няма го преживееш :)

Тъй ли разжалваше другите еврейтори в казармата? Който не те кефи и хрясс... Не, путко, не си посмял. Много добре знаеш че ще радваш манафите, в поделение 43 000 усмивки, или както там се казваше дисципа.

#169421 (ツ) Евлампи
Създадено на 29.03.2026 , видяно: 384 пъти.
Rabin

Тъй ли разжалваше другите еврейтори в казармата? Който не те кефи и хрясс... Не, путко, не си посмял. Много добре знаеш че ще радваш манафите, в поделение 43 000 усмивки, или както там се казваше дисципа.

Хряс-хряс жъка жъкааа, Рабиняка мъка мъкаааа :)

#169423 (ツ) Rabin
Създадено на 29.03.2026 , видяно: 380 пъти.
Евлампи

Хряс-хряс жъка жъкааа, Рабиняка мъка мъкаааа :)

Дори ми е по-добре, като псувам на поразия, научих много нови попръжни. Като админ пречех на причината, да ви псувам. Ся нямам вина.

#169481 (ツ) |
Създадено на 30.03.2026 , видяно: 351 пъти.

Хахаха, козоеба като започнал да псува и научил нови псувни. От собствените си псувни. Пълен идиот! :)

#169484 (ツ) Rabin
Създадено на 30.03.2026 , видяно: 337 пъти.
|

Хахаха, козоеба като започнал да псува и научил нови псувни. От собствените си псувни. Пълен идиот! :)

Сиктир балиба - манаанъ сикиш!

#169507 (ツ) |
Създадено на 30.03.2026 , видяно: 314 пъти.

Козоеба е полиглот! Знае всички езици на всички чернокраки. :)

#169513 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 30.03.2026 , видяно: 288 пъти.

My picture
#169517 (ツ) Rabin
Създадено на 30.03.2026 , видяно: 274 пъти.
|

Козоеба е полиглот! Знае всички езици на всички чернокраки. :)

Сиктир анаанъ, амжанъ! (деба майка ти у путката).

#169520 (ツ) |
Създадено на 30.03.2026 , видяно: 267 пъти.

Тц, няма да стане. Няма да се излъжат чернокраките, че козоеба е един от тях. Отдалеч му личи каква страхлива путка е. :)

#169523 (ツ) Rabin
Създадено на 30.03.2026 , видяно: 262 пъти.
|

Тц, няма да стане. Няма да се излъжат чернокраките, че козоеба е един от тях. Отдалеч му личи каква страхлива путка е. :)

Путка - философ, на кой викахме тука, че нещо съм прос неска, не се сещам!

Макя ти проста!

#169538 (ツ) |
Създадено на 30.03.2026 , видяно: 248 пъти.

Кой е СТРАХЛИВА путка си личи много добре от действията, а не от това кой какво бил казал някъде. Все пак, не съм аз тоя, който чете бгмама. :)

#169540 (ツ) Rabin
Създадено на 30.03.2026 , видяно: 237 пъти.
|

Кой е СТРАХЛИВА путка си личи много добре от действията, а не от това кой какво бил казал някъде. Все пак, не съм аз тоя, който чете бгмама. :)

Е те булите там са сведущи. Кое мляко става, как се прави хляб с квас...

#169543 (ツ) |
Създадено на 30.03.2026 , видяно: 230 пъти.

Точно така. "Булите", като козоеба, четат бгмама за да се научат как да правят хляб с квас. Путката си е путка. :)

#169558 (ツ) BIGBUGEX
Създадено на 31.03.2026 , видяно: 196 пъти.

Рабинка, е тоя ши ва закопай. Няма да е Борисов или Пеевски. Данчо Шорта.

#169559 (ツ) gat3way
Създадено на 31.03.2026 , видяно: 193 пъти.

Давай му идеи, колко му е след киро запора да мине на вълна данчо шорта.

#169743 (ツ) Rabin
Създадено на 01.04.2026 , видяно: 143 пъти.

Eй тез боклуци ще ви пращат на война, за който им плати най-добре.

#169745 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 01.04.2026 , видяно: 139 пъти.
Rabin

Eй тез боклуци ще ви пращат на война, за който им плати най-добре.

Неска разбрах, че Късопишко е сиган... ама от най-гнусните... тея де се правят на гяури! >:-(

#169746 (ツ) gat3way
Създадено на 01.04.2026 , видяно: 136 пъти.

Бразилски патладжан, а?

0 1 2 3 4 ...19 20 21 22 23 ...40 41 42 43 44 45

Льотчика ше става цар
-1

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE